До чого свербить ліва або права подмышка – прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Одна з поширених трактувань прикмети, до чого може свербіти ліва подмышка, полягає в тому, що людина невпевнена в собі і тримає думка в глибині душі, боячись його висловити. Свербіж виступає як провісник того, що саме час діяти і розслабитись.

9899e0b429fc21379f6d8a712c8528fa До чого свербить ліва або права подмышка – прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Багато людей стверджують, що це відчуття з’являється як спосіб виходу негативної енергії. Деякі трактування стверджують, що свербіж цієї частини тіла пов’язаний з самотністю і ознака вказує на те, що ви нікому не потрібні.

До чого свербить ліва подмышка

Короста лівої пахви пов’язана з тим, що у вашого близького родича скоро виникне захворювання, і вам буде потрібен час для того, що допомогти йому в лікуванні. Але ніяких серйозних хвороб не намічається, це буде ангіна, ГРВІ, ГРЗ або грип. Ще одна причина, чому свербить ліва сторона – швидка зустріч зі старим знайомим, яка абсолютно несподівано станеться у вас вдома. Причому з цією людиною ви не бачилися давно і будете дуже здивовані його приходом.

Ще з давнини ліва сторона вважалася негативною по відношенню до правої. І якщо з’явився свербіж, може, таким чином зла енергія хоче вийти назовні. Але не обов’язково вона накопичується в людях, у яких проявилося це неприємне відчуття.

Часом буває, що на адресу людини з сверблячкою люди висловлюються негативно, а тому варто бути уважним і необхідно переглянути своє близьке оточення. Також варто згадати, не образили ви когось днями і вони, таким чином, намагаються вам помститися. І якщо є така людина, щиро перед ним вибачитися і зробити щось приємне.

222ba7321102d40e13db2d13a67219d3 До чого свербить ліва або права подмышка – прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Коли свербіж виникає не з однієї сторони, необхідна трактування прикмети, до чого обидві сверблять пахви. Все просто: варто чекати зустрічі з людиною, з яким ви давно не бачилися. Ви, швидше за все, не спілкувалися з ним багато років, і на це були вагомі причини. Невідомо, що принесе ця зустріч: позитивні чи негативні емоції.

До чого свербить права подмышка

Основна причина свербіння – це провісник захворювання самої людини, а тому потрібно уважніше ставитися до свого здоров’я. Ця прикмета придумана неспроста, а підтверджена медичними знаннями. В області пахви знаходяться лімфатичні вузли, які збільшуються при запальному процесі, викликаючи дискомфорт.

Ще прикмета каже, що свербіж з’являється як застереження і необхідно задуматися про наслідки якихось вчинків, пов’язаних зі здоров’ям. Наприклад, вийшовши на вулицю без шапки, збільшується ймовірність, що можна застудитися і захворіти.

5c6f54f485af3aa18454b945b24d54e7 До чого свербить ліва або права подмышка – прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Нижче розповімо, до чого ще може свербіти права подмышка. Іноді свербіж виступає сигналом, що пора відпочити, можливо, ви перевтомилися. Необхідно дбати про своє здоров’я, не перевантажуватися і знизити фізичні навантаження. Якщо не послухатися ради, то незабаром розвинуться хронічні захворювання або нервовий зрив.

Особливі прикмети для дівчат

Свербіж у дівчини може передвіщати приємні події:

  • свербить ліва подмышка – до знайомства з людиною, яка стане вашим чоловіком;
  • свербіж правої пахви – до шопінгу.

Причому шопінг буде корисним і приємним для дівчини, можливо, вона придбає річ, яка їй необхідна для роботи.

Якщо у панянки засвербіла подмышка, саме час готуватися до зустрічі з судженим або прогулянці, а тому причепурився перед дзеркалом не буде зайвим. А якщо свербіж з’явився ще й на руці, то скоро варто чекати пропозиції руки і серця. Коли сверблять обидві пахви, то в цей день жінка зустріне людину, який призначено їй долею.

de5556a2ac2c6e7f29a86fc18e4ae7b4 До чого свербить ліва або права подмышка – прикмети для дівчат, жінок і чоловіків

Якщо засвербіла подмышка у незаміжньої дівчини, значить, серед її знайомих чоловіків є той, хто зітхає по ній, але робить це здалеку, так як він дуже сором’язливий. Але якщо дівчина і хлопець зустрінуться, то їх союз буде довгим і міцним.

Свербіж пахви може трактуватися різними прикметами як хорошими, так і поганими. В які з них вірити, а в які ні, вирішувати вам. Коли сверблять різні частини тіла – це провісник якоїсь події, якщо мова не йде про захворювання.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради