До чого свербить підборіддя: значення прикмети по днях тижня

24543f6b20da8fdce5a8e721e5863875 До чого свербить підборіддя: значення прикмети по днях тижня

Люди, які захоплюються народними прикметами, відзначають, якщо свербить підборіддя – це предвісник змін на особистому фронті. Але при тлумаченні важливо враховувати різні нюанси, інакше значення виявиться неповним. Увагу звертають на статеву приналежність людини, день тижня, зону локації неприємних відчуттів.

Чому свербить підборіддя у чоловіків?

Прикмета віщує появу жінки, що відчуває до обранця симпатію. Якщо підборіддя засвербіло у молодої людини з бородою, це є символом поцілунку (дружнього або пристрасного).

Інше тлумачення – просування по кар’єрних сходах. Однак зворотним боком медалі можуть стати злі плітки колег. Можливе отримання цінного призу або несподіваного подарунка.

Сверблячка у хлопців вказує також на виникнення сумнівів. Якщо чоловік зупинився на якомусь із рішень, але не починає втілювати його в життя, свербіж підборіддя підтвердить правильність сумнів.

Чому свербить підборіддя у жінок?

Для представниць прекрасної половини прикмета трактується як зустріч з цікавим чоловіком. Однак на тривалі відносини і тим більше заміжжя – розраховувати не потрібно. Зате залишаться приємні спогади. Швидше за все, жінка сама стане ініціатором розриву подібного спілкування.

Особливо обережними слід бути заміжнім жінкам: свербіж підборіддя натякає на невірність чоловіка. Але якщо свербіж не сильний, побоюватися не потрібно.

Якщо у жінки є дорослі діти, прикмета віщує їй ревнощі по відношенню до зятя або невістки. Це можливо в сім’ях, де між дітьми і батьками ніколи не було теплих довірливих відносин.

Значення по днях тижня

Важливою ознакою є прив’язка до конкретного дня.

abde89ab4670c6886c4a1d05e6bebf70 До чого свербить підборіддя: значення прикмети по днях тижня

  • Понеділок. Має бути приємна зустріч з другом дитинства. Також можливе отримання стимулюючого бонусу на роботі.
  • Вівторок. Важливо бути уважним: можна легко спровокувати конфліктну ситуацію.
  • Середа. У свербіння позитивний посил. Очікується романтичне побачення або приїзд далекого родича.
  • Четвер. Завершення трудового тижня пройде продуктивно. Сьогодні можна дозволити собі посиденьки в барі або виїзд на природу.
  • П’ятниця. Приємні клопоти виникнуть через звернення за допомогою значущої людини.
  • Субота. Спілкування з близькими пройде з користю: ​​втрачене взаєморозуміння відновиться.
  • Неділя. Знайдеться соратник, готовий допомогти в здійсненні давно намічених планів.

Порада! Щоб позбутися від негативних подій, використовують ряд хитрощів. Людина постає перед дзеркалом і зосереджується на своєму відображенні, а потім просить кого-небудь тихенько вдарити себе в районі щелепи. Символічний ритуал підкреслить, що передбачені складності вже здійснилися.

Яка саме частина підборіддя свербить?

Неприємні відчуття з правого боку підборіддя віщують сварку і тривалі розборки з родичами. Зараз необхідно звернути увагу на власне здоров’я. Корисні курси масажу, відвідування психолога, вітамінні комплекси.

З лівого боку підборіддя свербить в передчутті приємних подій. Проблеми зійдуть нанівець. Навіть ті, що не давали спокою тривалий час. Можливе дострокове погашення іпотеки або інших кредитних зобов’язань. Вечір краще провести в тісному сімейному колі.

Якщо підборіддя засвербіло посередині, очікуйте спалахів ревнощів від коханої чи коханого. Є ризик для отримання травм (варто бути уважнішими). Від зустрічей з токсичними і неприємними людьми краще відмовитися, навіть якщо на них повинні вирішуватися важливі питання.

Порада! Якщо на сверблячім підборідді виліз прищ, це сигнал про розбіжності з обранцем. Тільки мудрість однієї зі сторін допоможе відшукати компроміс.

Прикмета про зачесане підборідді віщує багато цікавих подій і має як позитивні, так і негативні трактування. Кожен сам має право вирішувати, вірити в подібне чи ні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради