До чого сниться Великдень: тлумачення по кращим сонникам

Великдень уві сні – однозначно позитивний образ. Більшість сонників трактують його як відображення світу в душі, цікаве знайомство, запрошення на вечірку і навіть наступ світлої смуги в житті.

Великий сонник

Сон про пасхальному святі віщує смуток і переживання в момент, коли вам варто було б більше радіти. Великоднє яйце уві сні бачити знак виконання бажання. З’їсти його уві сні передвісник щастя і багатою прибутку. Сон, в якому ви дали комусь чи отримали пасхальне яйце, віщує вірність в дружбі і взаємність у любові. Христосатися уві сні означає велику радість і душевний спокій. Яйця.

Сімейний сонник

Бачити, як люди несуть паски в церкву для освячення до настання світлих днів у вашій безпросвітного життя.

Сонник XXI століття

Великдень – Бачити уві сні святкування Великодня за всіма уставами православ’я – знак того, що ви будете натхнені і налаштовані позитивно і це принесе вам багато щирої радості. Під час Пасхи христосатися – чудовий знак, який свідчить про чистоту ваших помислів. Сон про Великдень знаменує, якщо не завжди, то принаймні на цей день, справжнє і повне душевний спокій і щастя. Святкувати Пасху уві сні – означає наяву домогтися щастя. Випікати паску – знак того, що ви зможете знайти порозуміння і прощення у близької людини.

Сонник О. Адаскіной

Великдень- Піч паски  знайти порозуміння і прощення у близької людини. Святкувати Пасху знайти здоров’я, взаємну любов, духовну благодать.

Сонник Н. Соболєвої

Великдень душевне оновлення. Христосатися чисті, світлі думки; дружба; прощення; благополуччя.

Сонник Н. Гришиной

Прихід щастя.

Сонник міс Хассе

Великдень Пасхальна ніч – Смуток і печаль; пасхальне яєчко освідчення в коханні; їсти його щастя і прибуток; дати комусь вірна дружба; купувати придбаєш друзів.

 До чого сниться Великдень: тлумачення по кращим сонникам

Старовинний сонник

Побачена уві сні Великдень  прихід щастя. Різдво або Новий рік з ялинкою і палаючими свічками велика несподіванка (радість). Ювілей чужий уві сні бачити уві сні чиясь несподівана допомога. Свій ювілеї отримати надію на підвищення. Урочисте відкриття вступ в щось нове, приємне. Карнавал, масниця  ти не щирий з друзями (втрати, роздратування, підступи), зменшення достатку. Бал уві сні обман (наклеп), несподіванка. Свій день народження бачити уві сні Сприятливі сон, довга щасливе життя належить. Чужий день народження неприємна зустріч (хвороба або небезпека для життя того, чий день народження бачив).

Сонник від «А» до «Я»

Сон, пов’язаний з пасхальними святами, віщує, що вас запросять на веселу вечірку з безліччю хороших знайомих і не меншою кількістю частування і випивки. Бачити себе на богослужінні в пасхальну ніч передвіщає сум і смуток на душі. Приснилися крашанки означають швидке визнання в любові. Фарбувати яйця на Великдень – до легкої, але низькооплачуваною роботи. Отримувати в дар фарбовані яйця – придбаєте нових друзів, давати – вірна вигода, є крашанки – знак щастя і прибутку.

Англійська сонник 

Спочатку вважали святом весни і відродження, Пасха була успадкована християнами і стала днем ​​воскресіння Ісуса Христа. Сни про Пасху, що супроводжуються образами курчат і зайців в російській культурі більш поширений образ розписані або фарбовані яйця. Прим. перев., можуть символізувати нове життя і родючість, як і весняні квіти, що з’являються із землі, яка при цьому може бути ще покрита снігом. Сновидіння означає надію, оптимізм і творчу енергію.

Сезонний сонник

Якщо ви бачите людей з паскою в руці значить, ви спасетесь від будь-якого лиха, яка б не випала на вашу долю, і проживете дуже довго.

c812979245102c872c4d5f1debc32dd4 До чого сниться Великдень: тлумачення по кращим сонникам

Сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень

Якщо ви бачите людей з паскою в руці – значить, ви спасетесь від будь-якого лиха, яка б не випала на вашу долю, і проживете дуже довго.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити уві сні , як випікається паска – до добра.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, Грудень

Бачити, як люди несуть паски в церкву для освячення – до настання світлих днів у вашій безпросвітного життя.

Сонник Ріка Диллона

христосався на Великдень – укласти мир, перемир’я, подружитися; бачити хрістосованіє – сприяти примиренню. Христосатися, святкувати Великдень, христосатися в Великодню Неділю уві сні – до чистоти помислів, душевного спокою, матеріального благополуччя. Взагалі на щастя. Вам приснилася Великдень – душевне оновлення. Христосатися – чисті, світлі думки; дружба; прощення; благополуччя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради