До чого свербить чоло: прикмети – чекати гостей або подумати про відпустку?

1d0adb5817afa4a3d5848a7267e46055 До чого свербить чоло: прикмети  чекати гостей або подумати про відпустку?

Навіть реалісти, які звикли спиратися на суто наукові факти, час від часу заради інтересу переглядають значення прикмет. Тягу до забобонів можна пояснити тим, що вони засновані на багаторічному спостереженні людей. Чоло з давніх часів уособлював мудрість і скупчення різних енергій.

Чому свербить чоло у чоловіків?

Молодим людям бажано уникати радикальних рішень. Особливо в підлітковому віці не варто демонструвати оточуючим всі сторони свого характеру. Якщо засвербіло чоло, краще ще раз все обміркувати, а лише потім діяти за заздалегідь наміченому алгоритму.

Народна прикмета закликає утриматися від надмірного вживання алкоголю. Наслідки можуть стати фатальними (як в кар’єрі, так і в сімейному житті).

Якщо людина займає керівну посаду, можливо, це натяк про накопичення втоми. Здоров’я не купиш ні за які гроші. Варто поберегти себе і подумати про відпустку.

Чому свербить чоло у жінок?

Незаміжнім дівчатам свербляче чоло пророкує кульмінаційну зустріч: після неї може помінятися все подальше життя. Щоб не упустити заповітний шанс, потрібно бути уважнішими.

Для дорослих жінок прикмета обіцяє зміни в сім’ї. Не можна виключати навіть можливу зраду. Сварки і суперечки точно спровокують розставання: зараз краще намагатися обходити гострі кути.

Свербіж чола може передвіщати прихід гостей. Їх візит стане дуже несподіваним, але зустріч пройде в доброзичливій атмосфері.

Довідка! Якщо чоло не дає спокою саме вранці, скоро давні мрії перетворяться в реальність. Навіть найнеймовірніші.

Значення по днях тижня

Щоб наслідки прикмети позначити для себе максимально точно, необхідно звернути увагу на день тижня, в який засвербіло чоло.

 • Понеділок. Можна спокійно відкинути всі побоювання на другий план. Сверблячка чола на старті робочого тижня говорить про вдале завершення намічених планів. Однак щасливого фіналу можуть перешкоджати напади ліні і нерішучості.
 • Вівторок. Девіз дня – обережність і уважність. Особливо це пов’язано з робочими моментами і взаємовідносинами з колегами (хтось намагається здаватися краще, ніж він є насправді).
 • Середа. Сьогодні слід чекати сюрпризів. Однак ніхто не знає, приємними вони виявляться чи ні. В цілому день пророкує розслаблені думки і позитивне мислення.
 • Четвер. Неприємної розмови уникнути не вийде. Краще відразу взяти його як належне. Виникла конфліктна ситуація може обернутися по-різному. Є шанс навіть залишитися в плюсі.
 • П’ятниця. Емоції, нарешті, відійшли на другий план. З’явилася можливість прийняти зважене рішення. Спілкування з рідними подарує підйом настрою. Хороші новини не змусять себе чекати.
 • Субота. Своїм ворогам давно пора пояснити, що вони не мають ніякого права лізти в чуже життя. Відповідний момент настав.
 • Неділя. День обіцяє бути нудним і рутинним, без серйозних очікувань.

Яка саме частина чола свербить?

Важливе значення для прикмети має конкретне місце, де саме засвербів чоло.

 • Середина чола. Має бути непроста розмова з людиною вищого рангу. Не варто негативом відповідати на негатив.
 • Близько вісків. Забобон попереджає про швидку хвороби. Особливо, якщо людина весь час працює на межі своїх можливостей. Або в найближчому часі доведеться вирішувати серйозні проблеми.
 • Між бровами. Всі справи завершаться якнайкраще, але для цього доведеться сумлінно попрацювати.
 • Біля коренів волосся. Варто зайнятися налагодженням відносин з найближчими. Зараз однозначно можна заявити про пристрасті і думки другої половини про розлучення.

Довідка! Якщо свербить над однією з брів, доведеться зробити необдуманий вчинок, який в подальшому виявиться не самим правильним.

Перш ніж заглядати в тлумачення прикмтів, важливо переконатися, що свербіж почався сам по собі, а не з якоїсь провокуючої причини (алергія або роздратування). А вірити чи ні в передбачення предків, кожен вирішує сам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради