Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

Нещасні випадки можуть відбуватися регулярно або бути рідкісним винятком. У будь-якому випадку, з допомогою народних прикмет і повір’їв можливо передбачити зміни у найближчому майбутньому при порізі пальця.

b72bf2f9a187b810b58ae78a202641a6 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

До чого порізати палець

При тлумаченні орієнтуються на декілька нюансів. Тільки комплексна картина події покаже достовірну інформацію.

На що звернути увагу при інтерпретації прикмети про поріз пальця:

 • права чи ліва рука постраждала;
 • чим поранилися (ніж, ножиці, інші інструменти);
 • який палець порізаний;
 • рана одна або декілька;
 • з чоловіком чи жінкою це сталося.

Початківці кухарі, кравці і пов’язані з іншими травмонебезпечними професіями люди не повинні шукати потаємний сенс при кожному порізі.

На початковому етапі в будь-якій справі можливі нещасні випадки, тому про прикмети слід згадувати лише тим, для кого володіння колючо-ріжучим предметом не ново.

Зазвичай правою рукою іменується ведуча, тому лівшам сприймати інформацію навпаки. Будь-яка травма – це сигнал про неуважність. З цієї причини головна інтерпретація повір’я полягає в заклику взяти себе в руки, зосередитися на виконуваній справі.

Основні сфери життя, на які поширюється прикмета:

 • любов;
 • відносини в родині;
 • здоров’я;
 • матеріальний добробут.

На правій руці

Як правило, провідну кисть порізати складніше, оскільки інструмент знаходиться саме в ній. Якщо нещасний випадок стався тому, що з якоїсь причини колючо-ріжучий предмет довелося взяти лівою рукою, шукати містичне ознаку в цьому не варто. Головна причина події полягає в невмінні володіти другий пензлем настільки ж вміло.

Якщо ж є впевненість, що справа не в нестачі досвіду і навичок, то дівчатам забобони рекомендують готуватися до скандалу з чоловіком, який старше за віком. Існує і протилежна інтерпретація – скоро напише або подзвонить кохана людина. Представникам чоловічої статі прикмета обіцяє сварки, конфлікти, непорозуміння з родичами.

fc2b4a23a235250010b39777e330dc97 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

На лівій руці

Якщо казус стався з людиною, впевнено користуються травмонебезпечним інструментом, тлумачення шукати в народних повір’ях.

Основні значення прийме при порізі лівої руки:

 • приємна новина про коханого;
 • хвороба близької людини;
 • велика сварка з жінкою;
 • при частих порізах лівої руки можливий пристріт.

Трактування по кожному пальцю

В залежності від виконуваної роботи одні фаланги страждають частіше за інших. Іноді здається незрозуміло, як могло статися те або інша подія. Саме тоді слід звернутися до інтерпретації народної прикмети. У будь-якому випадку рекомендується бути уважнішими і думати про виконуваній справі, а не витати в хмарах.

Не варто сильно засмучуватися, якщо тлумачення обіцяє неприємності. Вчасно змінити хід думок та власні вчинки часто виявляється достатньо, щоб біди й прикрощі обійшли стороною.

Більшість забобонів лише попереджають про можливий розвиток подій, але не кажуть, що обов’язково повинні відбутися.

Великий

Цей палець пов’язаний з виконанням бажань, несе в собі потік життєвої енергії. З цієї причини його пошкодження вважається поганою прикметою, попереджає про появу перешкод на шляху до задуманої мети. Для дівчини марновірство пророкує самотність і втрату любові. Пошкодження нігтя – до неприємностей в дорозі.

Порізати великий палець правої руки означає, що пора згадати про близьких. Можливо, комусь потрібна допомога. При цьому доведеться пожертвувати власними планами, але в результаті все складеться цілком вдало для всіх. Відмовляти родичам і друзям небажано, оскільки прикмета натякає на необхідність допомогти іншому.

Пошкодити великий палець лівої руки – пора готуватися до матеріальних складнощів. Бажано максимально скоротити витрати і відмовитися від зайвих витрат, щоб безболісно вийти з майбутньої кризи. За іншим тлумаченням прикмети можлива крадіжка.

Вказівний

Головний рада народних повір’їв полягає в необхідності прислухатися до себе, а не думку оточуючих. Травма може натякати, що настав час взяти відповідальність за долю на себе і самостійно приймати рішення.

bce9a76d94f343cef366f0216a27f362 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

Поширені трактування прикмети:

 1. Постраждав вказівний палець правої руки – слід бути більш ощадливим. Ймовірні матеріальні труднощі, проблеми на роботі, пов’язані з грошима.
 2. Подія варто розглядати як натяк на низьку самооцінку з причини відсутності реалізації у житті. Прикмета радить звернути увагу на оточуючих людей, подумати про допомогу їм. Також можна тлумачити як рада вищих сил знайти роботу.
 3. Порізати вказівний палець лівої руки – настав час зробити перерву, заспокоїтися. Слід перестати скаржитися на життя і почати діяти.

Середній

Цей перст прийнято пов’язувати з емоційною сферою життя. Всі прогнози часто стосуються:

 • кохання;
 • дружби;
 • сексуальних відносин.

За прикметами порізати середній палець ножем означає, що слід готуватися до зради близьких людей.

Причину рекомендується шукати в собі. Можливо, їм тривалий час не вистачає уваги, турботи, підтримки. Значить, пора поговорити, допомогти вирішити виниклі проблеми. В даному випадку це найкращий спосіб зменшити чи нейтралізувати негативний характер повір’я.

Порізати середній палець на лівій руці означає неправильне оцінювання ситуації, початок творчої кризи, необхідність консолідації з рідними людьми. Для правої кисті інтерпретація така ж, але слід бути більш тактовним, пропонувати допомогу, а не нав’язувати, не наполягати на розмові, якщо близька людина до нього поки не готовий.

Безіменний

Даний палець відповідає за соціальне становище в суспільстві. Порізати безіменний палець лівої руки – заздрісники плетуть інтриги за спиною, намагаються вплинути на родичів і друзів. Коли травма правої кисті – конфлікти з колегами. Слід придивитися до оточення, хтось чекає зручного моменту, щоб скористатися помилкою, розгубленістю, а потім зайняти місце. Іноді причина не у спробі недоброзичливця піднятися по кар’єрних сходах. Можливо, що неприязнь викликана особистими мотивами, тоді людина просто намагається вижити іншого, спровокувати його ганебне звільнення.

Мізинець

Порізати мізинець на лівій руці – рада вищих сил перестати заздрити іншим, берегти власне щастя, забути про бажання помститися. Це здатне зробити нещасними всіх, в тому числі невинних людей. Глибоке пошкодження пророкує проблеми з грошима. Тлумачення для правої руки аналогічне – пора зайнятися саморозвитком і самовдосконаленням, а не будувати підступи оточуючим.

ebdc77ec6bc89338a1d86ef69c99eeb9 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

Поранити відразу два і більше пальців

Порізатися в декількох місцях виходить не завжди, але якщо вже так сталося, чому б не скористатися народними повір’ями. У більшості випадків поранити відразу кілька пальців означає необхідність скласти кілька тлумачень в одне. При цьому основним слід вважати той палець і ту інтерпретацію, де найбільш глибокий поріз. Інші розцінювати як доповнення, підказки до оцінки ситуації.

До чого по прикметі порізати руку

Ріжучо-колючими інструментами можна пошкодити не тільки палець, але і саму долоньку. При цьому більшість народних повір’їв стосуються жінок. Інтерпретація для чоловіків найчастіше полягає в очікуванні змін, а позитивних або негативних залежить від руки.

Основні прикмети, якщо порізати долоню:

 1. Для дівчини – означає, що про неї згадує коханий.
 2. Для самотньої жінки – знак, що скоро положення справ у особисте життя зміниться на краще.
 3. Порізатися напередодні Нового року – скоро зроблять пропозицію руки і серця або чекає підвищення по службі, кар’єрний ріст.

Ліву

Тлумачення в основному сприятливі, стосуються любові і дружніх відносин, можуть обіцяти удачу в справах. У більшості випадків значення прикмети полягає в появі коханого або новин від нього, одруження. У діловій сфері слід готуватися до підвищення, збільшення зарплати, несподіваним премій.

6e4cbb3f73c12ee7af366abcc0738565 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

Праву

Тут більш негативний сценарій, що стосується багатьох сфер життя людини. Вколотися або порізати праву руку – значить, скоро буде низка сварок і скандалів, непорозуміння з близькими, почуття самотності та непотрібності. Найчастіше це незначні неприємності, які тільки здаються непоправними. Не слід впадати в апатію і опускати руки. Часом досить проявити участь до інших, підтримати, допомогти, тоді негативний вплив прикмети розсіється.

Тлумачення серйозних травм

Такими вважаються ушкодження, які потребують накладання швів або залишають шрами.

Інтерпретація прикмети по пальцях:

 1. Великий – проблеми, хвороба. Рекомендується відмовитися від планів помсти, образ, ненависті до інших.
 2. Вказівний – ворог серед друзів. Повір’я радить розраховувати тільки на себе, менше розповідати про власні плани.
 3. Середній – творчий застій з причини недостатньої реалізації своїх природних властивостей. Бажано займатися улюбленою справою, виконувати роботу якісно, орієнтуватися на результат, а не бездумно прагнути до матеріальних благ.
 4. Безіменний – труднощі в коханні, стосунках, творчий застій, проблеми з грошима. Часто глибокий поріз значить, що настав час виявити ворога з близького оточення, поки він не завдав непоправної шкоди.
 5. Мізинець – фінансові складності. Рекомендація не заздрити оточуючим, а домагатися власного успіху.

Значення прийме для жінок і чоловіків

Тлумачення народних забобонів різне для представників обох статей. Також можуть бути нюанси по віку. Наприклад, дівчині порізати палець – значить, скоро доведеться зустріти справжню любов, почути визнання або отримати пропозицію руки і серця. Винятком є пошкодження фаланги великого пальця, обіцяє неприємності, розбиті надії.

Чоловікам слід очікувати змін у фінансовому плані, просування або пониження по кар’єрних сходах. Можливі сварки і скандали в родині і з друзями. Порізати будь палець на лівій руці – потрібно звернути увагу на інших, можливо, хтось навмисно плете інтриги. Якщо постраждала права кисть – більше орієнтуватися на себе, адекватно оцінювати власні вчинки.

5a0567b5ebf0cd041b256aa1c1cd4659 Прикмета: порізати палець лівої або правої руки, вказівний, великий, середній та інші

Захист від негативного впливу

Не варто надто зациклюватися на тлумаченні. Чим менше енергії вкладати в інтерпретацію, тим слабше вплив. В більшості випадків виявляється достатньо переглянути свою поведінку, проявити розуміння і участь до оточуючих людям. Зміни на краще, навіть якщо на перший погляд не виходить знайти позитивних моментів.

Для нейтралізації прикмети народні забобони рекомендують промити рану святою водою. Бажано відвідати церкву, поставити свічки святим, висповідатися.

Вищі сили слід подумки подякувати за надіслану підказку. Порізавши руку, необхідно звернутися до лікаря, в деяких випадках вимагається накладення швів.

За прикметами порізати палець або долоню до змін в особистому житті, фінансовій сфері або дружніх стосунках. Тлумачення залежить від декількох факторів – де знаходиться рана, наскільки глибока, у чоловіка або жінки. Для нейтралізації негативного значення рекомендується змінити власний хід думок і дій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради