Загубити обручку: прикмети чоловікові і жінці, що буде з шлюбом

Обручки – не прості прикраси. Це символи вірності, безмежної любові і поваги. Люди пов’язують з ними велика кількість повір’їв. Найгірше, що може статися, – загубити обручку. Прикмети говорять чоловікам про те, що їм слід ставитися до весільних прикрас з дбайливістю. Трапляється, що коштовність втрачає один з подружжя. Нічого хорошого не обіцяють подібні події.

Погані прикмети про втрату прикраси

Весільні кільця бережуть подружню пару від негараздів. Що буде, якщо втратити одне з них? Згідно з повір’ями, з загубленою коштовністю людини покидає удача.

Після втрати обручки можуть виникнути непорозуміння та сварки у відносинах, якщо воно було піднесено обранцем в якості подарунка. Не потрібно впадати у відчай, коли не вдається знайти пропажу. Краще просіть нове обручку, яке нейтралізує неприємну ознаку.

Якщо чоловік загубив обручку

Чоловіки ставляться до ювелірних прикрас недбало, часто втрачають, забувають їх де-небудь. Жінки більш забобонні. Вони намагаються ставитися до своїх коштовностей дбайливо, уважно. Втрата колечка віщує невдачу.

Що може статися, якщо обручка втрачено чоловіком:

 1. Зрада чоловіка, відхід до іншої жінки.
 2. Тлумачі свідчать, що якщо чоловік жінки втрачає обручку, то вона може скоро стати вдовою.
 3. Руйнування сімейних уз, розлучення.

113a5dda8b3a2148847b9afbe4ef2e4b Загубити обручку: прикмети чоловікові і жінці, що буде з шлюбомПрикмета втрата обручки чоловіком говорить про майбутні негаразди для подружжя.

Не довіряйте повір’ями без оглядки, не тримайте важкі думки при собі, притягує негативну енергію.Можливим виходом із ситуації буде покупка нової пари кілець.

Втрата обручки дружиною

Прикмета загубити обручку дружині означає, що подружжя буде зруйнована через її дій.

Вірять у прикмети люди вважають, що в цій ситуації дружина зрадила чоловіку. Коли він дізнається про зраду, то шлюб перестане існувати. Дружина не знайде щастя з новим партнером.

Подібне народне тлумачення можна пояснити моральним аспектом. Подружжя не передбачає зраду. Жінка не може бути щаслива з коханцем при обманутом чоловіка.

Дружині при втраті обручки слід з увагою поставитися до свого здоров’я. Існує прикмета, що в цьому випадку чоловік може залишитися вдовым.

Такі повір’я змушують нервувати. Не потрібно панікувати і хвилюватися. Тисячі людей втрачали колечка і досі залишаються в шлюбі. Подружні пари розлучаються, навіть коли кільця ніколи не губилися.

Іноді прикмета справдиться – подружжя розлучається відразу або через кілька років після втрати прикраси.

68d278d76dbe63b2468edef5ab6e01b6 Загубити обручку: прикмети чоловікові і жінці, що буде з шлюбомЯкщо весільна прикраса постійно зісковзує з пальця, то це сигналізує про те, що навколо утворилося багато негативної енергії. Господиню можуть скоро наздогнати хвороби і біди.

Хороші предзаменования

Іноді в питанні, до чого втрата обручки, бувають і позитивні відповіді. Якщо спочатку воно губиться, а через деякий час знаходиться, то це означає, що негаразди і труднощі, приготовані долею, пройшли стороною. Перш ніж надіти знайдене кільце на палець, його слід вимити в проточній воді.

Що робити, якщо втратили обручку

Перш ніж перейти в режим паніки, зробіть глибокий вдих. Незалежно від результатів пошуків пам’ятайте, що насправді важливий ваш шлюб, а не предмети, які символізують відносини.

Сконцентруйте свою увагу на пошуку втраченого. Приблизне визначення того, коли і де воно щезло, дасть вам можливість почати пошук і збільшить ваші шанси знайти загублені прикраси. Згадайте, коли востаннє ви бачили пропажу. З цього моменту простежте свої дії. Запросіть кого-небудь з друзів піти з вами шукати. Якщо кільце впало в каналізацію, зателефонуйте сантехніку.

Знайти втрачене колечко можна спробувати за допомогою молитов і замовлянь. Якщо ви втратили обручку, запаліть вінчальні свічки і тричі скажіть:

Визволи, Отець наш небесний, нас (імена) від розлук. Так мінуй нас ці біди і муки. У всі роки, на всі дні і на всі часи.

Як уникнути проблем у результаті неприємного події

Якщо загубилося обручку, не переживайте! Ви можете купити тимчасове або постійне, нове.

Негайно подайте страхової позов, якщо прикраса застраховано. Повідомте страхової компанії про втрату. Краще всього зробити це протягом 24 годин з моменту пропажі.

Зателефонуйте ювелірові, у якого ви купували. Можливо, у продажу є прикраси тому ж стилі чи він зможе відтворити подібну прикрасу для вас.

Що робити, щоб кільця не губилися

Зробивши кілька кроків, ви забезпечите себе від втрати в майбутньому. 5 порад, які допоможуть вам ніколи не втрачати коштовності:

 1. Знайдіть місце в будинку, де можна залишити кільце на час. Наприклад, коли приймаєте душ або працюєте в саду. Спальня для цього підходить ідеально.
 2. Люди часто втрачають коштовності при митті посуду. Миючі засоби створюють слизьку середу на шкірі рук. Це може призвести до того, що прикраса впаде в раковину.
 3. Прикріпіть його до ланцюжку або брелока з допомогою спеціального затиску.
 4. Якщо ви не впевнені, чи варто надягати кільце, то залиште його будинку. Пляж, подорожі, відпочинок, плавання – це ситуації, коли коштовності часто губляться.
 5. Переконайтеся, що саме ваш розмір. Поширена причина, по якій люди втрачають кільця – невідповідний розмір. Виріб можна підігнати за розміром в ювелірній майстерні.

Як визначити потрібний розмір:

 • не вимірюйте розмір пальця відразу після пробудження (людське тіло має особливість утримувати багато рідини вранці);
 • занадто висока або холодна температура призводить до коливань розміру пальців;
 • найкраще вимірювати окружність пальця руки опівдні при нормальній температурі.

Існує багато забобонів, як хороших, так і поганих, але якщо часто прислухатися до них, то повсякденний стрес тільки збільшиться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради