Повний гайд: як обрати кращу насосну станцію для вашого дому

Система водопостачання – це ключова умова комфортного проживання в будь-якому житлі, а особливо в заміських будинках, де немає централізованої системи. Кращим способом організувати подачу води є насосні станції для дому. Обладнання ефективно та стабільно забезпечить всі побутові потреби користувача.

2 Повний гайд: як обрати кращу насосну станцію для вашого дому

Які переваги отримає господар водонасосної станції?

Насосна станція для води – це надійне та технологічне устаткування, яке кращим чином підходить для автономного водопостачання приватних будинків із криниці чи свердловини. Це готовий до експлуатації комплект приладів, який легко монтується та не потребує постійного контролю зі сторони споживача.

Головні переваги системи:

  • автоматичний режим роботи – прилад самостійно регулює та стабілізує свою роботу;
  • економічність – гідроакумулятор постійно тримає запас води і зменшує кількість включень насоса, що знижує його знос та економить енергію;
  • робота без електроживлення – станція акумулює запас води, який можна використовувати для потреб першої необхідності, що неможливо з глибинним насосом.

Отже, насосна станція стане зручним та економічно вигідним засобом водопостачання будинку. Щоб пристрій служив довго та стабільно, варто уважно поставитись до його вибору з урахуванням технічних характеристик.

 Повний гайд: як обрати кращу насосну станцію для вашого дому

Основні критерії вибору насосного обладнання

Перш за все, власник має розуміти свої щоденні потреби в водозабезпеченні, а також знати параметри скваржини (глибина, висота подачі, відстань до будинку). Ці питання допоможуть вибрати оптимальні технічні параметри устаткування:

Потужність та об’єм резервуара.

Оптимальний обсяг бака залежить від споживання води всіма жильцями та побутовою технікою. Для двох-трьох людей буде достатньо об’єму до 50 л.

Визначаючи потужність, беруть до уваги цілі використання водяної станції. Для побутових потреб середнього господарства вистачить до 1 кВт, якщо планується полив саду та городу, то краще віддати перевагу сильнішим моделям.

Тип насосу.

Побутові насоси можуть бути:

  • з вбудованим ежектором для глибини від 9 метрів;
  • без ежектора – виключно для роботи з глибинами до 9 м;
  • з виносним ежектором – складніші в установці, адже необхідно вести дві магістральні труби в колодязь, також конструкція чутлива до забруднення води та потрапляння повітря.

3 Повний гайд: як обрати кращу насосну станцію для вашого дому

Якість матеріалів.

Накопичувальний бак, корпус насоса, вал мають бути із зносостійкої нержавіючої сталі. Насос може бути також із чавуну, але цей матеріал дорожчий. Довговічним є полімерний пластик. Для прокладок та сальників використовують кераміку, яка не пропускає воду, для крильчатки латунь або сталь.

Додаткові функції.

Практичними та корисними функціями є системи запобігання перегріву двигуна, захисту від перепадів напруги, замикань, а також сухого ходу. Вони не допускають передчасного виходу з ладу та подовжують ресурс агрегата.

Виробник насосної станції для дому.

Висока технологічність, кращі матеріали та якість збирання безперечно виділяють брендове обладнання серед агрегатів інших, менш відомих виробників.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради