Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Місяць є природним супутником планети Земля. Вона впливає своїм гравітаційним полем на багато природні процеси планети, на припливи і відливи. Саме із-за дії супутника Землі відбуваються революційні настрої у людей, різні соціальні процеси, кардинально змінюють соціальні відносини суспільства. Не даремно люди помічали прикмети, пов’язані з місяцем, писали казки, легенди.

071def0a2b0721f1ca51b6c294974529 Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Прикмети на зростаючий місяць

Помічені прикмети на зростаючу місяць символізують початок нового епізоду життя і підказують людині, що можна робити, так як ця фаза нічного світила підходить для початку нових справ, прийняття рішень.

Гроші і успіх

Нічне світило в фазу зростання може сигналізувати про відповідному моменті для збільшення капіталу, початку своєї справи, нових проектів, які принесуть дохід. Можна спробувати попросити у начальства підвищення зарплати або про преміювання. Існують наступні грошові прикмети на зростаючу місяць, а також прикмети на удачу:

 • Зростаюче нічне світило дасть приріст капіталу людині, якщо він покладе грошову купюру чи гаманець на підвіконня під місячним світлом.
 • Якщо взяти в руки купюру або дороге ювелірна прикраса на зростаючу місяць і попросити про поліпшення матеріального становища або про удачу в справах, то нічне світило виконає прохання.

Захоплення

Зростаюча місяць має велике значення для людей, що володіють власним садовим ділянкою і які захоплюються роботою на городі, вона вказує, що пора:

 • здійснювати полив грядок і рослин;
 • садити кущі та інші наземні рослини;
 • готувати саджанці і обробляти дерева на ділянці (обрізати зайві сухі гілки, обробити нижню частину дерев над коренем від паразитів і короїдів).

Якщо садити рослини в іншу фазу, то вони можуть просто загинути або не принести ніякого врожаю.

На зростаючу місяць можна починати подорожі. Всі вони закінчаться добре і без пригод. Також можна відправитися на нічну риболовлю, яка принесе великий улов.

Сім’я і кохання

Фаза зростаючого нічного світила розташовує до нових серйозних стосунків і любовним знайомствам. Зав’язавшийся роман цілком може закінчитися шлюбом. Весілля, яку відіграли на зростаючому місяці, подарує люблячим один одного людям щасливе сімейне життя без сварок і проблем, принесе любов та згоду на все життя.

На молодий місяць часто здійснюють ворожіння і ритуали. Маги і чаклуни проводять змови на приворот. Обряди з метою повернення коханої людини проводять за 2-3 дні до повного місяця. Також існує своєрідний ритуал-прикмета: якщо дівчина одягнеться в світлий одяг, постане біля вікна під місячними променями і попросить у місяця привести в її будинок судженого – нічне світило виконає її заповітне бажання.

5c6bb96d3259ba270c44dfd3b6b3e574 Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Краса і здоров’я

Стародавні люди здавна помічали цікаву особливість – зростаюче нічне світило позитивно впливало на здоров’я людини. Ця фаза місяця сприяла швидкому відновленню сил після важких захворювань, загоєнню ран. З-за впливу на біоритми людини з початком зростання місяця краще всього починати фізично зміцнювати свій організм.

Прикмети на убуваючий місяць

Фаза спадною місяця є протилежністю фази зростаючого нічного світила. У ці дні можна підводити різні підсумки, аналізувати події, які відбулися. Прикмети на убуваючу місяць спонукають до зовсім інших дій і пояснюють, що можна робити на убуваючу місяць.

Гроші і успіх

Якщо в останній день місяця, що убуває зробити в будинку генеральне прибирання і викинути непотріб і сміття, то будинок притягне до себе гроші.

Не варто починати власну справу. Така затія може закінчитися провалом. Замість цього, краще проаналізувати минулі невдачі і вжити заходів, які унеможливлять помилки в майбутньому. Можна звільнитися з роботи і знайти нову, яка принесе більше грошей.

Захоплення і дозвілля

На убуваючу місяць варто відправитися на денну риболовлю. Нічна не увінчається успіхом. Варто також відправитися в ліс за грибами і ягодами і лікувальними травами для сушіння майбутніх запасів на зиму.

В цю фазу проводять і садові роботи на ділянці: обробляють дрібні рослини захисними речовинами від шкідників, займаються посадкою і викопуванням коренеплодів. Позбавляються від старих рослин і посадок.

Любов і сім’я

У убуваючу фазу місяця варто налагодити або зміцнити відносини з сім’єю або з коханою людиною. Варто влаштувати сімейний відпочинок на природі, сходити в розважальний заклад.

Деякі дівчата проводять приворот на коханого чоловіка. Приворот дозволяє уникнути зради і зради, запалити почуття з новою силою.

05aa5b8f8dcdb8b385b48979fc4c6b6b Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Здоров’я і краса

Щербатий місяць – найкращий час для проведення оперативних втручань, візиту до стоматолога. Фаза убутного нічного світила підходить для очищення організму від токсинів і шлаків, боротьби з шкідливими звичками. Можна піти постригтися – волосся в цей період ростуть швидше.

Що не можна робити на убуваючий місяць

На убуваючу місяць вкрай не рекомендується міняти старе житло на нове. В новому будинку людина може опинитися нещасним, його можуть наздогнати невдачі і провали.

Не варто переїдати. Надмірне споживання їжі призведе до зашлаковыванию організму.

Не можна вступати в шлюб на убуваючу місяць – весілля в майбутньому призведе до зради, розлуки і розриву відносин.

Не можна віддавати борги в убуваючу фазу – гроші будуть спадати.

Прикмети на повню

Повний місяць асоціюється у багатьох з виходом на нічне полювання вампірів, перевертнів і іншої нечисті. Але народні прикмети, пов’язані з повним місяцем, свідчать про інше:

 • Рубати ліс на повний місяць – зрубаний ліс на кінець згниває.
 • На повний місяць нічне світило світле і яскраве – до хорошої погоди, якщо блякле і темне – до негоди.
 • З’явилося кільце навколо місяця – кінець місяця трапиться непогожим.
 • Дитина народилася в повню – буде рости сильним і здоровим.
 • Щоб вдало і швидко вийти заміж, дівчина повинна в повню вимити підлогу 3 рази.
 • Зіграти весілля через три дні після повного місяця – до щасливого шлюбу.
 • Квасити капусту найкраще у повнолуння – вийде м’якою і смачною.

96130419b7a7176390e35d87ded08bbb Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Що віщує червоний місяць

У старовину червона луна означала кров і катаклізми. Існують такі прикмети на червону місяць, що з’явилася на небосхилі:

 • З’явилася червона луна – закрий вікно і не показуй на неї рукою, інакше накличеш в дім біди. Потрібно плюнути через ліве плече і перехреститися 3 рази.
 • Червоний місяць на небі – прийдуть хвороби, злидні і смерть.
 • Почервоніло нічне світило – чекай сильного вітру.

Вчені змогли довести лише одне – червоний місяць впливає на психічний стан людей. У цей період збільшується кількість загострень психічних захворювань, підвищується кількість суїцидів та аварійних ситуацій на дорозі. Тому люди в давнину були праві хоча б частково.

Прикмети на молодий місяць

 • Два молодика в один місяць обіцяють нещастя на довгий час.
 • Сніг, що випав на новий місяць, пролежить недовго.
 • Якщо прийшла погана погода – в кінці місяця станеться сильний злива.
 • Якою була погода в перший день – такою вона і буде весь місяць.
 • Якщо на четвертий день ясна погода – весь місяць буде спокійним і ясним, якщо день непогожий, то весь місяць буде таким.
 • Якщо у шостий день місяць виявиться червоною – скоро прийде вітер.
 • Діти, які були зачаті в молодика, народжуються слабкими і болючими. Народилися діти будуть щасливими і проживуть довге життя, не будуть знати горя і смутку не буде ні матеріальних проблем, ні проблем в особистому житті.
 • Якщо підстригти волосся в новий місяць – зростання волосся буде гарним і швидким.
 • Суботнє молодик передвіщає дощ через 20 днів.
 • Переїхати в новий будинок – до благополуччя і достатку.
 • Побачити нову місяць через гілки дерев і інші перешкоди – бути нещасним у житті.
 • Якщо будувати новий будинок – житло простоїть довго і виявиться надійним.
 • Не можна робити пропозицію дівчині – закохана пара розпадеться
 • Якщо молодик відбулося в неділю або святкові дні – до сварки і незгоди в сім’ї.

913358263af1ffc3c795c520c02423d2 Прикмети на убуваючий і зростаючий місяць: що можна робити і що не можна

Інші забобони про місяць

В народі ходить легенда про опівнічну папоротнике. Знайдений квітка папороті в повню вкаже дорогу до скарбів або кладу.

Забобонні люди в старовину боялися повнолуння. Вважалося, що в лісах в цей час водилася різного роду нечисть і диявольське плем’я. Люди ховалися по будинках, побоюючись, що темні сили проникнуть в їх будинок і заберуть душі.

Більш страшним подією у давнину була червона луна. Вважалося, що в таку ніч із своїх притулків виходили чорні чаклуни та відьми.

Вони влаштовували шабаш і чаклували, змушуючи місяць і зірки спливати кров’ю. Закривавлене нічне світило було символом страшних катастроф. Люди після цього події побоювалися можливих масштабних воєн, епідемій, голоду.

Існують також в народі прикмети про місяць і тумані. Якщо в ясну погоду великий туманний круг оповив нічне світило – варто очікувати швидкого дощу. Якщо таких кілець багато – прийде затяжний період негоди. Таке природне явище може статися і в зимовий період, що є великою рідкістю. Якщо туманне коло навколо місяця все-таки утворилася взимку – чекайте швидку заметіль. Щільна зимова серпанок навколо нічного світила пророкує погану погоду на довгий термін.

Народних прикмет, пов’язаних зі супутником Землі, дуже багато. Частина з них правдива, а частина варто піддавати сумніву. Але якщо сильно в них вірити, то можна примагнитить до себе щастя або накликати біду. Стеж за собою, будь обережніше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради