Можна дарувати тапочки – прикмети

На перший погляд здається, що практичні домашні тапочки – ідеальний і недорогий варіант подарунка на Новий рік, 23 Лютого чи 8 Березня. Їх вибирають близьким людям, літнім родичам або новоселам.

І здавалося б, нічого поганого в такому презент немає, проте деяким людям такий подаруночок не до душі, оскільки з домашньої взуттям пов’язано чимало прикмет і забобонів.

48942a0117dfc2898b420220bd8d4c99 Можна дарувати тапочки – прикмети

Можна дарувати тапочки?

Більшість обивателів відносяться до тапочок, принесеним у подарунок вкрай негативно, і це не дивно, адже з самого дитинства вони чують «страшилки» з вуст більш дорослих членів сім’ї про те, що тапочки дарують до швидкої смерті, особливо, якщо вони білого кольору.

Негативне сприйняття тапок в якості презенту прийшло до нас із середньої Азії, наприклад, в Японії не дозволялося навіть приміряти взуття в будинку, це асоціювалося з потойбічним світом і вважалося дуже поганою прикметою, так і у слов’янських народностей тапочки часто асоціювалися з похоронами.

Крім цієї страхітливої прикмети є ще маса марновірств, пов’язаних з тим, що тапочки дарувати не можна:

 • Подаровані тапки, можуть символізувати довгу розлуку, яка закінчиться сваркою і розривом відносин.
 • Для деяких символізують довгу дорогу, повну труднощів і переживань.
 • Не прикмети радять дарувати тапки чоловікові або дружині. Є повір’я, що після отримання презенту люди почнуть сваритися і в підсумку розійдуться.
 • Якщо вірити прикметам, то від такого презенту краще відмовитися. Людям, які не забобонні в подарунок на день народження або інше свято цілком можна підібрати незвичайні або ексклюзивні тапочки.

  У Тунісі протягом багатьох століть чоловіки дарували своїм обраницям спеціально куплені набори, представлені весільної кошиком, всередині якої лежали біла подушка, свічка, рукавичка і горезвісні білі тапки.

  Як правильно подарувати домашні тапочки?

  У давні часи, взуття, в тому числі і тапочки, приймали з радістю і вдячністю. Пара капців, принесена до свята, символізувала важлива подія або візит, і лише в наш час до такого презенту ставляться негативно і вкрай підозріло. Якщо все ж хочете подарувати тапки, варто дотримати ряд рекомендацій, які допоможуть нейтралізувати дію прийме:

  • Даруйте тапки яскравою або навіть строкатою забарвлення, віддаючи перевагу синім, зеленим, жовтим та червоним кольорами. Про білих або чорних краще забути.
  • Зарядіть взуття позитивом. Для цього потрібно кілька разів промовити над подарунком, що відтепер він буде приносити (ім’я одержувача) тільки щастя і удачу, а негода і біди будуть обходити його стороною.
  • Запропонувати імениннику викупити презент за чисто символічну суму.

  54249494463850a3d76cc52aa5dd5c00 Можна дарувати тапочки – прикмети

  Якщо подарували вам?

  Якщо вірить прикметами, то потрібно віддати за подарунок кілька монет, а потім окропити тапочки свяченою водою й прочитати молитву «Отче наш». Така маленька хитрість допоможе захиститися від негативу.

  Кожен вирішує для себе сам, що дарувати, покладаючись на власну інтуїцію або переваги того, для кого вибирається презент. Однак не варто забувати про правила етикету і брати до уваги існування народних прикмет, щоб не образити близьку людину.

  Якщо ж всі фактори дотримані, то і домашні тапочки зможуть стати прекрасним подарунком, який демонструє турботу, тепло і любов до ближнього.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради