Фарбуються джинси: що робити, чому так відбувається

Якщо фарбуються джинси, які тільки куплені, швидше за все, при фарбуванні були застосовані натуральні барвники. Достатньо пару разів замочувати річ у солоній воді, попередньо вивернувши, і прати на делікатному режимі, щоб позбутися від ліні. Важливо правильно випрати і висушити тканину, щоб запобігти її фарбувальні властивості і деструкцію волокон.

c64d73009068b1ea7a258854dbce37a2 Фарбуються джинси: що робити, чому так відбувається

Вироби з деніму фарбуються: чому так происходтит?

Причини, по яким джинсові штани сильно можуть пофарбуватися:

  • застосування натурального барвника при фарбуванні;
  • неміцний барвник.

Треба не здавати линяють джинси після покупки, а просто випрати в щадному режимі і з правильними засобами по догляду за денімом.

Нові брюки найчастіше фарбують ноги при носінні в тому випадку, якщо для зміни їх відтінку була використана не синтетична стійка фарба, а натуральний пігмент. Це не вказує на дешевизну і неякісність матеріалу, найчастіше це свідчить про зворотне. Перед покупкою джинсового одягу потрібно зробити тест на линяние. Для цього потрібно намочити шматочок білої бавовни і легенько потерти їм штанину. Якщо на шматочку матерії з’явився синє або блакитне пляма — швидше за все, джинси будуть фарбуватися. Коли вони вже полиняли після прання, то залишати блакитнуваті плями на шкірі вони стануть значно рідше.

Що робити?

a32c97dc6b1d0d6132ab7d5f36944277 Фарбуються джинси: що робити, чому так відбуваєтьсяОбновки необхідно обов’язково очистити за допомогою пральної машини.

Щоб джинсові штани не линяли і не фарбувалися, їх потрібно декілька раз попрати, а не скаржитися продавця на товар. Застосовується ручне або машинне прання. При ручному способі очищення використовують спеціальну речовину для обробки деніму. Якщо відразу одягнути нові джинси і довго їх носити, то це часто може стати причиною появи «синіх панчіх» на нозі.

Прання в машинці

Полоскати денимовую тканину, щоб джинси більше не фарбували можна і при пранні автомат. Для цього досить завантажити одяг у барабан, засипати спеціальний засіб для деніму і встановити віджим не більше 300 обертів. Виставляється щадний або ручний режим. Спочатку треба вивернути одяг і прати тільки з боку вивороту. Температура води повинна бути не більше 30 градусів. Із засобів для прання слід вибирати речовини гелевою або капсульної форми випуску.

Ручне прання

Щоб річ не фарбувалася, випрати джинсову тканину руками можна, вивернувши навиворіт. Спочатку виріб замочують в теплій, солоній воді в концентрації 30 г солі на 1 л води. Використовується господарське мило або порошок для кольорових тканин. Кухонна сіль, яку додають в воду, допомагає закріпити і підсилити результат прання. Щоб обполоснути штани з деніму, їх потрібно перевертати і створювати ефект контрастного душу. Оцтовий розчин (60 г на 1 л води) допомагає прибрати залишився порошок з волокон тканини. Після 5 процедур джинси припинять линьку. При віджимі сильно не викручувати.

Що можна додати у воду?

Позбавити денім від линьки допоможе додавання кухонної солі або оцту. Зловживати таким засобом і прати джинси в ньому постійно не можна, так як це пошкоджує тканину, її волокна. Якщо джинси сильно фарбуються, то при пранні бажано використовувати гелевий або капсульний порошок для кольорової тканини, щоб зберегти яскравість її відтінку. Також можна використовувати спеціальний кондиціонер для деніму. При сушінні джинси не потрібно вивертати на лицьову сторону і кріпити прищіпками за пояс вироби.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради