Що буде, якщо повісити дзеркало навпроти дзеркала – прикмети і забобони

Дзеркало, упродовж усього терміну існування, супроводжують загадкові забобони і магічні прикмети. Хтось вважає розташування дзеркал один навпроти одного неприпустимим, адже, на думку езотериків, це може відкрити дзеркальний коридор у потойбічний світ, і всі сутності будуть приходити прямо в будинок. А професійні дизайнери і фахівці з фэншую вважають, що цілком допустимо вішати дзеркало навпроти дзеркала.

2fc960996a8c2234d69161ba2d8ca431 Що буде, якщо повісити дзеркало навпроти дзеркала – прикмети і забобони

Можна вішати дзеркало навпроти дзеркала

У всі часи існували екстрасенси і чаклуни, які бачили інший світ, спілкуються з духами померлих людей. Вони активно користуються дзеркалами під час ворожінь і магічних ритуалів, викликаючи сутностей з паралельного світу.

Вірити в їх здатності чи ні – особиста справа кожного, але містики категорично забороняють вішати дзеркала відображеннями один до одного. Вони пояснюють це тим, що дзеркала:

  • можуть відображати як зовнішній вигляд людини, так і його енергію;
  • служать відкритими дверима астральне простір;
  • створюють дзеркальний коридор.

Останній факт охоче використовують ілюзіоністи, показуючи номери з зникненнями предметів і людей.

Езотерики не з чуток знають, як небезпечно грати з дзеркалами і що знаходиться за дзеркальною площиною. Вони запевняють, що, вішаючи дзеркала навпроти один одного, людина відкриває коридор, через який приходять у наш земний світ сутності, охочі заволодіти чиєюсь душею.

У людей в будинку з таким дизайном незабаром починаються серйозні проблеми зі здоров’ям, стосунки між близькими псуються, руйнується вся життя.

З обережністю слід навіть просто дивитися на своє відображення, не забуваючи про дзеркальний ефект: яку енергію людина посилає в дзеркало – та йому й повертається. Не дарма кажуть невпевненим у собі дівчатам – встати перед дзеркалом, посміхнутися і зробити собі безліч компліментів. Не можна підходити до дзеркал засмученим або в сльозах – вони багаторазово збільшаться, тому що негативна енергія відіб’ється назад і станеться «самосглаз».

Чим довше ревіти перед дзеркалом – тим більше в житті сліз.

Збуваються навіть бажання, загадані вголос дзеркалу. Життя налагоджується, якщо кожен день посміхатися самому собі і бажати собі щастя. І прикмети реально збуваються.

9912326e4e08b757079f56b3f9481e3c Що буде, якщо повісити дзеркало навпроти дзеркала – прикмети і забобони

Що цікаво, феншуй допускає таке розташування дзеркал біля вхідних дверей в житлове приміщення. На думку фахівців, це обіцяє удачу і фінансове благополуччя всім мешканцям, особливо якщо зробити відображає предметів червоні рамочки.

В передпокою

Езотерики взагалі проти спрямованих один на одного дзеркал, тим більше в передпокої, прямо біля порогу. Вхідні двері – стартова точка всього енергетичного потоку в квартирі, через неї входить негативна і позитивна енергія. Тому багато хто саме над вхідними дверима вішають підкови на удачу і багатство. Однак дзеркала, встановлені один навпроти одного, всю удачу, згідно з давніми повір’ями, заберуть.

Відображенням один до одного дзеркала вішають:

  • при магічних ритуалах;
  • для візуального збільшення простору
  • для виклику астральних сутностей екстрасенсами;
  • при створенні дзеркального коридору.

Є прикмета, згідно з якою дзеркало потрібно ставити навпроти входу, щоб всі, хто заходить з поганими помислами, залишив їх у дзеркалі і весь негатив, який чоловік приніс, йому ж позначилася.

Але тоді енергетика в будинку не знайде виходу і буде відштовхуватися від дзеркала в передпокої, приводячи до ефекту застою, що погано позначиться на стані здоров’я всіх мешканців. Тому краще поставити дзеркало навскіс під невеликим нахилом, щоб було видно тільки обличчя.

Якщо в будинку постійно сваряться і хворіють люди, часто ламається побутова техніка і навіть траплялися вбивства або пограбування – потрібно задуматися про перестановці дзеркал, прибравши їх з передпокою в інше місце і не вішати навпроти один одного.

У спальні

У спальні теж не можна ставити дзеркала один напроти одного, а краще взагалі все зайве прибрати звідти. Справа не тільки містику, але й у психології: в дзеркалах відбивається вуличне світло фар і ліхтарів, який заважає повноцінно виспатися і відпочити.

Екстрасенси попереджають: дзеркала, що оточують сплячого, забирають у нього життєву енергію, про що говорять і часті погані сни. Можуть початися порушення сну і проблеми в особистому житті. Особливо вразливі вагітні жінки.

Якщо людина прокидається втомленим ще більше, ніж до того, як лягав, став більше хворіти і в житті все невдало складається — буде краще переважити або прибрати дзеркала зі спальні.

e66ed9bfc00bd9b5a405e3214a2e5409 Що буде, якщо повісити дзеркало навпроти дзеркала – прикмети і забобони

У ванній

Не дозволяється навішувати дзеркала навпроти один одного і у ванній, адже разом з брудом і втомою можна змити енергетичну безпеку, яку потім практично неможливо відновити самостійно.

Після обмивання в оточенні дзеркал може спостерігатися фізична слабкість, раптова депресія, небажання що-небудь робити і жити, незважаючи на відсутність до цього передумов. Почнуться невдачі, проблеми зі здоров’ям, пристрасть до шкідливих звичок. Жінки, згідно приймете, не зможуть завагітніти, купаючись в дзеркальному приміщенні.

В коридорі

Коридор, обвішаний дзеркалами з обох сторін, створює ефект «відкритих дверей» для потойбічних сутностей, які навряд чи прийдуть з добром.

Містики в один голос стверджують, що не можна допускати подібне розташування дзеркал в коридорі, це загрожує виходу дзеркального двійника, який оселиться у тілі хазяїна, і той почне страждати роздвоєнням особистості, ставши божевільним.

Поставлені один напроти одного дзеркала в коридорі обіцяють проблеми в трудовій діяльності й у родині. Близькі стануть як чужі. Але варто тільки прибрати такі дзеркала, як все налагодиться.

На кухні

Якщо на кухні не хочеться спостерігати за паранормальну активність, там теж не потрібно розміщувати дзеркала навпроти один одного і не встановлювати предмети з поверхнею, що відбиває.

Як результат, у дзеркальній кухні можна неодноразово отримувати травми у вигляді порізів і опіків, несподівано буде ламатися техніка і швидко псуватися продукти.

Дзеркальний коридор: навіщо вішати дзеркало навпроти дзеркала

Безперечно, що відображають поверхні, розташовані навпроти один одного, створюють гарний ефект дзеркального коридору, роблячи приміщення візуально більше. Але не варто нехтувати давніми прикметами, пов’язаними з дзеркалами.

cae490acc630dc48c1c88200983041f6 Що буде, якщо повісити дзеркало навпроти дзеркала – прикмети і забобони

Якщо природні відбивачі, наприклад, озера або калюжі, несуть виключно сприятливу енергію, то штучні, такі як дзеркала спрямовані один на одного, здатні відкривати портали в паралельні вимірювання. Не завжди це небезпечно для простого людини, що не володіє екстрасенсорними здібностями, але краще не ризикувати.

Поставлені один напроти одного дзеркала можуть забирати енергію людини, і в квартирі, де вони встановлені, почнуть відбуватися дивні речі: відчуття, наче сили йдуть, сон буде неспокійним, з’явиться біль, поганий настрій, почнуться неконтрольовані напади злості.

У мудрості предків сумніватися не доводиться, саме вони змогли встановити негативний і позитивний вплив дзеркал на життя людини. Паралельні світи давно визнані наукою, так що краще вчитися на чужих помилках, ніж ставити під удар свою душу і перевіряти на собі ефект від висячих навпроти один одного дзеркал.

Думка фахівців з феншуй

Популярне сьогодні східне вчення феншуй визнає містичні особливості дзеркальних поверхонь, і фахівці також не рекомендують ставити їх в житловій квартирі, тому що це буде витягати всю позитивну енергію з житла і його мешканців.

Але якщо у дзеркал будуть рамки червоного кольору, то удача поллється рікою, ще й грошовий потік налагодиться. Тільки з спальні дзеркало навпроти дзеркала феншуй радять прибрати, щоб у сплячого не вселилися злі духи, зробивши його одержимим.

Не потрібно встановлювати дзеркала будинку також навпроти вікон, і слід пам’ятати, що цей предмет не просто відображає людський вигляд, але і є накопичувачем інформації.

Якщо прислухатися до себе і своїм внутрішнім відчуттям, багатьох неприємностей можна уникнути.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради