До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця – прикмети для дівчат і чоловіків

c6898e72f621439b181e3e383a874ce0 До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця  прикмети для дівчат і чоловіків

Більшість прийме, які пояснюють, до чого свербить голова, обіцяють сварки і лайка. Звернути увагу на інтенсивність свербежу – чим сильніше, тим масштабніше будуть чвари. Однак не варто засмучуватися – неприємності обіцяють далеко не всі повір’я. Існують і інші визначення, які залежать від того, яка частина голови свербить.

До чого свербить голова

 • Поширена прикмета каже, що голова свербить до розбратів. Причому лайка почнеться на рівному місці – одне невірне слово або найменший привід послужить тому причиною. Тому, якщо хочете запобігти подібні події, тримайте себе в руках і намагайтеся контролювати емоції.
 • Свербіж голови може також свідчити про купівлю нового прикраси або одягу, яка одягається через голову.
 • Коли свербить голова — розберіться з тими справами, які ви відкладали. Це необхідно зробити в будь-якому випадку незалежно від того, є бажання чи ні. Інакше проблеми наростуть як сніжний ком, і після впоратися з ними буде набагато складніше.
 • Вважається, що виникає свербіж і в той час, коли ви думаєте. Згадайте, адже багато хто при цьому часто чухають голову. Це допомагає привести думки в порядок, і ви знайдете здатність генерувати нові ідеї.
 • Якщо свербить голова – вас будуть лаяти, як кажуть, очікується шмагання. Згадайте, можливо, залишилися незакінчені справи або ви знаєте, де завинили. Негайно виправте ситуацію, і тоді неприємностей вдасться уникнути.
 • bfd8038a322fbe734f6cf205d9265da8 До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця  прикмети для дівчат і чоловіків

  Сверблять віскі

  Якщо сверблять віскі, то прикмети в цьому випадку обіцяють розчарування. То справа, над яким працювали або, на яке покладено величезні надії, не виправдає очікувань. Крім того, свербіж у цій галузі свідчить про проблему, вирішення якої потребує зусиль.

  Повір’я говорять, що іноді віскі сверблять до конфлікту, який почнеться через дрібницю. Можливо, почуєте неприємні слова на свою адресу або відгук, який здасться несправедливим. Порада одна – постарайтеся перевести все на жарт і уникнути сварки.

  Інша прикмета каже, що в роботі варто прислухатися виключно до здорового глузду і не дозволяти емоціям брати верх. Інакше станете уразливими перед недоброзичливцями.

  Дівчатам свербіж скронь обіцяє зустріч з коханим. А якщо планується застілля – варто дотримуватися обережності, так як існує ймовірність того, що не сдержитесь перед великою кількістю спиртних напоїв. Дотримуйтесь міру, і відпочинок залишить після себе тільки позитивні спогади.

  1f0146e923a683797ff1e3fd29a63861 До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця  прикмети для дівчат і чоловіків

  Свербіж у скронь також символізує необхідність зустрічі з впливовою людиною. Незабаром ви звернетеся до такого людині за допомогою, причому, якщо свербить ліва скроня, то будете просити заступництва у жінки, правий – у чоловіка.

  Існує також прикмета, яка по-іншому пояснює, чому сверблять віскі: праве – від вас чекають ради, лівий – ви самі в ньому потребу і неодмінно отримаєте. В останньому випадку бажано проаналізувати сформовану ситуацію і постаратися зрозуміти, що стало причиною. Тільки так порада допоможе вирішити ситуацію найкращим чином.

  Крім того, чешущийся зліва скроню по прикметі означає неприємна розмова, причому це буде розмова з друзями або родичами.

  Свербить маківка

  Якщо звернути увагу на трактування забобонів, які говорять, до чого свербить маківка голови, то прикмети обіцяють новини небудь зміни у фінансовій сфері.

  • Свербіж виникла вранці – чекає приємна несподіванка. Це буде підвищення заробітної плати або премія.
  • Маківка засвербіла вдень – готуйтеся до поганих новин, які будуть пов’язані з навчанням або роботою.
  • Відчули свербіж у вечірній час – чекають неприємності на роботі або розчарування через те, що не можете реалізувати себе у творчості.
  • Вночі тім’ячко свербить до новин від родичів, які знаходяться далеко. Швидше за все, новини будуть пов’язані з проблемами зі здоров’ям.

  Є ще одна прикмета, яка розповідає, до чого свербить маківка – вона радить готуватися до важливої розмови. Якщо свербіж праворуч – чекайте приємних подій, зліва – вас будуть дорікати за те, що занадто довго працюєте над дорученою справою. Але при цьому остання трактування не несе серйозних наслідків – це буде більше нагадуванням, ніж загрозою, яка обіцяє проблеми.

  209e9529944629980e73ee9fcc13d456 До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця  прикмети для дівчат і чоловіків

  Чому свербить голова в області потилиці

  Якщо свербить потилиця – прикмета пророкує довгі роздуми, сумніви і складності в прийнятті рішення. У той же час інше повір’я обіцяє швидкий візит людини, який скучив за вашим суспільству.

  Інколи свербить потилиця до зустрічі з родичами. Ви зберетеся разом і зможете, нарешті, поспілкуватися, обговорити проблеми і висловити свої думки.

  А також свербіж в області потилиці — попередження про те, що ви оточені недоброзичливцями, які розпускають плітки з метою очорнити вашу персону. Можливо, хтось з товаришів по службі намагається зайняти ваше місце або шахраї розробляють схему, яка допоможе підібратися до ваших фінансів.

  В той же час це може говорити про невинне розіграші приятелів. Важко сформулювати точну трактовку, але при цьому прикмета говорить про те, що чиїсь думки зайняті вами і мають негативне забарвлення.

  Якщо ви далеко від рідного дому або давно не відвідували батьків, то свербить потилиця через туги. Сумуєте – відвідайте батьків. Шкоди такий візит не заподіє.

  Голова в області потилиці свербить і до проблем, які виникли на тлі непорозуміння в родині. Важливо взяти себе в руки і не стати призвідником сварки. В іншому випадку навести порядок у взаєминах і помиритися буде непросто.

  Існує ще одне трактування, яка пояснює свербіж в області потилиці, як присутність привида. Зараз він за спиною. Не варто панікувати, так як мова йде про люблячої душі, яка прийшла, щоб повідомити новини. Причому далеко не завжди вони погані.

  ede8a48ff5736d96b1dd7ab2aca00637 До чого свербить голова: правий або лівий висок, маківка голови, потилиця  прикмети для дівчат і чоловіків

  Що допоможе нейтралізувати погану прикмету

  Якщо прикмета обіцяє сумні події, то для їх запобігання — вимийте голову. Вода згладить негативний характер майбутньої ситуації або віднесе її разом з наслідками.
  І пам’ятайте, якою б не була забарвлення тлумачення – переживати ні до чого.

  Прикмета дає шанс підготуватися до тієї чи іншої події, а значить, є можливість обійти гострі кути. А якщо налаштуватися на позитив, то навіть погана ознака обернеться успіхом.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради