Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчину

Чи можна навчитися спокушати, тобто схиляти до інтимних стосунків, слабка стать? Ти здивуєшся, але потреба в сексі у дівчат і жінок не менша, ніж у представників чоловічої популяції. Просто ця потреба ретельно жінками вуалюється, маскується, коротше кажучи, ховається. Чому вони це роблять – окрема тема, але зазвичай тому, що дівчата більше страждають і пожинають наслідки не сформованих відносин.

Перш ніж погодитися на секс, вони довго сумніваються, зважують, придивляються до людини, немов прикидаючи, наскільки перспективними (хоча б у плані задоволення) можуть бути стосунки з ним.

Ось чому важливо не лише навчитися, як спокушати дівчину, але і знати, що ти зможеш їй запропонувати, крім власного задоволення. Розберемося детальніше з першою частиною питання.

5 способів спокушання незнайомої дівчини за 2 хвилини

Тільки підлітки або незрілі чоловіки уявляють, ніби існують якісь безпрограшні способи, як спокушати незнайомих дівчат за 2 хвилини. Теоретично розроблені способи, але їх 100%-ву дієвість ніхто довів. Давай подивимося, що пропонують пікап-схеми спокушання дівчини, а ти сам оціни, чи підходять вони тобі.

 1. Спрямуй на неї серйозний, впевнений (в тому, що ти здатний нею оволодіти) і наполегливий погляд, бажано націлений в очі дівчини.
 2. Як тільки вона тебе помітить, посміхнися їй, дружелюбно кивни або злегка помахай долонею.
 3. Простеж за її реакцією – якщо вона відповідає усмішкою або збентеженням, ти майже у мети, якщо обурюється і готова піти, схоже, ти не постукав у ту двері.
 4. Коли невербальний контакт встановлений, можна перейти до вербальних, дочекайся зручного моменту (наприклад, коли відійде її подруга), підійди і ненав’язливо познайомся. При цьому можна легенько, як би ненароком, торкнутися її руки або пальців або шепнути комплімент на вушко.
 5. Потім скажи будь-яку відповідну ситуації фразу (їх ми розглянемо пізніше), здатну пояснити твою поведінку і одночасно зацікавити її.

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku3 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчину

Спокусити дівчину вийде, якщо вона сама не проти

Не забудь про головне: ти повинен виглядати привабливо. Це значить – чистим, акуратно одягненим, добре пахне.

Не виливай на себе пів флакона туалетної води, не маскуй запах поту дезодорантом – будь-які ароматизуючі речовини слід наносити тільки на чисте тіло, і їх повинно бути небагато, так, щоб твій запах був відчутний лише на близькій відстані.

Що каже на цей рахунок психологія

Незважаючи на однакові конституціональні дані, що всі жінки різні і часто ірраціональні:

 • їм може подобатися один тип чоловіків, а вони вступають у відносини абсолютно з іншим;
 • у них може бути свій перелік вимог до потенційного партнера, але чоловікові, який їм по-справжньому сподобався, прощається абсолютно все, що в інших дратувало б до сказу;
 • вони можуть згоряти від бажання інтиму, але, не будучи впевненими в чоловікові, ніколи не проявлять своїх почуттів першими (виключення украй рідкісні);
 • дівчата з розряду відчайдушних искательниц пригод здатні захопитися і не надто добре знайомою людиною, але такі відносини довго, як правило, не тримаються.

Зверни увагу, жінки і дівчата і справді погоджуються на секс тільки в тому випадку, якщо, крім потягу до чоловіка, відчувають свою безпеку поруч з ним. Ось чому головною умовою задачі, як зваблювати дівчат, у психології вважається встановлення довірчих відносин між закоханими.

Будь-яка дівчина готова спокуситися

Схеми зваблювання, запропоновані вище, дають тобі чималий шанс, але що ти сам подумаєш про дівчину, яку можна схилити до сексу за 2 хвилини? Давай подивимося, будь-яку дівчину можна спокусити. Спочатку – про тих, хто напевно за короткий термін не здасться»:

 • дівчата, не мають ніякого досвіду сексуального життя (дівчата);
 • мають вкрай негативний досвід, що змушує їх «ненавидіти всіх чоловіків»;
 • успішно зустрічаються з іншим хлопцем;
 • переконані, що секс при першій же зустрічі – не комільфо;
 • дівчата з завищеною самооцінкою, звиклі до шикарним залицянь і дорогим подарункам;
 • дівчата із заниженою самооцінкою, надмірно закомплексовані або патологічно розбірливі.

Будь обережний з дівчатами, яких можна спокусити за пару хвилин, так як за цим можуть стояти дуже різні причини:

 • вона посварилася зі своїм хлопцем і з помсти вирішила йому змінити «з першим зустрічним» (якщо вони помиряться, тобі може не слабо влетіти від її хлопця);
 • дівчина легкої поведінки або шукає «спонсора» для викачування грошей;
 • вона не в собі від алкоголю чи марихуани.

Є лише одна поважна причина, чому дівчина може бути готової спокуситися в перші години знайомства – вона знудьгувалася по любові, а ти їй як раз симпатичний. Тобто у неї давно не було хлопця, і вона сама вийшла «на полювання».

Як це зробити правильно на словах

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku4 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчинуФрази, які зачарують дівчину і обрисуют їй приємне проведення часу на найближче майбутнє, повинні бути сказані в хвилину знайомства. Зверни увагу на різні обставини, при яких відбувається кожна сцена, і сообрази, як спокушати дівчину в твоєму випадку, і якими словами.

 1. У навчальному закладі: «Тобі не набридли всі ці лекції, конспекти, реферати? У мене є блискуча ідея, як приємно провести цей вечір, складеш компанію?».
 2. В кафе або клубі: «Тобі вже сказали, що ти найкрасивіша дівчина в цьому кафе (клубі)? Мені доручили виконати 3 твоїх заповітних бажання – купити тобі морозиво (коктейль), познайомити з симпатичним хлопцем і влаштувати з ним приємний вечір, йдемо?».
 3. На пляжі: «Дівчина, що ж Ви наробили! Я ж тільки що безнадійно закохався в Ваш чарівний пірсинг на пупку…».
 4. На вулиці: «Хвилиночку, дайте відповідь тільки на одне питання – Ви знаєте, що Конституція забороняє забирати у людини право на щастя? Давайте подаруємо це право один одному!».
 5. В парку: «Можна я тихенько посиджу поруч з Вами і помечтаю, що ми знайомі кілька років? Я був би дуже турботливий і ніжний».
 6. Де завгодно: «Як добре, що я сьогодні вибрався з будинку, інакше міг не зустріти тебе, і це було моєю найбільшою помилкою».

Ці фрази, звичайно, не гарантують позитивного відповіді, але випробувати їх ефективність варто. Не принципово важливо, як звертатися до дівчини – на «ти» або «Ви». Багато пікапери стверджують, що не потрібно «Выкать».

Якщо тобі звичніше або спокійніше говорити незнайомкам «Ви», нікого не слухай, говори, як тобі зручно, а перехід на «ти» зроби хвилюючим і незабутнім.

Що робити на першому побаченні

Зазвичай перше побачення – час розмов по душах, відкриття характерів, захоплень і деяких слабкостей молодих людей. Перше побачення може закінчитися і близькістю з дівчиною, якщо ти зумієш її спокусити і ви зрозумієте, що немає сенсу відкладати. Якщо ти хочеш, щоб це сталося, поводь себе спокійно і впевнено, домінуй, веди, а не будь веденим.

 1. Якщо вона не отринула твій делікатний натяк на потяг, можеш бути сміливим і навіть трохи зухвалим (не плутай з нахабством).
 2. Не йди на поводу у дівчини, особливо якщо бачиш, що їй передалися твої емоції, але сором змушує йти від рішучих дій. Якби всі чоловіки йшли на поводу у жінок, які багато дітей так і не були зачаті.
 3. Продовжуй заряджати її своєю експресією, по дорозі розповідаючи веселі історії або ділячись гарними мріями, не допускай незручних пауз або ниття зі свого боку.

Твій позитивний настрій неодмінно передасться їй, і якщо в цей момент настане вечір і стане прохолодно, у тебе буде прекрасний привід її обійняти, щоб зігріти. Це тільки схема, як правильно спокушати дівчину, подумай, які варіанти можуть бути в тебе.

Приклади ефективного зваблення в листуванні

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku5 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчинуЩоб дівчина з хвилюванням чекала тільки твоїх повідомлень, дій жорстко.

 1. Спочатку ошеломи її захопленими компліментами (які у неї фотки, які цікаві публікації).
 2. Виражай своє захоплення якою-небудь однією короткою фразою або словом (супер, блискуча добірка, цікаво-цікаво, такого я ще не бачив і т. д.) – так тобі більше повірять і поступово привчаться до думки, що твоє схвалення саме значуще.
 3. Коли вона перетвориться на один з твоїх зачастили адресатів, зав’яжи милі діалоги про те, що вона стала для тебе якимось особливим людиною в мережі, що, спілкуючись з нею, ти відпочиваєш душею.
 4. Потім деякий час веди себе так, ніби нічого такого їй не писав. Раптове зникнення шанувальника в твоєму обличчі змусить її думати про тебе більше, ніж їй хотілося.
 5. Дівчина неодмінно помітить, що твоя захопленість кудись розчинилася і стане ламати голову, що з нею не так, чому ти більше не намагаєшся спокусити її по листуванню (вона напевно знала, що компліменти мали мету).

Не тримай її довго «у чорному тілі» – інакше можеш втратити зовсім, тому періодично з’являйся на її горизонті з коментарями до постів або іншими ні до чого не зобов’язуючими знаками уваги. Через час візьми і запитай, як у неї настрій. Якщо відповість, що дивовижне – це знак того, що їй настрій піднімаєш ти, коли звертаєшся в лічку. А раз так – ти фактично завоював її серце і далі можеш діяти більш рішуче.

Як швидко спокусити представниць різних знаків зодіаку

Психологи радять не забувати, що справжнім коханцям слова не потрібні, але саме зі слів починаються всі відносини. Якщо ти віриш у правдивість психологічних портретів згідно зодіакальної приналежності, вони підкажуть тобі, як швидко спокусити дівчину того чи іншого знака.

Овен

Жінки цього знаку люблять сидіти на місці, їх приваблює новизна, зміна декорацій, сміливі експерименти. Спокусити дівчину знака Овен буде не складно, якщо ти зумієш запропонувати їй незвичайне розвага, подорож (наприклад, по незвіданим красі вашої місцевості) або цікаву гру.

Телець

Дівчата, народжені з кінця квітня по 20 числа травня, обожнюють комфорт, ситість і приємну обстановку, тому найкраще місце для їх спокушання – кафе або ресторанчик з перевіреним смачним меню.

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku6 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчину

Жінки, народженої під знаком Тельця, потрібен надійний чоловік

Близнюки

Спокусити незнайому дівчину знаку Близнюки можна тільки підкресленою ввічливістю і тактом. Вони не терплять жартів на свою адресу, вульгарних натяків і явного загравання.

Рак

Липневі дівчини вкрай недовірливі, гостро відчувають фальш і погані наміри. Спокусити дівчину знаку Рак можна не на гучній вечірці, а в більш спокійній обстановці, де ви будете тільки вдвох.

Лев

Представниці цього знаку – екстраверти й любительки влаштовувати масштабні заходи. Але знайти момент для її спокушання все-таки можна, якщо мимохідь шепнути їй: «Ти чарівна». Вульгарно, але повинно спрацювати.

Діва

Серйозні Діви не спокусяться пикаперскими штучками, їм потрібні довгі залицяння, високі емоції, незабутні враження – все це в один вечір не вміститься. Але набравшись терпіння і наполегливості, можна розтопити навіть цей прекрасний лід.

Ваги

Якщо твої якості – розум, щирість, доброзичливість і такт, тобі нема чого турбуватися про те, як спокусити дівчину знаку Терези. Ти їй сподобаєшся відразу, так що не прогав момент, коли вона сама захоче близькості.

Скорпіон

Навіть якщо ти зрозумів, як спокусити знайому дівчину, народжену під знаком Скорпіона, вона ні за що не визнає своєї поразки» до тих пір, поки не повірить тобі на всі 100%. Тому всіляко уникай з нею завчених фраз, шаблонів і схем зваблювання.

Стрілець

Дівчата знака Стрілець люблять порядок у всьому і вимагають поваги до себе. Будь акуратний, не намагайся на неї тиснути, створюй навколо неї позитивну атмосферу – і спокушати Стрільця не доведеться, вона сама до тебе причепиться.

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku7 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчину

Жінка Стрілець – прямолінійна натура

Козеріг

Ревниві і трохи примхливі дівчата знака Козеріг не потерплять, якщо хлопець тільки і зайнятий тим, що думає, як її спокусити, не розділяючи з нею її печалей і тяжких дум. Тільки відчуття твоєї підтримки здатне переконати її в тому, що з тобою можна розслабитися.

Водолій

Акуратність, стриманість, здоровий глузд – кому не сподобаються такі якості в юнакові. Але якщо ти задумав спокусити дівчину, народжену під знаком Водолія, ці якості потрібно прагнути довести до ідеалу, в той же час уникаючи надмірностей. Шукай золоту середину.

Риби

Дівчатам першого місяця весни приписують романтичність, але самі вони вкрай недовірливо ставляться до романтикам чоловічої статі. Їм спокійніше з надійними і навіть приземленими чоловіками, які поблажливі до деякої «неотмирности» Риб.

Як спокусити хлопця

Жіночій половині людства напевно теж цікаво, чи існують способи зваблення хлопців. Це особливо актуально в тих випадках, коли хлопець не звертає ніякої уваги на дівчину, вздыхающую про нього в самоті. Способи, як спокусити хлопця, існують, але наскільки вони застосовні в кожному конкретному випадку, складно сказати. Читайте, вчіться і вирішуйте, чи підходять вам ці методики.

Як спокусити чоловіка

Дорослий чоловік, що знає собі ціну, як правило, безпомилково визначає, коли його хочуть спокусити. Дівчині доведеться докласти чимало зусиль, щоб привернути до себе чоловіка і при цьому не здатися нав’язливою, розпущеної або просто дурною. Потрібно проявити не тільки обережність, але й дипломатичні якості, щоб чоловік подумав, ніби це він сам вибрав підходящу дівчину для стосунків.

Як спокусити власного чоловіка

pravila muzhskogo pikapa: rasskazyvaem, kak pravilno soblaznit devushku8 Правила чоловічого пікапа: розповідаємо, як правильно спокусити дівчинуЯкщо в шлюбі виникає ситуація, коли чоловік перестає проявляти інтерес до дружини, можна спробувати врятувати відносини кількома способами:

 • кардинально змінити свою зовнішність – нова зачіска, незвичний макіяж і нарощені вії, звичайно, добре, але вони повинні виглядати природно, а не крикливо;
 • перестати постійно щось жувати і відвідувати холодильник по ночах;
 • знайти собі більш цікаві захоплення, ніж довічно включений телевізор;
 • зайнятися фітнесом, щоб скинути зайву вагу, якщо проблема не в цьому;
 • перестати сидіти на жорстких дієтах і морити голодом чоловіка;
 • освоїти еротичний масаж.

Останнє, звичайно, потрібно було освоїти набагато раніше, але можна спробувати в будь-який час.

Висновок

 1. Якщо ти хочеш спокусити дівчину, не стався до цього як до бойового мистецтва, будь максимально природний, відкритий і позитивний.
 2. Не прагни зачаровувати дівчину і тягнути її в ліжко на першому ж побаченні, такі відносини, як правило, недовговічні.
 3. Пам’ятай про те, що ти чоловік, поводься гідно, стеж за своєю зовнішністю, манерами, мовою – і більшого від тебе не потрібно.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради