Особливості меду з молочаю

Рідко зустрічається сорт меду добувається переважно у степових полях. Мед молочай має запам’ятовується і нетиповим ароматом і смаком, що робить його самим екстраординарним продуктом пчелопроизводства.

Так само, було помічено, що консистенція свіжого меду рідко кристалізується на відміну від інших сортів нектару. Склад багатий таким важливою речовиною для організму, як йод, що робить його незамінним для людського здоров’я. Мед молочай: корисні властивості і протипоказання для нектару вказані нижче.

Саме медоносна рослина має довгі і сильні коріння, щоб добувати вологу на посушливих степових територіях. Ця особливість дозволяє увібрати в себе велику кількість мінералів, до яких інші рослини не в силах дістатися. Крім переважаючого йоду, у складі пилку і нектару підвищений вміст заліза.

Мед можна відрізнити від інших сортів відтінком: молочай має темний, більше йде в шоколадний колір. До процесу кристалізації такого рідкісного сорту може пройти рік або навіть два.

Приймати мед молочаю рекомендується при виражених проблеми ендокринної та щитовидної системи, а так само тим людям, які переживають анемію. Привести в порядок серцево-судинну систему можна так само за допомогою молочайного меду.

Розрахунок калорійності меду з молочаю

Щоб дізнатися, яка калорійність у меду даного сорту, необхідно звернути увагу на масу продукту:

 • Калорійність однієї десертної ложки меду молочаю буде становити 38 кілокалорій.
 • В столовій ложці меду даного сорту міститься близько 110 ккал.
 • Стакан вміщає в себе близько 200 грамів чистого нектару, що буде еквівалентно 632 кілокалоріям.
 • Якщо взяти 250 грам свіжого нектару, то в ньому буде 790 кілокалорій.

Склад меду з молочаю

Багатий склад робить цей екзотичний сорт меду не тільки смачним, але і корисним. Це пояснюється тим, що в складі є фруктоза, сахароза, пилок, амінокислоти, а так само вітаміни у великій кількості.

Вітамінна група збагачує цей медовий сорт, оскільки тут можна зустріти вітамін B1,B9, B2, PP, C.

Корисні властивості меду молочайного

Йод, що входить до складу даного сорту, бере участь у регуляції багатьох життєво важливих процесів у людському організмі. Наприклад, обмінні процеси так само можуть бути порушені, якщо спостерігається дефіцит йоду. До цієї ж категорії можна віднести метаболізм, нейронні зв’язки, роботу нервової системи і мозку в цілому.

За будова нігтів і волосся так само буде відповідати цей компонент, тому, молочайный мед виправить нестачу речовин.

Крім цього, молочайный нектар буде боротися з недугами наступних органів:

 • Жовчний міхур;
 • Шлунок;
 • Печінка;
 • Видільна система;
 • Кишечник.

Мед з молочаю буде ефективним лише в тому разі, коли йде систематичне вживання курсами. Якщо не припиняти прийом, то можна в максимально стислі терміни позбавитися від хронічної втоми, ослабленій пам’яті, зайвої неуважності, панічних атак, безсоння. Сорт мед молочай, лікувальні властивості його дуже великі.

d6e4b3c2a65ccdd5aa3613ee14f30af8 Особливості меду з молочаю

Так само з допомогою меду з молочаю проводять профілактичні заходи для запобігання інсульту та зупинки серця.

Мед молочай часто використовують при загальних захворюваннях, пов’язаних з низьким рівнем гемоглобіну в крові (різні форми анемії).

Нектар успішно використовується в косметичних цілях, оскільки склад здатний позитивно впливати на шкіру обличчя, волосся. Його додають в різні маски і скраби, використовують як для примочок, так і для компресів.

Вважається, що речовини, що містяться в нектарі з молочаю, гальмують процеси старіння, і навпаки, дають стійкий омолоджуючий ефект.

Мед молочай – протипоказання

Основними протипоказаннями до застосування можна вважати дитячий вік, вагітність і алергічна реакція на продукти бджільництва.

Як відрізнити підробку?

В основному, такий рідкісний сорт меду можна відрізнити за кольором. Натуральний продукт має насичений, темно-шоколадний відтінок з включеннями з пилку. Нормальний стан для цього меду – рідке, якщо зустрівся шоколадного кольору мед, але твердий, тоді він дуже старий.

f11a4932c7e1299b1999b82571656ebd Особливості меду з молочаю

За смаком можна відрізнити: у молочайного меду ні з чим незрівняний терпкий, з гірчинкою присмак, довгий, приємний післясмак.

Рецепти з молочайным медом для зміцнення здоров’я

 • Швидке позбавлення від простудних захворювань прийде, якщо зробити суміш з соку хрону і меду молочаю, змішувати в рівних пропорціях. Пити щодня по 1 десертній ложечці з ранку і перед сном, до повного одужання.
 • Розведіть столову ложку меду в склянці гарячої води і пийте перед сном, якщо вас турбують безсоння, нервове перенапруження.
 • При виразковій хворобі рекомендується пити суміш відвару шипшини і меду. Досить буде додати 1-2 ложки меду на 250 мл настою.
 • При грипозних захворювань дуже ефективний рецепт з додаванням половини десертній ложечки молочайного нектару і такої ж кількості часникового соку.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради