Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

Здавна маги і чаклуни багатьох народів світу використовують птахів для містичних обрядів, проклять, ворожінь. Тому так насторожує людини стукіт синиці про скло.

864758dada7a0287926a1e1c28f1d34c Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

Але не поспішайте думати про погане ознак, помітивши синицю, яка стукає у вікно, бо прикмети найчастіше працюють так, як їх сприймає людина. А синичку називають «птахом щастя», є резон сконцентрувати свої емоції саме на цій чарівній пташці.

Що несуть з собою птиці

У сучасних людей існує думка, що птахи – символ душі померлих людей. Постучавшая у вікно перната сприймається, як носителька звісток зі світу мертвих. Крилатим істотам приписується зв’язок з тонким світом. Вони долають великі відстані і можуть бути посланцями небес на землю.

Забобони змушують тремтіти від передвістя біди, коли птах стукає у вікно. Це завжди сприймається як попередження про зміни. Але різні види пернатих приносять різні новини.

Про трагичном кінець справ повідомляють ворони і зозулі.

А якщо синиця постукала в вікно – це може бути ознакою різних подій, частіше хороших, але є і погані прикмети.

Хороші прикмети

Багато фахівців за прикметами відносять желтогрудых пташок до вісників позитивних змін. Якщо вас цікавить, до чого синиця б’ється у вікно, задумайтеся про різних сферах життя. Можливо, вас очікує:

 • Налагодження стосунків в родині. Синиці відрізняються сімейністю. Пара пташок, може навіть на якийсь час відмовитися від доступу до їжі. Лише б залишатися удвох.
 • Поліпшення матеріального становища. Працьовита «спритна» птах намагається добути за день стільки корму, скільки важить сама, так синиця передає енергію.
 • Поповнення сімейства. Якщо пташка, яка за сезон встигає виростити 2 виводки пташенят, стукає в віконце, можливо, у вашому будинку незабаром з’явиться малюк.
Що значить кільце на мізинці у чоловіка і жінки

Милі пичуги справжні хранителі домашнього вогнища, адже вони прекрасно уживаються з людьми.

В неволі синиці живуть до 15 років, а на волі можуть прожити лише 2-3 роки.

Але не намагайтеся посадити синичку в клітку, краще почастуєте пташку насінням, а взимку – салом, і чекайте хороших подій.

Погані прикмети

Якщо синиця б’ється у вікно – це можна сприймати, що представник потойбічного світу шукає контакт з живими, хоче «облаштувати» коридор”, по якому піде хтось з нині живих. Прикмета пророкує: смерть, сльози, швидкі похорон. Трагічні події не обов’язково відбудуться з вашими близькими родичами. В біді можуть виявитися сусіди, товариші по службі, просто люди з якими ви знайомі.

b74bf076c737f60789a3db75e18fa0d0 Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

На жаль, прикмета працює. Якщо ваше вікно билася синиця, і після цього ви отримали запрошення на похорон або дізналися про смерть кого-небудь, то в наступний раз б’ється в віконце пташка принесе такі ж вісті.

Є менш трагічні прикмети. Стук синиці може пророкувати фінансові втрати, крадіжку, нерозумне вкладення грошей. Простежте за ювелірними прикрасами, і не робіть необдуманих маніпуляцій з матеріальними засобами.

Не поспішайте готуватися до трауру, якщо синиця б’ється у вікно і при цьому вимогливо попискує. Можливо, пичуга випрошує їжу. Не думайте про погане, а просто погодуйте її.

Є й інші об’єктивні причини, чому синиці починають битися об скло.

Як запобігти біді

Почувши стукіт синиці у вікно, деякі люди відчувають дискомфорт, незважаючи на логічні пояснення поведінки пернатої. Вони починають думати про смерть і сльози, придивлятися до родичів, прислухатися до власного організму. Замість того щоб думати, чого почекати негативного, варто прийняти заходи проти ймовірної біди, нейтралізувати передбачення прикмети.

Прикмети про посуд: залишати на ніч немитий, є з тріснутого, чи можна мити ввечері

Ось які дії можна зробити після того, як синиця стукала у вікно:

 • Якщо стук був наполегливим і птах продовжує битися об скло, а видимої причини цієї події немає, збирайтеся з жителями і йдете з дому погуляти на пару годин або довше. Можна прихопити з собою і домашніх тварин. Біда, стучавшая у вікно, побачить, що в будинку нікого немає, подумає помилилася адресою, і піде геть. А ви, повернувшись, впустіть попереду себе в будинок кішку, як ніби заселяєтеся в нове житло.
 • Якщо занепокоєння синички викликане нападом кішки або собаки, відженіть тварин, не дайте з’їсти синичку. Образа «птахи щастя» напевно накличе біду.
 • Схвилювала птах, стукнувшая у вікно, вимийте його і окропіте святою водою.
 • Віруючим людям варто сходити в церкву, пом’янути родичів, яких давно не згадували, поставити свічку за здравіє всіх рідних і близьких.
 • Ще можна провести очисний ритуал. Обійдіть весь будинок проти годинникової стрілки із запаленою церковної свічкою.
 • Червона стрічка – надійний засіб проти біди, «прилетающей» на крилах птахів. Спільно з членами сім’ї пов’яжіть червоні стрічки на вікно, про яке вдарилася синиця.
 • Гілки горобини з яскравими ягідками – чудовий талісман, який послужить прикрасою віконця і захистить будинок від негараздів.
 • Якщо припускаєте, що синичка напророкувала вам грошові втрати, відкупитеся від труднощів «малою кров’ю». Погодуйте пичугу і вирушайте на перехрестя, де викинете кілька монеток.
 • Синички часто б’ються у вікно і не дають спокою? Огляньте раму з зовнішньої сторони. Можливо, в щілинах завелися колонії комах, від яких потрібно позбутися. А пташки нічого поганого вам не мовлять, просто добувають собі їжу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради
  ×
  Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
  Спасибі, я вже з Вами!