Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилу

Будь пилосос Скарлетт, представлений в лінійці російсько-китайської торгової марки, це зразок простоти, зрозумілого функціоналу і управління. Всі моделі представлені в середньому ціновому сегменті. Кожна – надійний і практичний побутової помічник. Огляд найкращих допоможе визначитися з покупкою.

Рейтинг кращих моделей їх характеристики і відмінності

ac6035a99690f756023364e8d24fd691 Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилуScarlett SC-VC80B80

Спочатку бренд Scarlett позиціонував себе як спільне російсько-англійське підприємство. Податкова прописка в нього в Британії, виробництво планувалося в Росії, проте з економічних міркувань воно було перенесено на заводи Китаю. У РФ проводяться тільки маркетингові рішення, розробка інноваційних складових і їх впровадження.

Перерозподіл завдань дозволило створити побутову техніку під запити вітчизняних покупців. У неї є одна важлива складова – цінова доступність: продукція коштує недорого, при цьому кожен пристрій лінійки демонструє високу якість. При складанні рейтингу кращих моделей важливо враховувати різні типи агрегатів. Всі вони розраховані на сухе прибирання.

Лідером огляду може стати мешковый порохотяг Scarlett SC-VC80B80. Це модель високої потужності (2000 Вт), містким пилозбірник (3,5 л), модернізованою системою фільтрації (HEPA12) і телескопічною ручкою. У комплектації присутня практичний набір насадок. На корпусі є регулювання швидкостей. На рукоятці індикатор наповнення бака. При аналізі відгуків покупців визначаються позитивні та негативні сторони моделі. До плюсів відносять:

  • хороша якість прибирання;
  • зручну конструкцію пилозбірника;
  • можливість стирати фільтри (це виключає додаткові експлуатаційні витрати).

Важить пилосос Скарлет SC-VC80B80 шість кілограм, незважаючи на свій значний вагу, він легко пересувається. Серед мінусів – гучність, невисока якість шланга, однакові кнопки запуску і автомостки (незручно при використанні). Але потужності агрегату вистачає, щоб прибирати компактні квартири і просторі будинку, чистити тверді і килимові покриття. Середня ціна по країні 3900 рублів.

ab2c16a1ff15350c035b0f6d306b6bc1 Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилуМодель SC-VC80C11

На друге місце споживачі ставлять безмішковий Scarlett SC-VC80C11. За рахунок високої тяги (320 Вт) фільтр НЕРА затримує до 99% всіх забруднень. Бар’єрний елемент не потребує заміни. Періодично його потрібно промивати. Пилосос традиційного типу має наступні технічні характеристики:

  • потужність двигуна 1500 Вт;
  • обсяг циклонника півтора літра;
  • серед опцій – індикатор, що включається при наповненні контейнера, намотування шнура;
  • рукоятка складова;
  • вага основної частини 3,2 кг

У комплектацію входить насадка для чищення підлоги, меблів, а також щілинної аксесуар. Наявність циклонного бака забезпечує хорошу тягу (близько 320 Вт). Таким пилососом зручно чистити килими. Деякі покупці при перерахуванні недоліків цієї моделі відзначили наявність занадто короткого шнура (5 м). Цієї довжини вистачає тільки для прибирання однієї невеликої кімнати. Крім цього, при роботі агрегат сильно шумить, при різких переворотах корпус легко перевертається. Це говорить про низьку стійкості. Середня ціна по країні 2700 рублів.

f5603712ab50e8c73e3516cb7c53f19c Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилуСкарлет SC-VC80C91

На третє місце споживачі поставили модель Scarlett SC-VC80C91. Від попереднього пилососа цей відрізняється пилозбірником. Його розміри були збільшені до 2 літрів. Потужність становить 1800 Вт. Трубка телескопічна. Є НЕРА-фільтрація, кілька режимів швидкості, регулювання потік повітря об’ємом на рукоятці, опція автоматичного змотування шнура. Важить пристрій 3,8 кг. В комплекції дві щітки. Незважаючи на значні розміри, маневреність моделі не страждає. Хорошу стійкість забезпечують великі колеса, тому при активному застосуванні пилосос не перевертається. Короткий кабель і шумність роботи – не єдині недоліки моделі. Багато покупці відзначають, що після кожного прибирання доводиться чистити контейнер для сміття і мити фільтр. Середня ціна по країні 3400 рублів.

abeb495f19dabb7a29915b6cf6424cf2 Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилуScarlett SC-VC80H12

Четверте місце за популярністю займає новинка, яка відноситься до професійного устаткування. Це Scarlett SC-VC80H12 – вертикальний пилосос з проводом. У нього немає важкого «наземного» модуля. Компактний пилозбірник знаходиться на рукоятці. Там же розташовується панель управління, движок і фільтр. Телескопічна ручка закінчується щіткою з універсальними функціями. Потужність двигуна-600 Вт. Обсяг циклонника один літр. Важить пристрій 2 кг. В комплекцію входять три насадки. Вибираючи таку модель, потрібно враховувати відсутність опції регулювання потужності, індикатор заповнення пилозбірника. Після кожного прибирання його доведеться знімати і звільняти від сміття. Потужність не дотягує по продуктивності до моделей, описаних вище, тому такий пилосос більше підходить для щоденного сухого прибирання невеликої квартири. Середня ціна 3100 рублів.

c79fa701ae4235f1e8e3d178f799f789 Пилососи Скарлетт без мішка для збору пилуСкарлетт IS-VC82C05

Замикає топ найпопулярніших моделей Scarlett IS-VC82C05 – ще одна традиційна, але дуже яскрава модель. За заявленим технічним характеристикам вона перевершує аналоги, що знаходяться в топі вище. Але відгуки про пилососах Скарлетт без мішка для збору пилу відзначають деякі недоліки. Саме вони не дозволили описуваний агрегат поставити вище п’ятого місця.

Потужність його двигуна становить 1200 Вт, є НЕРА фільтри, циклонник об’ємом в 2 літри. При необхідності агрегат трансформується в ручний міні пилосос. У комплектацію входить дві насадки комбінованого типу. Вага пристрою становить 5,8 кг Трубка виконана із сталі, її конструкція схожа на телескоп. Покупцям подобається компактність побутової техніки і її низька вартість. Однак, при забиванні фільтра тяга всмоктування різко падає. Місткість пилозбірника не вистачає на прибирання всієї квартири. Якщо потрібно прибрати великий зал, доводиться зупиняти роботу, вичищати фільтр, а потім повертатися до своїх обов’язків. Це не дуже зручно. Середня ціна пристрою 2700 рублів.

Вивчивши відгуки про пилососах Scarlett інших моделей, можна скласти загальне уявлення про всієї лінії описуваного бренду і переконатися в тому, що він пропонує доступну за ціною побутову техніку, здатну успішно конкурувати з брендами високого цінового сегмента.

Відгуки покупців

Олена 38 років. По інтернету замовили і придбали модель «Скарлетт … -084». Вона сподобалася доступною ціною, відсутністю мішка для збору пилу. Я алергік, тому відкривати і чистити його кожен раз після збирання для мене мука. Крім цього, до цього у нас був пилосос іншої марки, так його мішок швидко псувався і рвався, тому постійно доводилося купувати новий. Зараз все простіше. Замість стандартного мішка – миється пластиковий контейнер. Модель має маленькі розміри, пилосос дуже легкий. Трохи дратує те, що труба не залізна, а пластмасова. До доньки прийшла подруга з собакою. Вирішили після її відходу зібрати з паласу шерсть. Виявилося, що наш пилосос погано збирає її, швидко забивається. Тому, якщо в квартирі живе звірина, «Скарлетт … -084» не підійде для прибирання.

Віктор Олексійович 62 роки. Діти на день народження подарували Скарлетт … -281. У нас в будинку вже є чайник цієї фірми, нас він не підводив. Так і сталося цього разу. Ми живемо удвох з дружиною, сміття мало, потужності 1500 Вт вистачає для того щоб повністю забути про вінику. Правда при роботі пилосос видає багато шуму, довжини шнура не вистачає, щоб почистити дві сусідні кімнати. Фільтри швидко забивається і їх доводиться частіше чистити. Але нас все влаштовує. Звичайно, для квартири, де живуть маленькі діти і домашні тварини, потрібно купувати пилосос потужніший.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради