Кінза: найважливіша трава для нашої печінки, її корисні властивості

А Ви знали, що кінза – це дуже важлива рослина для нашого з Вами організму, особливо корисна вона для печінки. Кінза вважається «засобом бідних для хелатування».

yzobrazhenye viber 2021 07 21 20 21 42 1024x1024 Кінза: найважливіша трава для нашої печінки, її корисні властивості

Хелатування – це очищення крові від важких металів. Це те, в чому всі ми потребуємо з настанням весни.

Печінка – орган, що очищає організм від шкідливих речовин. Вона безперервно працює, відокремлюючи корисні речовини від шкідливих. Крім того, печінка має багато інших функцій.

Щоденні обов’язки печінки:

  • вироблення жовчі, яка сприяє розщепленню жирів;
  • обмін вуглеводів, перетворення надлишку глюкози для накопичення і подальшого використання пізніше;
  • розщеплення надлишку циркулюючих гормонів;
  • фільтрація крові, виявлення токсинів, їх знищення і виведення

Корисні властивості кінзи

  1. Цей діуретик вимиває всі небажані бактерії при інфекції сечовивідних шляхів. У кінзи міститься речовина додеканол, що володіє сильною антибіотиковою дію.
  2. Кінза і коріандр покращують травлення. Вміщені в них масла нейтралізують гази (можливо, саме тому кінза – невід’ємний компонент важких, багатих бобовими мексиканських страв), полегшує болі в шлунку, знімає здуття живота і покращує перистальтику кишечника.
  3. Кінза – сильний детоксикант, ефективно виводить з крові важкі метали, наприклад ртуть і алюміній (якщо брати дві столові ложки щодня). Хімічні речовини, що містяться в кінза, з’єднуються з важкими металами, вивільняють з тканин, крові та органів і, розщеплюючи їх, виводять з організму.
  4. Кінза – натуральний засіб для регулювання холестерину. Вона допомагає збільшити ліпопротеїни високої щільності (хороший холестерин) і знизити ліпопротеїни низької щільності (поганий холестерин), стимулюючи перетворення холестерину в холевої кислоти в печінці. Це покращує засвоєння жирів.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради