Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

Здавна маги і чаклуни багатьох народів світу використовують птахів для містичних обрядів, проклять, ворожінь. Тому так насторожує людини стукіт синиці про скло.

864758dada7a0287926a1e1c28f1d34c Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

Але не поспішайте думати про погане ознак, помітивши синицю, яка стукає у вікно, бо прикмети найчастіше працюють так, як їх сприймає людина. А синичку називають «птахом щастя», є резон сконцентрувати свої емоції саме на цій чарівній пташці.

Що несуть з собою птиці

У сучасних людей існує думка, що птахи – символ душі померлих людей. Постучавшая у вікно перната сприймається, як носителька звісток зі світу мертвих. Крилатим істотам приписується зв’язок з тонким світом. Вони долають великі відстані і можуть бути посланцями небес на землю.

Забобони змушують тремтіти від передвістя біди, коли птах стукає у вікно. Це завжди сприймається як попередження про зміни. Але різні види пернатих приносять різні новини.

Про трагичном кінець справ повідомляють ворони і зозулі.

А якщо синиця постукала в вікно – це може бути ознакою різних подій, частіше хороших, але є і погані прикмети.

Хороші прикмети

Багато фахівців за прикметами відносять желтогрудых пташок до вісників позитивних змін. Якщо вас цікавить, до чого синиця б’ється у вікно, задумайтеся про різних сферах життя. Можливо, вас очікує:

 • Налагодження стосунків в родині. Синиці відрізняються сімейністю. Пара пташок, може навіть на якийсь час відмовитися від доступу до їжі. Лише б залишатися удвох.
 • Поліпшення матеріального становища. Працьовита «спритна» птах намагається добути за день стільки корму, скільки важить сама, так синиця передає енергію.
 • Поповнення сімейства. Якщо пташка, яка за сезон встигає виростити 2 виводки пташенят, стукає в віконце, можливо, у вашому будинку незабаром з’явиться малюк.

Милі пичуги справжні хранителі домашнього вогнища, адже вони прекрасно уживаються з людьми.

В неволі синиці живуть до 15 років, а на волі можуть прожити лише 2-3 роки.

Але не намагайтеся посадити синичку в клітку, краще почастуєте пташку насінням, а взимку – салом, і чекайте хороших подій.

Погані прикмети

Якщо синиця б’ється у вікно – це можна сприймати, що представник потойбічного світу шукає контакт з живими, хоче «облаштувати» коридор”, по якому піде хтось з нині живих. Прикмета пророкує: смерть, сльози, швидкі похорон. Трагічні події не обов’язково відбудуться з вашими близькими родичами. В біді можуть виявитися сусіди, товариші по службі, просто люди з якими ви знайомі.

b74bf076c737f60789a3db75e18fa0d0 Синиця стукає у вікно: до чого ця прикмета?

На жаль, прикмета працює. Якщо ваше вікно билася синиця, і після цього ви отримали запрошення на похорон або дізналися про смерть кого-небудь, то в наступний раз б’ється в віконце пташка принесе такі ж вісті.

Є менш трагічні прикмети. Стук синиці може пророкувати фінансові втрати, крадіжку, нерозумне вкладення грошей. Простежте за ювелірними прикрасами, і не робіть необдуманих маніпуляцій з матеріальними засобами.

Не поспішайте готуватися до трауру, якщо синиця б’ється у вікно і при цьому вимогливо попискує. Можливо, пичуга випрошує їжу. Не думайте про погане, а просто погодуйте її.

Є й інші об’єктивні причини, чому синиці починають битися об скло.

Як запобігти біді

Почувши стукіт синиці у вікно, деякі люди відчувають дискомфорт, незважаючи на логічні пояснення поведінки пернатої. Вони починають думати про смерть і сльози, придивлятися до родичів, прислухатися до власного організму. Замість того щоб думати, чого почекати негативного, варто прийняти заходи проти ймовірної біди, нейтралізувати передбачення прикмети.

Ось які дії можна зробити після того, як синиця стукала у вікно:

 • Якщо стук був наполегливим і птах продовжує битися об скло, а видимої причини цієї події немає, збирайтеся з жителями і йдете з дому погуляти на пару годин або довше. Можна прихопити з собою і домашніх тварин. Біда, стучавшая у вікно, побачить, що в будинку нікого немає, подумає помилилася адресою, і піде геть. А ви, повернувшись, впустіть попереду себе в будинок кішку, як ніби заселяєтеся в нове житло.
 • Якщо занепокоєння синички викликане нападом кішки або собаки, відженіть тварин, не дайте з’їсти синичку. Образа «птахи щастя» напевно накличе біду.
 • Схвилювала птах, стукнувшая у вікно, вимийте його і окропіте святою водою.
 • Віруючим людям варто сходити в церкву, пом’янути родичів, яких давно не згадували, поставити свічку за здравіє всіх рідних і близьких.
 • Ще можна провести очисний ритуал. Обійдіть весь будинок проти годинникової стрілки із запаленою церковної свічкою.
 • Червона стрічка – надійний засіб проти біди, «прилетающей» на крилах птахів. Спільно з членами сім’ї пов’яжіть червоні стрічки на вікно, про яке вдарилася синиця.
 • Гілки горобини з яскравими ягідками – чудовий талісман, який послужить прикрасою віконця і захистить будинок від негараздів.
 • Якщо припускаєте, що синичка напророкувала вам грошові втрати, відкупитеся від труднощів «малою кров’ю». Погодуйте пичугу і вирушайте на перехрестя, де викинете кілька монеток.
 • Синички часто б’ються у вікно і не дають спокою? Огляньте раму з зовнішньої сторони. Можливо, в щілинах завелися колонії комах, від яких потрібно позбутися. А пташки нічого поганого вам не мовлять, просто добувають собі їжу.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради