Як зробити макіяж зі стрілками?

kak sdelat makiyazh so strelkami 178 Як зробити макіяж зі стрілками?

 • 3 як малювати стрілки?
 • 4 Покроковий макіяж зі стрілками і тінями
 • 5 Головні помилки макіяжу зі стрілками
 • За допомогою стрілок можна зробити погляд жінки більш спокусливим і захопливим. Також правильно підібрана форма стрілки може допомогти зробити маленькі очі більш виразними, позбутися від навислого століття, скорегувати відстань між очима і т. д. Але не варто забувати, що невідповідний вигляд стрілок може зіпсувати образ дівчини і спотворити її природну красу.

  Види стрілець

  У XXI столітті практично всі дівчата і жінки прагнуть підкреслити свою природну красу і глибину очей за допомогою макіяжу. Стрілки шикарно виглядають на вечірньому заході або на фотосесії. Тонкі, витончені стрілки можуть використовуватися і в повсякденному макіяжі.

  До поширених видів стрілок відносять наступні:

  • Класика – тонкі, витончені стрілки. Віко підводиться по всій довжині і на кілька рівнів піднімають у напрямку до скронь;
  • Подвійні лінії стрілок. На відміну від інших видів, в цьому випадку верхня і нижня стрілки не з’єднуються, а утворюють тонкий просвіт. Подвійні стрілки підходять для вечірок, вечірніх прогулянок. Буде виглядати занадто агресивно при денному освітленні;
  • Єгипетські стрілки. У цьому випадку повіки змальовуються по всій довжині, при цьому, зовнішні кінчики ліній стрілок виводять до брів, а внутрішні – до перенісся. Єгипетські стрілки також підходять тільки для вечірнього макіяжу;
  • «Димчасті». Стрілки промальовуються м’яким олівцем, потім злегка розтушовуються спонжем і дублюються тінями відповідного відтінку;
  • Об’ємні стрілки використовують тоді, коли хочуть додати віям густоти. Вони малюються, починаючи від внутрішнього куточка ока, поступово утолщая до середини;
  • Кольорові стрілки припускають використання підводок різних тонів – від найсвітліших до яскравих і насичених;
  • Стрілки «котяче око» або «лисячий погляд» — це коли лінії і верхнього і нижнього століття з зовнішньої сторони виводяться вгору і з’єднуються у брови;
  • Креативні стрілки. Це можуть бути лінії з різними візерунками, моделювання незвичайної форми очей. Такий тип стрілок буде відмінно виглядати на новорічному святі чи тематичному вечорі.

  Як підібрати підходящу форму стрілок?

  kak sdelat makiyazh so strelkami 179 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Щоб зрозуміти, який вигляд стрілки підходить саме вам, потрібно визначити форму очей, а також глибину та відстань їх посадки. Уважно подивіться на своє відображення в дзеркало. Освітлення має бути гарним, а дзеркало з збільшувальним ефектом. Подивіться на свою верхню повіку, якщо при відкритому оці на шкірі немає прямолінійного згину, значить очі монолидной форми. Якщо ж дана лінія присутня, для визначення форми треба звернути увагу на інші ознаки.

  Далі візуально проведіть центральну лінію крізь вічко і весь очей. Зверніть увагу, куди спрямовані куточки очей — вгору або вниз. Якщо вони спрямовані вгору, значить форма очей «піднесена», якщо вниз — опущена. Широко розкрийте очі і подивіться на складку. Якщо складка прихована, ваша форма очей називається «капюшон», якщо вона видима, потрібно ознайомитися з наступним ознакою.

  Якщо ні одна з цих форм не характеризує вашу, в останню чергу вивчається білкове покриття очі. Коли білок видно з обох сторін: і з верхньої частини і з нижньої — очі круглої форми. Якщо білок видно тільки з однією з сторін — мигдалеподібні.

  Для того щоб визначити положення очей подивіться в дзеркало так, щоб кожне око було видно окремо. Уважно подивіться на зовнішні куточки. Якщо розмір ока більше, ніж відстань між ними, очі вважаються близько посадженими, у зворотному випадку — широко посаджені.

  Віко буває двох видів:

  • Невидимим. Для такого типу завжди слід вибирати світлі відтінки, а для виділення складки — темні;
  • Важким (припухлым). Дівчатам, які бажають зробити їх непомітними, треба затемнити повністю всі повіку і складку.

  Глибина визначається наступним чином: подивіться на своє відображення збоку, якщо очі втиснені в очну западину, значить вони глибоко посаджені. Якщо ж є відчуття, що очі виходять назовні — опуклі.

  При нанесенні макіяжу потрібно звернути увагу на зовнішні куточки, які можуть бути піднятими і опущеними. Будь-який з даних типажів можна скорегувати за допомогою косметичних засобів. Приміром, щоб візуально підняти куточки, використовуйте темні відтінки тіней, якщо куточки розташовані всередині, використовуйте світлі кольори палітри.

  Для мигдалеподібної форми очі

  kak sdelat makiyazh so strelkami 180 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Мигдалеподібна форма очей вважається еталоном краси. У цьому випадку будуть підходити відразу кілька видів стрілець. Можна виділити чіткі лінії або ж зробити розтушовані стрілки з ефектом розширення.

  Також яскраво буде виглядати стрілка в стилі 60-х років. Лінія стрілок починається від внутрішнього куточка, поступово збільшується в об’ємі ближче до кінця. Однак варто запам’ятати, що «хвостик» стрілки в кінці повинен продовжувати лінію росту вій.

  Вузька форма очей

  kak sdelat makiyazh so strelkami 181 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Для дівчат з азіатською зовнішністю ідеально підійдуть збільшують стрілки, які не виходять за кордон очі. Найчастіше нижню повіку залишається ненакрашенным, можна лише підкреслити лінію в кінці.

  Також стилісти не рекомендують використовувати олівці яскравого відтінку для нижньої лінії. Східний розріз очей можна скорегувати, малюючи тонкі стрілки чорного кольору, злегка утолщая їх до середини. Вигідно буде виглядати легка розтушовування по краях ліній стрілок.

  Широко посаджена форма очей

  kak sdelat makiyazh so strelkami 182 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Щоб підкреслити таку форму очей, її потрібно візуально зменшити. Для це повіку потрібно підвести по всій довжині, продовжуючи лінію стрілок до перенісся. Бажано виконувати таку лінію зростання вій. Нижню повіку також підводиться по всій довжині.

  Один з головних секретів: при малюванні стрілки не виходити за межі зовнішнього куточка ока.

  Близько посаджені очі

  kak sdelat makiyazh so strelkami 183 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Дівчата, які володіють такою формою очей, повинні візуально розширити відстань між ними. Тому малювати стрілку потрібно, починаючи з середини зовнішнього кута і кілька піднімаючи її під кінець. Візажисти радять не доводити стрілку до зовнішнього куточка, а плавно зігнути її до скроні. Лінія повинна бути тонка і акуратна, злегка розширена в кінці.

  При близько посадженої формі очей, нижню повіку не підводиться.

  Чим малювати стрілки?

  Самим простим і зручним засобом вважається олівець. Його м’яка текстура дозволяє недосвідченим дівчатам наносити лінію одним рухом. Олівець не розтікається та не розмазується, а у випадку неакуратне нанесення легко видаляється. Стрілки, промальовані з допомогою олівця, легко розтушовуються. Для отримання димчастого ефекту, візажисти рекомендують брати олівець на пудрової основі.

  Ідеально рівну лінію стрілки можна досягти тільки за допомогою добре заточеного олівця. Тому для промальовування стрілок, олівець потрібно точити перед кожним використанням.

  Підводка – відмінно підходить для створення легкого і натурального макіяжу. Даний тип косметики виготовляється з пресованої пудри, потім наносять на повіки тонкої, злегка зволоженою, пензлем. Як правило, підводка має водостійку структурою, тримається довгий час, не смазываясь.

  Рідка підводка підходить для створення ефектних і яскравих ліній стрілок. Однак з першого разу зробити тонкий і рівний контур не вийде. В цьому і полягає єдиний мінус рідкої підводки. Щоб користуватися нею, треба мати досвід.

  Олівець для очей – подібний олівця, також зручний в користуванні. За допомогою фломастера можна швидко намалювати чіткі і акуратні лінії стрілок. Його недолік в тому, що він не довговічний із-за висихання. Фломастер для очей потрібно оновлювати частіше інших засобів.

  Гелієва або кремова підводка – професійний засіб. Щоб намалювати стрілку з допомогою даної підводки, буде потрібно спеціальна скошена кисть з ручкою зігнутої форми. Також варто відзначити, що гелева підводка засихає довше звичайного. Це можна віднести як до мінусів, так і до плюсів. Так як у вас є можливість підкоригувати лінію стрілки – з одного боку, а з іншого – щоб лінія збереглася, потрібно почекати якийсь час.

  Якщо ж у вас часто тремтить рука і макіяж зі стрілками виходить кривим, але відмовлятися від нього не бажаєте, можна придбати трафарети для стрілок. Треба докласти підходящий трафарет до століття, а в отриману порожнечу наносити лайнер. В цьому випадку можна не побоюватися того, що стрілка вийде неакуратною, так як трафарет має чіткі межі.

  Покроковий макіяж зі стрілками і тінями

  kak sdelat makiyazh so strelkami 184 Як зробити макіяж зі стрілками? Макіяж зі стрілками і тінями: підсумковий результат

  Шкіра навколо очей вважається однієї із самих ніжних і чутливих, тому вимагає дбайливого догляду. Перед нанесенням макіяжу спершу слід умитися, потім обробити шкірний покрив нижнього і верхнього століття косметичним ватним диском, змоченим в тоніці. Рухи не повинні бути відтягують. Професіонали рекомендують доповнити підготовчу процедуру застосуванням гелю з охолоджуючим ефектом. Це допоможе шкірі заспокоїтися, а припухлостям зникнути.

  Крок перший. Щоб макіяж був більш стійким, на віки потрібно нанести спеціальну базу. Також це сприяє тому, щоб тіні не скочувалися і не змащувалися. Далі на всі рухоме повіку наносяться перламутрові тіні світлих відтінків. Однак більш дорослим жінкам краще використовувати тіні матовою текстури.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 185 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок другий. Далі вибирається основний колір макіяжу (в нашому випадку коричневий) і наноситься вздовж орбітальної лінії. Нюдовый або світло-коричневий відтінок додадуть оці природну тінь. Якщо ви хочете добитися яскравого відтінку на цьому етапі, перед тим як нанести тіні на очі, змочіть аплікатор у воді.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 186 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок третій. Плоским пензликом зовнішній куточок нижньої повіки трохи підкреслюємо тим же відтінком тіней (коричневим або нюдовым).

  kak sdelat makiyazh so strelkami 187 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок четвертий. Гелієвої або кремовою підводкою намалюйте витончений, тонкий «хвостик», який буде візуально продовжувати лінію очі. Використовуйте синтетичний пензель. Щоб домогтися такого ефекту, очі повинні бути широко розкритими або хоча б напіввідкритими. Ні в якому разі не намагайтеся намалювати такий вигляд стрілок при закритих очах.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 188 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок п’ятий. На даному етапі буде потрібно підкреслити верхню повіку. Для цього тонка лінія стрілки повинна проходити якомога ближче до війкового краю. Попередньо злегка відтягніть повіку пальцем у бік зовнішнього куточка ока (не вгору!), так ви зможете розгладити незначні складочки.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 189 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок шостий. Зробіть лінію «хвостика» трохи товщі інший, при цьому, необхідно одночасно сполучати її з лінією підводки.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 190 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок сьомий. Щоб не залишилося просвітів між віями, потрібно заповнити зазори чорним кайалом або спеціальним олівцем для очей слизової.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 191 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок восьмий. Нанесіть трохи освітлення на растушевочную кисть і позначте їм внутрішній куточок ока і подбровную частина. Це допоможе зробити погляд більш свіжим і виразним, а також візуально підняти лінію брів.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 192 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Крок дев’ятий. В такому природному макіяжі, дуже важливо акуратно нафарбувати вії. Для цього підкрути їх спершу керлером, тільки після цього використовуйте туш.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 193 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Головні помилки макіяжу зі стрілками

  Дівчата люблять експериментувати з макіяжем зі стрілками. Адже він має величезну кількість варіантів, кожен з яких можна змінювати в залежності від бажання і індивідуальних особливостей особи. Однак експериментувати з макіяжем зі стрілками потрібно акуратно. Адже некоректне нанесення косметики може зіпсувати образ і зробити його неприродним. Далі будуть розглянуті 10 головних помилок макіяжу зі стрілками.

  Погано наточенный олівець. Раніше вже було зазначено, що вкрай важливо, щоб олівець точили перед кожним малюванням стрілок. Загостреним кінчиком олівця ви швидше і акуратніше намалюєте рівну лінію на столітті.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 194 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Підводка яскравих відтінків на нижньому столітті. Навіть у самої миловидної дівчини, з кольоровим нижнім століттям погляд буде виглядати грубо і зухвало. Візажисти рекомендують наносити кольорову підводку на нижню повіку в тому випадку, якщо ви збираєтеся на тематичний вечір.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 195 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Асиметричні стрілки. Напевно кожна дівчина стикалася з цією проблемою. Як правило, на першому оці виходить ідеальна стрілка, на другому або занадто товста, або дещо іншої форми. Дівчата починають «підганяти» стрілки під один розмір, і в результаті виходить зовсім не той вигляд стрілок, відповідний під ваш типаж. У цьому випадку може допомогти тільки одне — тренуватися малювати симетричні стрілки як можна частіше.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 196 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Підводка рідкої текстури на нижньому столітті. У зв’язку з рідкою консистенцією, підводка почне надходити і розмажеться під очима, що створить ефект синців і мішків під очима. Тому запам’ятайте, що рідкою підводкою користуються тільки для малювання стрілок на верхньому столітті. Якщо ваша форма очей потребує підкреслення нижнього — використовуйте м’який олівець.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 197 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Нестійкий лайнер. Підводка рідкої текстури має властивість розмазуватися, особливо якщо на око потрапила волога. Щоб макіяж не зіпсувався в самий невідповідний момент, обов’язково носіть з собою ватні палички. З їх допомогою можна швидко поправити недбалість в макіяжі. Якщо фінанси дозволяють, купуйте водостійкі підводки.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 198 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Прогалини між лінією стрілки і ресничным краєм. Можливо це здасться дрібною деталлю, проте вона здатна зіпсувати навіть самі ідеально промальовані стрілки. Проводите лінію стрілки так, щоб вона якомога щільніше прилягала до війкового краю.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 199 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Неакуратні куточки. В кінці куточки стрілок повинні бути загострені, рівними і злегка підняті вгору. Інші види куточків стрілок можуть виглядати недбало, зіпсувавши навіть самий ефектний макіяж

  kak sdelat makiyazh so strelkami 200 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Розтягнуте повіку. Багато дівчат помиляються, думаючи, що якщо розтягнути повіку вгору, стрілка вийшов ідеально промальовані. Це викликає зворотний ефект. Вона буде рівною тільки в натягнутому положенні, коли шкіра повернеться в своє справжнє стан, лінія стрілки буде нерівною.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 201 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Зафарбований слизова частина нижнього століття. Робити такий ефект можна в тому випадку, якщо ви володарка великих очей. В інших випадках, такий макіяж візуально зменшить очі.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 202 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Сильна розтушовування олівця на нижньому столітті. Розтушовувати олівець потрібно в міру. Щоб уникнути помилки, при розтушовуванні не використовуйте велику кисть.

  kak sdelat makiyazh so strelkami 203 Як зробити макіяж зі стрілками?

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради