Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибирання

Професійний миючий пилосос, який відрізняється від побутового більшою потужністю і продуктивністю, спочатку розроблявся для чищення підлогових покриттів різного типу в офісах та різних установах. Забруднення такого покриття більш інтенсивне, оскільки люди приходять у вуличному взутті, тому воно потребує посиленої очищення. Однак цілком допустимо використовувати професійний пилосос для сухого і важливою для прибирання будинку. В особливу категорію виділяються промислові пилососи, розраховані на прибирання територій великої площі, схильних до підвищеного ризику забруднення, торгових центрів та підприємств.

Марки миючих пилососів

c78547db3975d8d606e371176501b702 Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняМашина экстракторная миюча Cleanfix TW 412

Виробники професійних миючих пилососів надають користувачеві можливість широкого вибору. Найбільш популярними є наступні моделі:

 • Cleanfix TW 412 (Швейцарія) – пилосос-екстрактор, лідер професійного ринку клінінгового обладнання. Призначений для хімчистки миючим розчином м’яких (килим, ковролін) і твердих (керамічна плитка) підлогових покриттів, а також диванів, крісел і інших м’яких меблів. При невеликих габаритах (14 кг) відрізняється потужністю (1600 Вт) і високою продуктивністю. Обсяг подачі води – до 2,3 л на хв., сила всмоктування – 220 мбар, що забезпечує високий рівень очищення та висушування поверхні. Рівень шуму під час роботи не перевищує 75 дБ.

  683a99f2a314f79c483f9eaa59109837 Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняПрофесійний пилосос Karcher WD 2

 • Karcher WD 2 (Німеччина) – професійний пилосос для сухого та вологого прибирання. Тип пилозбірника – мішок/контейнер, обсяг бака для миючого розчину – 12 л. Потужність – 1000 Вт, довжина шланга – 1.9 м, вага без заправки водою – 4,5 кг.

  f7c29335d34cbe7042fe1d10a13cc9b3 Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняThomas TWIN T1 Aquafilter

 • Thomas TWIN T1 Aquafilter (Німеччина) – миючий пилосос для плитки, професійний агрегат вертикальної паркування з аквафільтром об’ємом 1 л. Виконує сухе та вологе прибирання. Потужність 1600 Вт, вага 8,4 кг, ємність бака для миючого розчину 4 л. Телескопічна труба всмоктування. Володіє хорошою маневреністю, швидко справляється з усіма видами забруднень на керамічному плитковому покритті.

  d3bccc4b77f8ce2569b1366f0b08572a Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняПилосос KRAUSEN ECO AQUA HE (home edition)

 • Philips Power Pro Aqua АС 6401/01 (Нідерланди) – бездротовий миючий пилосос, що працює від акумуляторної літієвої батареї. Час зарядки – 5 годин, час роботи – 40 хвилин. Ємність резервуара для миючого розчину – 0,2 л. Обсяг пилозбірника – 0,6 л. Однієї зарядки резервуара достатньо для прибирання території площею до 50 кв. м.
 • Пилосос з аквафільтром KRAUSEN ECO AQUA HE (home edition) виробництва Німеччини – оснащений вихровою системою водяного фільтра, що дозволяє змочити і утримати в миючому розчині максимальна кількість пилу і бруду, що видаляється з оброблюваної поверхні. Економічне енергоспоживання (1200 Вт) поєднується з високою ефективністю, що дозволяє скоротити час прибирального процесу без шкоди для його якості. Дана модель укомплектована великою кількістю насадок для обробки різних видів покриття.

Сказати, який з цих пилососів кращий, важко – всі вони відрізняються високою потужністю, ефективністю і надійністю. Право вибору залишається за споживачем і залежить від того, якого роду використання агрегату передбачається – прибирання квартири, офісу або магазину.

Критерії вибору

Вибираючи миючий пилосос для сухого та вологого прибирання, увагу слід звернути не тільки на ціну і бренд виробника, але і на експлуатаційні характеристики приладу.

 • Потужність – для очищення великих площ, а також длинноворсовых килимових покриттів підійдуть агрегати з рівнем від 1200 Вт і вище.

  3c00ca13edfe19db08455d5476a3293c Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняВелике значення має об’єм пилозбірника

 • Об’єм пилозбірника – від цього показника залежить, як довго пилосос зможе повноцінно працювати і яку кількість пилу та сміття він збере. Для прибирання великих територій краще вибирати моделі з максимально можливим обсягом, щоб не довелося часто зупинятися й спорожняти мішок/контейнер.
 • Габарити і вага – якщо пилосос передбачається використовувати в умовах будинку або офісу, невеликий розмір полегшить вирішення проблеми зберігання агрегату. Для апаратів, які призначені для виконання клінінгових робіт великого об’єму, цей показник не має вирішального значення.
 • Наявність додаткових функцій – вони завжди збільшують ціну приладу, але не завжди виявляються затребуваними в процесі експлуатації. Тому, купуючи пилосос, вам варто подумати, чи потрібні йому різні технічні удосконалення і «навороти» – можливо, простіше буде обійтися без них.

  4404d0c6651688ec74059ad4bc4249d8 Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняНасадки для пилососа

 • Наявність насадок в комплектації – їх пропонують всі виробники. Ці пристосування дозволяють розширити сферу застосування пилососа, дозволяючи чистити не тільки підлогове покриття, але і меблі, а також полегшуючи проникнення у важкодоступні місця приміщення: кути, щілини і т. д.
 • Довжина шнура за умови підключення апарата до стаціонарних джерел електроживлення, або ємність акумуляторної батареї і час її підзарядки для бездротових пилососів. Від цього показника буде залежати, як довго можна буде використовувати агрегат, не зупиняючи його з-за необхідності перемикання або для підзарядки акумуляторної батареї.
 • Рівень шуму – він не повинен перевищувати 80 Дб, в іншому випадку процес роботи пилососа буде служити джерелом занепокоєння як для користувача, так і для оточуючих.

Правильно підібрана техніка дозволяє зробити процес прибирання менш трудомістким і не настільки тривалим. Однак якщо має великий обсяг робіт – наприклад, прибирання після ремонту, варто подумати про можливості запросити для цієї мети фахівців клінінгової компанії.

Несправності в роботі миючого пилососа

fb6421a8cf80cb32e0e940a9217e6704 Професійний миючий пилосос для сухого та вологого прибиранняРозрив шланга

Більшість миючих пилососів відрізняється високою надійністю. Основна причина виникнення несправностей – порушення правил їх експлуатації. Найчастіше відбувається:

 • Розрив шланга – результат неправильного зберігання або використання пилососа, коли в процесі роботи апарат тягнуть за шланг або різко зривають його по закінченні прибирання.
 • Засмічення – може статися як у шлангу, так і в корпусі. Щоб перевірити це, треба зняти шланг і включити пилосос без нього.
 • Перебіг – причиною може стати знос помпи для подачі води, руйнування гумової прокладки, тріщина в корпусі.
 • Поломка щітки або насадки може стати результатом неправильного зберігання або відсутності частини деталі.

Якщо проблема лежить на поверхні, її можна спробувати усунути самостійно – наприклад, прочистити фільтри, шланг, або придбати нову щітку. У всіх інших випадках слід викликати спеціаліста відповідного профілю з майстерні з ремонту побутової техніки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради