До чого з’являються таргани в квартирі: прикмета

Сьогодні таргани викликають виключно неприємні емоції, але наші предки вважали інакше. У колишні часи таке сусідство вважалося сприятливим, оскільки це свідчило про те, що в домі панує достаток.

d40ed3a42ee3a7c13cdbc4813719df82 До чого зявляються таргани в квартирі: прикмета

Однак для того щоб зрозуміти, до чого в квартирі з’являються таргани, необхідно звернути увагу на колір комах – в цьому випадку прикмета дасть найбільш точне пояснення.

До чого чому з’являються в будинку, квартирі?

Прикмети про чорних, рудих і білих тарганів багато в чому відрізняються один від одного, і прийдешні події будуть залежати саме від кольору комахи.

Чорні

Прихід в будинок чорних тарганів раніше вважався величезною удачею. Більш того, їх ніхто не намагався знищити або вигнати. Навпаки, комах прикормлювали крихтами зі столу, щоб ті плодилися і розмножувалися. І тому було кілька пояснень.

 • Згідно з поширеною приймете, чорні таргани є символом багатства, матеріального достатку, процвітання.
 • Вважається, що ці комахи приносять з собою в хату спокій, мир і благополуччя.
 • Чорні комахи є захисником, оберегом. Склалося повір’я, що це комаха здатна захистити домівку не тільки від зловмисників, але і від злих духів, нечистої сили.
 • У народі кажуть, що коли в квартирі з’являються комахи чорного кольору, то це обіцяє позбавлення від проблем. Але якщо вони раптом зникають – чекай нещастя.
 • За іншою прикметою, прихід чорних тарганів обіцяє зустріч з надійним другом. Це людина з високим становищем у суспільстві, який буде надавати родині фінансову допомогу і підтримку в складних ситуаціях.
 • Якщо ви помітили чорних тарганів на своїй кухні – це також хороший знак. Прикмета обіцяє великий прибуток, великі гроші.
  Згідно ще одному повір’ям, чорні таргани допомагають змінити мікроклімат в будинку в кращу сторону, що перешкоджає виникненню сварок та різних конфліктних ситуацій.
 • В квартирі з’явився один великий тарган чорного кольору – главу сімейства чекає просування по кар’єрних сходах. І це неодмінно спричинить збільшення доходів.
 • Поганим знаком вважається ситуація, коли ви знайшли в своєму будинку мертвих комах або самі по необережності їх розчавили. Дана ситуація є передвісником втрат, збитків, великих проблем у фінансовій сфері.

  0717c144ec8fab7dbd2121549e1be2ee До чого зявляються таргани в квартирі: прикмета

  Руді

  Якщо ж в домі з’являються руді таргани, то прикмета в цьому випадку не обіцяє нічого хорошого.

  • Помітити в квартирі прусаків – до сварок і великих неприємностей.
  • У народі кажуть, що руді таргани приходять в ті будинки, в яких панує негативна енергетика. Зараз вам необхідно переглянути свою поведінку і постаратися виправити ситуацію. Як тільки ви почнете терпиміше ставитися до іншим домочадцям, неприємні гості підуть самі.
  • У народних повір’ях також згадується про те, що руді комахи приносять з собою хвороби.
  • Інша прикмета обіцяє банкрутство. Можливо, ви втратите роботу або людина, який брав у вас борг, зникне, так і не повернувши великий борг.
  • В народі також вважають, що поява рудих тарганів пов’язано з наведенням на ваш будинок псування.
  • Випадково розчавити рудого таргана – усунути перешкоди, які виникли на життєвому шляху.
  • Помітили прусака у ванній кімнаті – вас втягнуть в якусь сумнівну справу, і ця афера принесе безліч проблем.

  Білі

  Якщо в будинок приходили білі таргани, то це вказувало на те, що майбутня зима буде сніжною і морозною. Така прикмета змушувала людей заздалегідь готуватися до негоди і утеплювати свої будинки.

  60b09ee7536649b88568e694fea64bb8 До чого зявляються таргани в квартирі: прикмета

  З’явилися на роботі

  Якщо ви помітили цих комах в своєму офісі, то це може означати наступне:

 • Чорні обіцяють процвітання компанії, а тим, хто в ній працює – виплату премії.
 • Прихід прусаків – поганий знак. Ви можете отримати догану від керівництва.
 • Побачили в ліжку

  Ці комахи цілком можуть дістатися і до вашої спальні. Тут до прикметами можна навіть і не звертатися. Побачити таргана в цій кімнаті означає тільки одне – пора припиняти їсти в ліжку.

  Але при цьому, коли комаха падає зі стелі на хворого, що лежить в постелі,– дуже поганий знак. Така ситуація, згідно з народним повір’ям, обіцяє довгий процес одужання. Хворий встане на ноги ще нескоро.

  Прикмети про тарганів мають різне значення. Але навіть якщо деякі з них обіцяють багатство, то це не є закликом до того, щоб спеціально розводити комах в своєму будинку. Пам’ятайте, що ні одне марновірство не захистить вас від інфекцій, які розносять паразити. Дотримуйтесь чистоту і бережіть своє здоров’я.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради