75 прикладів – що написати дівчині на сайті знайомств

У сучасному світі більшість знайомств відбуваються в інтернеті. І здавалося б, що в цьому складного, знайти анкету красивої дівчини, написати їй і все, вона твоя. Але не так-то просто. Сучасні дівчата знають собі ціну і звикли “динамить” хлопців десятками в день. І тобі необхідно навчитися тримати оборону і справлятися з конкуренцією, якщо бажаєш завоювати серце дами.

Я знаю, про що ти подумав: «Навіщо мені все це, якщо я не можу навіть зав’язати розмову?» Повір, навики приходять з досвідом і, можливо, тобі доведеться отримати кілька відмов або відвідати парочку невдалих побачень, але після цього ти будеш асом у сердечних справах. Отже, з чого ж почати? З анкети!

Як створити ідеальну анкету на сайті знайомств

Ні в якому разі після реєстрації на сайті не починай відразу пошуки красивої дівчини. Для початку необхідно попрацювати зі своєю анкетою, зробити її привабливою і інформаційної.

Перше і найочевидніше, що потрібно зробити – пройти реєстрацію. Для цього необхідно переглянути топові сайти і вибрати найбільш підходящий. Далі напиши саму важливу інформацію про себе:

 • розкажи, чому ти зареєструвався
 • кого шукаєш
 • про свої хобі та захоплення.

Але не варто писати величезні полотна: по-перше, їх ніхто не буде читати, а, по-друге, потрібно зберегти інтригу.

Важливо! Перевір свою орфографію і пунктуацію, ніхто не захоче знайомитися з неосвіченим молодою людиною.

Обов’язково додай фотографію (аватарку). Якщо ти думаєш про те, щоб пропустити цей пункт – вітаю, місія по завоюванню дівчата провалена. Фото – один з перших факторів, на що звертають увагу представниці прекрасної статі. І ти сам, коли переглядаєш анкети, хіба не на фотографії дивишся? Важливо, щоб фото було якісне, якщо у тебе нема такого – саме час піти на фотосесію. Або попросити друга зробити якісний кадр. На аватарці повинно бути видно обличчя і частково статура.

75 primerov  chto napisat devushke na sajjte znakomstv 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Справу зроблено? Майже. Зверни увагу на платні послуги сайту – це може бути можливість дарувати онлайн подарунки або ж тебе додадуть в ТОП користувачів. У кожної площадки свої особливості. Якщо ти серйозно взявся за пошуки дами, це може тобі допомогти. Дівчатам подобається бачити категорично налаштованих хлопців, які йдуть до своєї мети, не шкодуючи ресурсів.

Перше повідомлення

Перед тим, як розпочати спілкування, визначся, з ким ти будеш спілкуватися – вивчи анкети дівчат. Деякі тобі здаються недоступними і ти вважаєш, що ніколи не досягнеш їх уваги? Не панікуй, додай її профіль в обране, повернешся до нього пізніше, коли вже будеш майстром пікапа. Для початку познайомимося з симпатичними, але, на перший погляд, невимогливими дамами. Краще звертати увагу на тих, хто недавно зареєструвався і ще не користується великим попитом у хлопців.

Найголовніше, що необхідно засвоїти – дівчата не кидаються на всіх, хто пише їм повідомлення. Особливо вони не реагують на банальщину, таку як «Привіт, як справи?», «Що робиш?» — таких повідомлень у них десятки і вони просто опускаються вниз, пропускаючи вперед нові, просто тому що не зацікавили.

75 primerov  chto napisat devushke na sajjte znakomstv1 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Щоб дівчина тобі відповіла, необхідно внести інтригу, пробудити цікавість.

Перше, з чого потрібно почати — зіграй в інтригу, напиши подібне: “Привіт, ти не здогадуєшся, але я знаю про тебе дещо.” Звичайно ж дама не втримається, і відразу ж поцікавиться. Дівчата дуже цікаві і подібні повідомлення не залишать байдужими ні одну. Але не потрібно кожне повідомлення перетворювати у гру слів. Це необхідно на початковому етапі, коли потрібно зацікавити. Після вже можна спілкуватися на віддалені, побутові теми.

Домінуй або ублажай

Багато шикарні дівчата шукають сильного, владного чоловіка, поряд з яким вони зможуть відчути себе слабкою принцесою. Тому прояви наполегливість, будь трохи зухвалим, але ввічливим. Спробуй відразу ж йти напролом і написати “Ти шикарна дівчина, напиши свій номер, зідзвонимося і познайомимося ближче”. Але тут є один нюанс — повернися до своєї анкеті, на фото точно впевнений у собі хлопець, який може завоювати світ? Ні? Терміново шукає хорошого фотографа або міняй свій стиль одягу, зачіску. На подібну заяву і легку нахабство дівчина може відреагувати насторожено, АЛЕ вона точно відповість.

Якщо така тактика тобі чужа і ти більш романтичний по натурі, бери компліментами і вишуканим спілкуванням. Але остерігайся банальностей, не потрібно “Ти красива”, “Супер фотка”. Якщо хочеш зробити комплімент про зовнішність, не пиши “Чудово виглядаєш”, а спробуй зацікавити, постав запитання: “Скільки чоловіків ти вже підкорила своєю красою? Здається, я один з них.”

Звертай увагу на особливості анкети дівчата, роби компліменти, які стосуються її, а не всіх представниць прекрасної. Відзнач її манікюр, одяг, зачіску. Тоді дівчина побачить, що ти зацікавлений у ній.

Спільні інтереси

Найкращою точкою дотику будуть спільні інтереси, які автоматично створять тему для розмови. Але не варто писати “Привіт. Чим цікавишся?”. Вивчи її фотографії, можливо багато знімків з подорожей. Запитай любить вона поїздки, як часто дозволяє собі розслабитися у відпустці, яке улюблене місце. І обов’язково розкажи про свій досвід подорожі, тоді розмова зав’яжеться і, можливо, наступний відпустку ви вже будете разом.

 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Якщо помітно, що дівчина любить книги, напиши “Нещодавно прочитав збірку поезій срібного століття, хотів би дізнатися твоя думка, як експерта, як тобі? Хто з письменників найбільше запав у душу?”. Якщо виявиться, що дівчина ще не встигла прочитати дану літературу, запитай про те, що вона читає в даний момент, скажи, що теж візьмешся за цю книгу. І якщо дама справді цікава, проведи корисно вечір — прочитай твір і тоді у Вас буде тема для розмови, а співрозмовниця побачить твоє прагнення.

Ні слова про інтим

ХХІ століття повний розмов про секс і дівчата досить відверті. Але це не те, з чого варто починати розмову, не потрібно писати “Ти така сексуальна, хотів би дізнатися тебе ближче”. Навіть якщо твоєю метою є секс на одну ніч, будь приємним співрозмовником, ввічливо домовся про зустріч. Можна зробити декілька компліментів про постать або губах, не заявляй їй, що хотів би її помацати.

 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Не тягни гуму

Якщо ти бачиш, що дівчина доброзичливо налаштована, а спілкування стало більш активним і постійним — значить час діяти і брати у неї номер телефону. Після чого домовлятися про особисту зустріч. Не дивуйся, якщо спілкування було приємним і тобі здавалося, що ти їй симпатичний, але в одну мить дама пропала. Це означає лише те, що ти не зробив вчасно крок назустріч реальним відносинам. Дівчина побачила, що спілкування зайшло в глухий кут, нікуди не рухається і відправилася шукати більш серйозного юнака.

ТОП кращих фраз для знайомства

Зараз перед тобою скарбниця фраз, що дозволяють завоювати будь-яку дівчину. Але пам’ятай, що кожна — індивідуальність. Підбирай слова, які підійдуть саме твоєї співрозмовниці, а не просто копіюй і вставляй. Так, так, для майбутнього щастя доведеться трохи попрацювати. Щоб отримати гарантований успіх, потрібно знати як правильно знайомитися з дівчиною.

 1. Зазвичай я не знайомлюся в інтернеті, але перед Вами не зміг встояти.
 2. На вулиці потемніло, посміхнися.
 3. Перепрошую, що турбую, але я не зможу далі жити, якщо не скажу, що Ви шикарна.
 4. Я вже півгодини намагаюся придумати, що Вам написати, але всі думки лише про Вашу красу.
 5. Сьогодні я міг не включити комп’ютер і тоді б не дізнався про Вас. Жахливо, чи не так?
 6. Я знаю твоє ім’я і те, що у тебе шикарне волосся, дозволь мені ще щось дізнатися про тебе.
 7. Я не вірив в любов і долю, але побачивши тебе в мені щось змінилося.
 8. Боюся, що доля більше не буде до мене прихильна і не дасть другого шансу, тому давай познайомимося зараз?
 9. У тебе бездоганна фігура і я впевнений, що легкий десерт сьогодні на вечерю її не зіпсує. В якому заклад віддаєш перевагу зустрітися?
 10. Як вважаєш, чи існує кохання з першого погляду? Я в таке не вірю, тому глянув на тебе два рази.
 11. Яке це бути найкрасивішою дівчиною на сайті?
 12. Які плани на сьогоднішній вечір? Дозволь мені їх змінити.
 13. У тебе вже є плани на життя? Дозволь їх скорегувати і списати мене в них.
 14. Ти настільки прекрасна, що навіть геї засумніваються в своїй орієнтації.
 15. Я хочу не просто поспілкуватися, у мене більш серйозні плани на тебе.
 16. Сьогодні по новинах передавали, що прекрасний янгол спустився на Землю, не ти це?
 17. Як тебе звуть? Хотів би приміряти твоє ім’я до свого прізвища.
 18. Терміново! Мені потрібна допомога! Ви поранили мене в саме серце.
 19. Яка удача, що я не одружений. В ім’я спілкування з тобою довелося б розлучитися з дружиною.
 20. В твоїх очах я бачу відповіді на багато питань. Але не бачу в них тільки номер телефону.
 21. Що необхідно написати простому хлопцеві шикарної дівчини, щоб вона звернула на нього увагу?
 22. У мене дуже серйозні наміри на загальну чашечку кави.
 23. Ти багато часу проводиш за комп’ютером? Давай збережемо здоров’я і зустрінемося в реальності.
 24. Дозволь мені подарувати тобі щастя?
 25. Про що ти мрієш? Моя мрія вже збулася — я знайшов тебе.
 26. Привіт, крихітко. Як щодо тісного спілкування з цим чоловіком?
 27. Якщо б у мене був вибір між мільйоном доларів і нескінченної життям, я б вибрав хвилину спілкування з тобою.
 28. Побачивши твоє фото я скасував всі плани заради тебе.
 29. Подумую про те, щоб запросити тебе в ЗАГС, але може почнемо з ресторану?
 30. Я не зможу заснути всю ніч, якщо ти мені не відповіси.
 31. Я боюся проспати, не могли б Ви мене завтра розбудити своїм дзвінком?
 32. Заглянув сьогодні в словник синонімів і поруч зі словом “краса” було твоє ім’я.
 33. Сьогодні явно тобі пощастило…
 34. Ви співаєте в хорі? І я ні. Я знаю, що у нас багато спільного.
 35. Я не місцевий, підкажіть, як пройти до Вашого дому.
 36. Привіт, я вже згоден…
 37. Дівчина, котра зараз година? Я десь чув що (час, який назве дівчина) призначене для любові.
 38. Ви обіцяєте мене поцілувати, якщо я буду не правий? Вас звуть Параска.
 39. Я собі не прощу, якщо не познайомлюся з Вами.
 40. Мрію бути в 30% тих, хто знайшов свою другу половинку в інтернеті, не допоможете?
 41. Дивлячись на твою фотографію, я боюся втратити пам’ять від сліпучої краси. Які в тебе ще є таланти?
 42. Коли я тебе вперше побачив, то не міг заснути всю ніч. Давай поспілкуємося ближче?
 43. Сьогодні день такий сонячний чи ти посміхаєшся?
 44. Твої фото настільки гарячі, що розтоплять лід Арктики.
 45. Коли я гортав твої фото, кіт схвально муркнул. Може доля?
 46. Не підкажеш, як приготувати омлет?
 47. Я продавець щастя, але тобі віддам безкоштовно.
 48. Привіт. Не хвилюйся, я пишу тобі не для чергового знайомства. Я хочу запросити тебе в кіно.
 49. Пишу роман про те, чого хочуть дівчата. Не поділишся секретною інформацією?
 50. Привіт, в чому ти професіонал?
 51. Хочу щоб ти була власницею моєму житті.
 52. Буду коротким. Мене звуть Олександр і ти мені сподобалася.
 53. Бачу, ти не збираєшся робити перший крок? Значить його зроблю я. Давай познайомимося.
 54. У Вас не знайдеться мотузочки, щоб зв’язати наші долі?
 55. Дозвольте проговорили з Вами всю ніч, а то я боюся темряви.
 56. Коли я вперше тебе побачив, на небі впала зірка. Здається, це знак.
 57. Привіт. Тривалість найдовшого поцілунку в світі становить 36 годин. Поб’ємо рекорд?
 58. Як бути найпрекраснішою дівчиною на світі?
 59. Як бути самим прекрасним хлопцем на світі? Я ось знаю, давай знайомитися.
 60. Привіт, мені здається чи ти знімалася в якомусь серіалі?
 61. Чим плануєте зайнятися після нашої спільної прогулянки?
 62. А ми ніде раніше не зустрічалися? Здається, бачив я тебе уві сні.
 63. Знаєш, що може бути швидше світла? Думки про тебе.
 64. У мене дуже цікава життя і я хотів би її провести з тобою.
 65. У світі надто мало краси, додавай частіше свої фото.
 66. Для хлопця краще бути красивим чи розумною? А якого ти хочеш бачити біля себе?
 67. Вирішив купити костюм мопсу. Допоможеш з вибором?
 68. Мене запросили на жахливо нудний корпоратив. Давай прогуляем його з тобою.
 69. Привіт. Як думаєш, любов — це хімія або щось більше?
 70. Привіт. Це я тебе бачив, коли повертався з раю?
 71. Ти виглядаєш немов ангел. З чим продаси крила?
 72. Дівчина, Вам ще не набридли настирливі залицяльники?
 73. Ви вірити в справжню любов?
 74. Що така мила дівчина забула на цьому сайті?

 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Тепер у тебе є перелік пропозицій, які можна відправити дівчині. Зверни увагу, що деякі з них жартівливі, інші серйозні, є і філософські питання. Цей набір підійде для будь-якого випадку. Але пам’ятай, що необхідно підбирати індивідуально для дами, хтось може не зрозуміти гумору, а комусь романтика здасться настирливою.

Правила спілкування в інтернеті

Щоб пошуки дами були успішними, необхідно знати декілька законів:

 • залишайся собою. Адже попереду зустріч і буде негарно, якщо ти говорив про себе одне, а на ділі виявилося інше;
 • будь наполегливим, але не настирливим. Якщо тобі відмовила дама один раз, витримай час і запропонуй ще, а не відразу ж завалюй її пропозиціями в один день;
 • не груби і забудь про ненормативну лексику;
 • не розпитуй про колишніх відносинах, ще настане час для цих питань.

Дівчина відповіла, як діяти далі?

Якщо дівчина вже зацікавлена і у вас зав’язалася приємне спілкування, відмінно, півсправи зроблено. Тепер залишився не менш важливий етап, ніж перше враження — реальне знайомство.

 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Не тягни довго із зустріччю, оптимальний термін онлайн спілкування — 2-3 дні, далі інтерес згасає, і ти можеш втратити співрозмовницю. Тому поквапся взяти номер телефону, цей крок буде більш правильним, ніж відразу запрошення на побачення. Адже пані не знає, хто дійсно знаходиться по ту сторону екрану і йому можна довіряти, а от спілкування по телефону може розслабити і розташувати до співрозмовника.

Після цього запрошуй на побачення, але добре продумай, куди ви підете перший раз. Краще всього під час спілкування довідатися, про її уподобання і, можливо, вона поділиться з тобою бажанням піти на виставку. Якщо цей варіант не для тебе — запроси просто прогуляти, так Ви зможете побути разом і поспілкуватися. Наприклад, найбільш поширені місця для побачень, такі як кіно або кафе можуть виявитися виграшними для першої зустрічі. У кіно ви не зможете поспілкуватися, а в кафе дівчина може витратити всі свої заощадження. Тому почни з простого, але безпрограшного варіанту.

75 primerov  chto napisat devushke na sajjte znakomstv6 75 прикладів  що написати дівчині на сайті знайомств

Отже, подитожим все те, що тобі вдалося засвоїти:

 1. Будь впевненим в собі і трохи зухвалим, але не хамом.
 2. Бери ініціативу в свої руки, не чекай від панночки першого кроку.
 3. Підбирай манеру і стиль спілкування під конкретну дівчину, а не переписуйся з усіма шаблонно.
 4. Не тягни час — бери телефон як можна швидше.

Тепер у тебе є всі козирі в руках, залишилося тільки правильно їх застосувати. І пам’ятай, не засмучуйся і не впадай в депресію, якщо одна, дві або навіть три дівчини тобі відмовили. На кращих сайтах знайомств багато дівчат, яких ти зможеш підкорити. По-перше, твої здібності зваблювання ще не на вищому рівні, по-друге, не може бути такого, щоб всі вподобані нам люди відповіли взаємністю. Удачі тобі і великого кохання!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради