Повсякденний манікюр гель-лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Сьогодні манікюр є невід’ємною частиною повсякденного образу жінки, незалежно від віку. Сучасні технології дають можливість створювати красиві і довговічні покриття за допомогою гель-лаків. Правила моди і нейл-арту не прив’язують дизайни нігтів до кольору одягу, дозволяють з його допомогою підкреслити характер і висловити ставлення до життя у господині манікюру.

Переваги манікюру гель-лаком

Сьогодні технологи нейл-арт індустрії розробили спеціальні полімерні матеріали — гель-лаки. З їх допомогою повсякденний манікюр витримує будь-які навантаження побутовою хімією, косметичними та механічними засобами. Однак довговічність манікюру залежить від якості лаку.

Повсякденний манікюр гель-лаком крім безперечних переваг, має і ряд серйозних недоліків, над усуненням яких постійно працюють виробники матеріалів. Новинки гель-лаків на ринку відрізняються високою ціною, але володіють новими перевагами. Наприклад, постійно ведуться дослідження в області гипоаллергенності коштів.

Алергічні реакції на хімічні препарати часто проявляються у людей будь-якого віку.

Переваги покриття гель-лаком:

 • довговічність покриття – при правильному нанесенні манікюр прослужить до 3-х тижнів;
 • захист нігтьової пластини від механічних і хімічних ушкоджень.

067a24e8ac69074dfd2df025f3e68896 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Недоліки використання гелевого покриття:

 • складність зняття матеріалів без спеціальних інструментів;
 • фінансові витрати на придбання стартового набору матеріалів.

Актуальні стилі та техніки повсякденного манікюру

В залежності від наявності матеріалів на нігтях будь-якої довжини можна використовувати комбінації технік нейл-арту. При створенні складних дизайнів потрібно приділяти увагу ретельної полімеризації кожного шару в ЛІД лампі.

Якщо один з шарів буде не до кінця висушений, це призведе до утворення внутрішніх відшарування. В них під впливом температури заводиться цвіль і грибок. Популярні техніки, які можна виконати самостійно, і необхідні для цього матеріали описані нижче в статті.

Корисні поради

Щоб покриття з декором носилося довгий час без сколів і відшарування, слід дотримуватися правила нанесення:

 • Ретельно очищати поверхню нігтя з зовнішньої і внутрішньої сторони після маніпуляцій щодо створення манікюру.
 • Обов’язково використовувати праймер (кислотний або безкислотний в залежності від вологості нігтьової пластини), який забезпечить необхідну просушування і знезараження нігтя. Цей матеріал дозволить звести до мінімуму ризик розвитку грибка при попаданні вологи у випадку відшарування полімерних матеріалів.
 • При нанесенні великої кількості шарів в дизайні застосовувати каучукову базу (вона дозволить завдяки своїй пружності не травмувати нігтьову пластину при відростанні).
 • Ретельно виконувати манікюр. Особливо на етапі очищення нігтя від птеригия (тонкої шкірки під бічними валиками і кутикулою, яка призначена природою для захисту нігтьової пластини від бактерій).
 • Запечатувати торець нігтя базою, кольором і топом. Проте не варто це робити на кожному завдається шарі, тоді вільний край придбає непотрібне потовщення. За міжнародними стандартами нейл-арту, товщина торця нігтя по завершенні дизайну не повинна перевищувати 1мм.
 • Необхідно правильно вибирати режим просушування в залежності від виду і потужності лампи. Сьогодні великою популярністю користуються ЛІД лампи з-за своєї довговічності, бюджетної ціни і якості полімеризації (забезпечується необхідна для сучасних матеріалів довжина УФ випромінювання).

Ідеї манікюру гель-лаком на кожен день для коротких і довгих нігтів

Для втілення фантазій щодо створення повсякденного манікюру за допомогою гель-лаку і декору слід придбати мінімальний набір матеріалів та інструментів.

Назва Додаткова інформація
ЛІД лампа Рекомендована потужність від 48 ВТ
Пилки 100 на 180 грітті або 180-240 грітті
Баф
База Полімерний безбарвний або камуфлює матеріал (сьогодні випускаються базові гелі пастельних відтінків з шиммером).
Набір гель-лаків різного кольору Кількість за бажанням
Фінішний полімерний матеріал – топ Може бути з матуючим ефектом або без прояву липкого шару після просушування в лампі.

Додаткові матеріали для декору:

 • колекція різнокольорових аркушів фольги;
 • набір стразів різного діаметру та кольору (початківцям майстрам краще купувати стрази на плоскій підошві, оскільки камені з конічним підставою служать для створення складних інкрустацій і вимагають навичок в роботі з ними);
 • картинки для слайдерного дизайну різної тематики;
 • кілька кольорових і голографічних втирок.

a56f8d659ea948b95d25a561a7e611e8 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Цього набору цілком вистачить для створення дизайнів різної складності в домашніх умовах.

Однак при бажанні можна також придбати набір для стемпинга:

 • кілька пластин з гравіюванням різної тематики;
 • силіконовий або гумовий штамп;
 • скрабер – м’які пластикова пластина для розподілу фарби по гравірування малюнка;
 • гель-фарби, лаки для стемпинга різного кольору;
 • клинсер для очищення пластини після роботи і шкіри навколо нігтя після передруку фарби.

Однотонне покриття

Повсякденний манікюр гель-лаком самостійно можна виконати з використанням улюбленого кольору покриття.

Обробка нігтів полімерними матеріалами вважається 3-фазною системою, тому в наявності повинні бути основні матеріали:

 • база;
 • кольоровий гель-лак;
 • топ.

Такий варіант манікюру підходить для будь-якого типу і форми нігтя.

6aa26738ac5df11b5d149d4ca8e82911 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Щоб покриття виглядало рівним і протрималася тривалий час без сколів, необхідно:

 1. Обробити ніготь перед покриттям праймером. Дати йому висохнути на повітрі протягом 2 хв.
 2. Нанести базу, використовуючи техніку вирівнювання (крапля матеріалу ставиться в зоні апекса і тонкої пензлем розтягується по нігтю, практично не торкаючись до нігтьової пластини, працюючи тільки з густим полімерним матеріалом). Потрібно просушити ЛІД лампі 30 сек.
 3. Кольорове покриття наноситься в 2 тонких шари з просушуванням за 30 сек у ЛІД лампі.
 4. Топ наноситься без липкого шару і полімеризується в лампі не менше 60 сек.

Мінімалізм

На роботі і в домашніх клопотах доречний манікюр, виконаний в стилі мінімалізму. На кольоровому покритті виконується декорування будь-якими елементами, але у мінімальній кількості, на двох пальцях однієї руки.

e4219f87b479b3d84b2bd62c9126469a Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Популярні дизайни в стилі «мінімалізм»:

 • Точковий дизайн з допомогою дотса – коли точки різного діаметра розставляються у кутикули або біля торця нігтя. Їх кількість обмежується від 2 до 8.
 • Перетин прямих ліній – просто виконати спеціальним еластичним гелем «павук» або промальовувати тонкою кистю гель-фарбою. На один ніготь наноситься 2-4 смужки в довільному розташуванні (часто їх малюють паралельними).
 • Прикраса стразами – один великий камінь розташовується по центру нігтя у кутикули мул на вільному краї (не декорується бульонками і більш дрібними кристалами).

Втирка

Внести різноманітність у манікюр можна з допомогою сухих пігментів – втирок.

В залежності від типу порошку на нігті, після її застосування, виходять різні ефекти:

 • голографічні – надають кольоровому покриттю глибину і забезпечують райдужні переливи при попаданні сонячного світла на ніготь;
 • хром – виконуються в різних відтінках і створюють ефект рідкого металу на нігті (при нанесенні втирки одного кольору на покриття лаком іншого кольору виходять несподівані оптичні ефекти);
 • термічні – після нанесення забезпечують зміну кольору покриття в залежності від температури. Наприклад, якщо фіолетовий термо пігмент втерти в блакитний шар гель-лаку, то при похолоданні покриття потемніє до фіолетового кольору;
 • «котяче око» — додають вільні металеві частинки в звичайний гель-лак, що дозволяє під впливом магніту вибудувати відблиски різної форми.

fc197822b0f37dd8da01a6b82a312941 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркойНа фото представлений приклад гарного повсякденного манікюру гель-лаком.

Всі втирки (крім «котів», які змішують на палітрі з кольоровим лаком або топом перед розподілом по нігтю) наносяться на просушене в лампі покриття за допомогою кисті або косметичного спонжа.

Легкий френч

Найпростіший спосіб створення френча – промальовувати за допомогою тонкої і скошеної кисті. Однак складність створення такого дизайну залежить від довжини нігтя. Чим довше ніготь, тим глибше мусить бути «лінія посмішки» і довше «вусики» френча.

На короткі нігті форми «квадрат» або «овал» можна без зусиль виділити прямий або скошений френч без «вусиків». На такій довжині нігтя дизайн буде виглядати естетично.

2111d3db22bc2c5ae6731aae60f41181 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Однак на нігтях форми «мигдаль» середньої довжини вже не обійтися без промальовування бічних ліній френча. За правилами нейл-арту їх не варто заводити нижче точок росту нігтя. Новачки можуть полегшити собі роботу. Використовуючи самоклейкі паперові трафарети.

Наклейки

Сьогодні виробники випускають великі колекції наклейок із зображеннями різної тематики.

Основні групи матеріалів, що представлені на ринку:

 • наклейки на паперовій основі, які знімаються за допомогою води;
 • шармиконы – опуклі силіконові наклейки на самоклеючій основі.

8d0ed3deb297c70cf9b52e03862395cc Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Технологія використання «водних» наклейок:

 1. На ніготь необхідно нанести кольорове фонове покриття і повністю висушити в ЛІД лампі.
 2. Покрити ніготь зверху фінішним шаром, використовуючи топ без липкого шару (якщо застосувати звичайний топ, то потрібно зняти утворився дисперсійний шар клинсером).
 3. У неглибокій ємності з водою або на вологому косметичному ватяному диску розташувати слайдер (картинку, яку попередньо вирізають манікюрними ножицями).
 4. Через 2-3 хв. підняти Пінцетом фрагмент і зрушити плівку з малюнком з паперового підстави на ніготь.
 5. Розправити плівку з допомогою апельсинової палички або силіконової кисті.
 6. Покрити ніготь топовим шаром з легким вирівнюванням, щоб згладити виступаючі краї плівки з зображенням. Потрібно просушити дизайн в ЛІД лампі 30 сек.
 7. Повторити процедуру фінішного покриття, перекриваючи поверхню нігтя тонким шаром матеріалу. Час просушування складе 30 сек.

Малюнки

Малюнки на нігтях виконуються з допомогою гель-фарб і тонкої кисті з штучним ворсом. Складність нанесення малюнка полягає в маленькій площі для малювання. Для прискорення процесу в салонах застосовують техніку стемпинга і слайдери.

За допомогою тонкої кисті виконують геометричні візерунки, перетином прямих ліній. Також тонкої пензлем прорисовують вензельные конструкції, на які можна після просушування нанести втирку іл віддрукувати фольгу (техніка «лиття фольгою»).

Варіант з негативним простором

В минулі роки в моду ввійшли дизайни з використанням негативного простору (negative space). Частіше це геометричні візерунки, які залишають непрофарбовані кольором ділянки нігтя.

Перед створенням такого дизайну поверхню нігтя перекривають камуфлирующей базою. Тому не промальованих ділянках проглядається не натуральна нігтьова пластина, а покриття під природний тон. Популярністю користуються варіанти дизайну, коли без фарбування залишається зона біля кутикули – місячний манікюр з негативним простором.

Пастель

49827cc253c01b7bd828974e2c1cd9f3 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Пастельні тони в манікюрі доречні для будь-якої довжини і форми нігтів.

Виробники товарів для нейл-арт індустрії випускають цілі лінійки гель-лаків у пастельних тонах.

Однак одержати необхідний відтінок можна самостійно шляхом змішування яскравого кольору з білим на палітрі.

При цьому при додаванні білого кольору будуть виходити різноманітні комбінації основного кольору.

Щоб створити модний пастельний дизайн, потрібно вибрати улюблений колір гель-лаку і розбавити його білим (1-2 краплі).

Такий тон наноситься на мізинець і безіменний палець. Потім відтінок на панелі додається ще одна крапля білого і покривається середній палець. Ще світліше – вказівний палець. На великому пальці часто виконують покриття чистим білим кольором.

Газетний манікюр

Популярністю продовжують користуватися текстові дизайни. Після того, як вони увійшли в моду, виробники стали випускати спеціальні слайдери з імітацією газетного тексту. Використання цього продукту дозволяє без зусиль створити «газетний дизайн».

Раніше для цього використовувалася справжня папір з яскравою печаткою в друкарні. Вона віддруковувалася на липкий шар гель-лаку після просушування. Якість такого манікюру залежало від безлічі факторів.

d5fc8ade459c609b3f7ce6b16b5f5840 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Сьогодні такий дизайн займає хвилини і радує господиню ідеальним малюнком шрифту. Крім імітації газетної сторінки, трендовим дизайном для будь-якої довжини нігтів вважається використання слайдерів з мотивуючими написами. Це можуть бути імен близьких людей або жартівливі слогани. Часто на нігтях жінок різного віку можна побачити написи з імітацією ненормативної лексики.

Матове покриття

Повсякденний манікюр гель-лаком набуває елегантний зовнішній вигляд при покритті глянсового нігтя спеціальним фінішним матеріалом з матуючим ефектом. Завдання такого топа прибрати глянець з поверхні будь-якого по складності дизайну.

f44faf2e1e9258b88a5b109f7cce8c3b Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Матеріали для матового покриття маркуються написом на флаконі «matte». Однак слід пам’ятати, що при покритті таким топом дизайну з блискітками, камифубиками або фольгою, зникне блиск цього декору. Прикраси стануть частиною текстури нігтя. При вмілому використанні цього ефекту, вони будуть привертати увагу оточуючих, не супроводжуючи дизайн надмірним блиском.

Нюд

Натуральність в манікюрі не виходить з моди. Для створення нюдовых дизайнів використовуються гель-лаки бежевій палітри кольорів. Вони, як правило, мають прозору текстуру і наноситься в 2-3 тонких шару.

Сьогодні промисловість випускає спеціальний вид матеріалу – камуфлирующие бази. Вони володіють всіма властивостями звичайних баз. Але при цьому мають природні відтінки (від рожевого до насиченого бежевого кольору).

Такий матеріал після нанесення і просушування, відразу перекривають фінішним шаром. З їх допомогою значно скорочується час на виконання нюдового манікюру, при цьому зовнішній вигляд нігтів не втрачає властиве нюдовым дизайнам елегантності.

Місячний манікюр

Назва «місячний манікюр» походить від області, яка виділяється окремим кольором на нігті – лунки біля основи нігтя у кутикули. Форми «місячного манікюру», як і френча, можуть бути різними.

542d833a47ce90b9a245878d340d4262 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Класичною вважається форма виділеної області у вигляді півкола. Авангардним стилем в місячному манікюрі (частіше використовується для довгих нігтів) вважається оформлення лунулы у вигляді геометричної фігури.

Блискітки, стрази

Для створення яскравого повсякденного манікюру для середніх і довгих нігтів використовують прийом «розтяжки блискітками».

Техніка нанесення гліттера у вигляді градієнта:

 1. Необхідно виконати покриття нігтя кольоровим гель-лаком, яке просушити ЛІД лампі 60 сек.
 2. На панелі змішати пару крапель топа з блискітками.
 3. Потрібно викласти за допомогою тонкої кисті блискучу суміш в зону щільною концентрації декору. Наприклад, якщо щільний блиск за задумом дизайну йде від кутикули, то крапля топа з блискітками вставляється в цій зоні.
 4. Тонко сухий пензлем розподілити краплю вгору по нігтьовій пластині. Таким чином, щоб у вільного краю було як можна менше блискіток.
 5. Градієнт розтяжка глітером повинна полімеризовані в лампі не менше 60 сек.
 6. Потім поверхню дизайну перекривається густим топом в техніці вирівнювання нігтьової пластини.

be30c9bd0669ce19981473cc2aaf484d Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Такі ж дії можна виконати і при концентрації блискіток біля вільного краю нігтя. Тоді щільність нанесення гліттера знижується до кутикули.

Щоб міцно закріпити стрази на кольоровому покритті, необхідно зняти з нього залишкову липкість клинсером. Потім точково за допомогою тонкої кисті виставити краплі густого топа або бази в місцях кріплення страз.

Втопити в них каміння і просушити в ЛІД лампі не менше 60 сек. Закріплюються стрази обробкою тонкою кистю по периметру каменю. В якості закріплює матеріалу використовується той же топ або база. Зверху стрази не покриваються фінішним шаром.

Золото

Повсякденний манікюр гель-лаком в золотому дизайні виконують самостійно з використанням переказний фольги. Спеціальні стрічки матеріалу друкуються на залишковий липкий шар після просушування або на спеціальний клей.

76e3eea713c0d4c8473596ea7972e480 Повсякденний манікюр гель лаком. Фото на короткі, довгі нігті з блискітками, малюнком, стразами, втиркой

Фольгу можна віддрукувати на ділянку нігтя або на всю поверхню. Щоб отримати блискучі золотий ніготь. Потрібно покрити його камуфлирующей базою і перекрити фінішем, без нанесення кольорового лаку. Після просушування, обробити ніготь клеєм для фольги (він повинен висохнути на повітрі з утворенням агресивного липкого шару).

Потім прикладають до нього квадратик фольги матовою стороною до нігтя. Потрібно міцно притиснути і витримати 1-2хв, після чого різким рухом відірвати фольгу. Такі дизайни перекриваються 2 шарами топа.

Манікюр гель-лаком, який буде доречний у повсякденному житті і впорається з побутовими клопотами, можна виконати самостійно. Однак перед створенням дизайну потрібно ознайомитися з технікою його виконання, придбати необхідні матеріали.

Відео про повсякденному манікюрі

Френч гель-лаком:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради