Томат кистьовий Червона зірка F1: опис, врожайність, відгуки

Томат під назвою Червона зірка F1 об’єднує в собі кистевую структуру і досить великий розмір плодів. Продукт сибірської селекції призначений для приватних присадибних господарств. Дізнайтеся більше про його описі і властивості.

tomat kistevojj krasnaya zvezda f1: opisanie, urozhajjnost, otzyvy2 Томат кистьовий Червона зірка F1: опис, врожайність, відгуки

Опис сорту в деталях

Томат Червона зірка F1 — робота селекціонерів агрофірми Уральський дачник. У Держреєстрі сорт не числиться. Рекомендований до посадки в захищеному чи відкритому грунті. Насіння випускаються приблизно з 2016 р. Аналогів серед чистих сортів у цього гібрида немає. Але він досить схожий з іншим томатом з асортименту того ж оригінатора — Червона гвардія F1.

Увага! Зараз Червона зірка в каталозі Уральського дачника відсутня. Томат поширюють тільки магазини-посередники.

Сорт кистьовий — дозволяє збирати врожай цілими гронами. На одній — 6-8 рівних за розміром гладких помідорів, як на фото. При цьому плоди досить великі для такого типу томатів. Під міцною шкіркою знаходиться щільна цукриста м’якоть з гарним смаком.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Ранньо-стиглий (95-100 днів) Полудетерми-нантный (1,2-1,4 м) Універсальний Універсальний 90-110 18 при будь-якому способі вирощування Червоний, округлий або злегка довгастий, 5-6 гнізд

Переваги і недоліки культури

Гібрид вибирають фермери, які вирощують томати на продаж. Ранні строки дозрівання дозволяють збирати врожай вже на початку липня. З-за кистьовий структури він виходить акуратним і красивим. При коректній агротехніці на кущах мало неякісних помідорів.

Але не тільки ці характеристики дозволяють томатам підтримувати високий товарний вигляд:

 • Можливість тривалого зберігання зібраних стиглих плодів. Урожай нормально переносить перевезення.
 • Кулінарна універсальність. Томат використовують у соусах і соках, цілком для консервації, в свіжих салатних нарізки.
 • Підвищений імунітет до ряду типово помідорних хвороб. Оригінатор називає вершинную гниль. Ще в списку є фітофтороз. Рослина має шанс уникнути його з-за скоростиглістю.
 • Несприйнятливість до поганої погоди. Грядка таких томатів добре справляється з нетривалими дощовими або посушливими періодами, коливаннями літніх температур.
 • Стабільно висока врожайність. З куща за сезон збирають 4-5 кг.
 • Дружність дозрівання плодів і їх рівний розмір.
 • Увага! Гібрид вирощують навіть на півночі Сибіру. У такому чи подібному кліматі обов’язкова висадка в стаціонарні теплиці.

  tomat kistevojj krasnaya zvezda f1: opisanie, urozhajjnost, otzyvy3 Томат кистьовий Червона зірка F1: опис, врожайність, відгуки

  Мінуси городньої культури:

  • у прохолодних регіонах рекомендована посадка тільки в захищений ґрунт;
  • самостійно розмножити томат не вийде через гібридної природи;
  • він потребує додаткових процедурах догляду: обрывании пасинків, формуванні, підв’язці.

  Особливості агротехніки та відгуки томатоводов

  Посів на розсаду проводите у другій половині березня. У віці 60-65 днів, за наявності 6-7 листочків і мінімум однієї кисті, сіянці доростуть до пересадки на постійне місце. У теплицю — у травні, на відкриту грядку в саду — на початку червня. Важливо, щоб поворотні заморозки на ґрунті до цього часу вже минули.

  Рада. Схема висадки: 30?50 см. На 1 кв. м розміщуйте 3-4 кущика.

  Рекомендації фахівців з вирощування томата:

  • кущ формуйте в 2-3 стебла;
  • з 5-7-го дня на постійній грядці рослині необхідна підв’язка до опори;
  • регулярно прочищайте стебла від пасинків.

  Про томаті мало відгуків у мережі. Є дані городників про посадку гібрида в Пермському краї, Іжевської обл., Ленобласті, Підмосков’ї, Татарстані. Але про результати роботи люди не повідомили. Можливо, томат видалили з каталогу виробника з-за того, що він продемонстрував нестабільні генетичні ознаки. Або програв конкуренцію Червоної гвардії F1 і великому кистевому гібриду Червоним червоно F1.

  Найурожайніші томати: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради