Оберіг Алатир (зірка, руна, камінь) – значення для жінок і чоловіків, фото

З давніх часів слов’янський оберіг Алатир є найбільш поширеним сонячним символом, що втілює нескінченність життєвого плину.

За легендою цей камінь вважається сакральним центром всесвіту, оскільки Сварог зміг зародити в Алатыре життєву іскру, вдаривши по ньому молотом. Амулети з даним символом допоможуть кардинально змінити життя володаря в кращу сторону.

a93343d0bcf05d6fb2ecf9db6aa55a75 Оберіг Алатир (зірка, руна, камінь) – значення для жінок і чоловіків, фото

Значення

Алатир-оберіг також має менш відомі назви, як Око бога Рода, серце Всесвіту або хрест Сварога, і містить в собі древні знання і досвід предків.

У старовину його основним призначенням була зв’язок із божествами, що керують усією земною життям.

Також вважається, що камінь Алатир символізує прагнення до таємним знанням і передачу наявного досвіду від мудреців новачкам.

Зовні символ виглядає як зірка, що має вісім вершин, з крапкою в центрі. Вісім променів виникли при злитті хреста Перуна, що символізує захист від будь-якого зла, і хреста Велеса, відображає всесвітню гармонію.

У слов’ян число вісім наповнена містичними властивостями з ряду причин:

 • за сонячним календарем виділяється вісім головних свят;
 • життєвий шлях людини підрозділяється на вісім сходинок, кожна з них сприяє духовним змінам особистості.

Наявність центральної дев’ятою точки також не випадково і пов’язане з вищими силами – як відомо, мати виношує немовляти дев’ять місяців, а людське тіло ділиться на дев’ять чакр.

Алатир характеризує єднання чоловічого початку, що символізує силу, надійність і витривалість, з жіночим, що допомагає розвивати інтуїцію і приховані здібності. Зовні зірку обрамляє коло, що символізує живий вогонь – його дія спрямована на захист людини від негативної енергетики.

Види оберега

Цей талісман буває двох різновидів:

 • Алатир щит. Володіє сильними захисними властивостями, допомагає вберегти власника від безглуздої витрати внутрішньої енергії, а також набути впевненості у власних силах. У щита промені рівномірно в усі сторони. Оберіг буде відштовхувати від господаря всі негативні думки, повертаючи їх недоброжелателю.
 • Зірка Алатир. Зовнішній вигляд цього символу прийнято асоціювати з компасом – його промені спрямовані на всі сторони світу. Основне призначення цього оберегу – вказувати своєму власникові правильний шлях і допомагати приймати вірні рішення. Амулет заповнить життєву енергію володаря і допоможе знайти сили для вирішення будь-яких проблем.
 • Кращими металами для виготовлення амулетів щита або зірки Алатыря вважаються дерево, золото або срібло.

  Кому необхідний оберіг

  Талісман чудово підходить як для жінок, так і для чоловіків будь-якого віку. Завдяки м’якому впливу оберіг Алатир стане прекрасним захисним амулетом і для дітей. Оберіг характеризується наступним дією:

  • гармонізує відносини між протилежними статями;
  • захищає від злих сил і недобрих помислів;
  • посилює уважність і допомагає розкрити прихований потенціал;
  • зцілює від хвороб як фізичних, так і духовних.

  Регулярне носіння оберега у вигляді амулета або вишивки на одязі допоможе знайти щастя і досягти успіху у всіх справах. Крім того, подібний знак на чоловічому одязі наділяє власника силою, а представниць слабкої статі робить мудрішими.

  Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаНе рекомендується носити оберіг Алатир жадібним людям зі злими намірами – амулет може надати негативний вплив на життя такої людини.

  Для захисту будинку, наповнення його позитивною енергетикою та поліпшення взаємин між членами сім’ї цією символікою рекомендується прикрашати меблі або посуд в оселі подібною символікою, а також розвішувати в кожній кімнаті по дерев’яному оберегу.

  Маги використовували амулет Алатир для зміцнення сімейних відносин, захисту близьких від різних бід і відновлення справедливості. Мандрівників талісман наділяв розважливістю і мудрістю, дарував їм удачу в справах, захист від злодіїв і інших лих, подстерегаемых їх у мандрах.

  Як використовувати Алатир

  Існує кілька варіантів використання описаного оберега. Його можна:

  • носити у вигляді персня або кулона;
  • наносити на вікна чи двері в будинку;
  • вишивати гладдю або хрестиком, як самостійну картину або прикраса одягу та постільних речей.

  Щоб оберіг надавав позитивний вплив на життя володаря важливо щодня здійснювати його зарядку. Для цього необхідно, тримаючи знак в долонях, протягом 10 хвилин читати будь-яку молитву. Важливо під час зарядки талісмана мати позитивний настрій і повністю виключити негативні думки.

  6a6952f8a787ad9737b7421c519fe5a1 Оберіг Алатир (зірка, руна, камінь) – значення для жінок і чоловіків, фото

  Куплений або подарований амулет перед початком використання слід потримати під струменем води протягом години для очищення його від сторонньої енергетики.

  Якщо на Алатыре з’явилися сколи або тріщини, потрібно найближчим часом позбутися від нього – це означає, що оберіг прийняв на себе призначені вам біди. Якщо оберіг виготовлений зі срібла або золота, можна не викидати, а переплавити в новий символ.

  Думка экспертаЮна ХатунПотомственная предсказательницаПотеряв амулет необхідно подякувати бога Сварога – подібна втрата означає, що у талісмана закінчився термін захисту.

  Алатир стане незамінним амулетом для людей, які прагнуть здобути мудрість і зміцнити зв’язок з Богом, для отримання підказок у вирішенні важких життєвих ситуацій. Якщо ви хочете уберегти себе та близьких людей від хвороб, а також зміцнити відносини з другою половинкою – сміливо купуйте цей оберіг.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради