Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний – матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Дитячі меблі, як і будь-яка річ, рано чи пізно може стати дітям не за розміром. Особливо це стосується сидячій меблів. Дану проблему можна вирішити придбанням дитячого стільця з регульованою висотою.

12ad6986c08adc08247c919d2f3092fe Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Для чого потрібен регульований стілець

Даний предмет меблів може змінювати висоту, зберігаючи правильне положення сидить на ньому. Спинка теж змінюється і фіксується під різними кутами. Також він на довгий час позбавить від необхідності купувати новий.

Вимоги до меблів для школяра

Основні вимоги до меблів для школяра наступні:

 • безпека і міцність матеріалу;
 • можливість регулювання по висоті і нахилу спинки, надійна фіксація;
 • додатки (на зразок підлокітників і підставки для ніг);
 • красивий зовнішній вигляд.

Моделі дитячих стільців

Виробники пропонують безліч моделей, що відрізняються по конструкції.

Трансформер. Стільниця знімається. Компактні розміри дозволяють розташувати його в будь-якій кімнаті.

4808a7653a4e98b7ebf4c4e9846aee19 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Комп’ютерний. Дозволяє встановлювати зручну висоту і нахил спинки. Сидіння спирається на стійку з закріпленими роликами. Є моделі з підлокітниками. Механізм регулювання простий і надійний.

06c87d22fa72c4324236a640b5bc4232 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Ортопедичний. Зберігає здоров’я спини, покращує поставу.

cea06eae51ded441cd3fc6e8baf48246 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Регульований учнівський стілець-крісло. Відрізняється наявністю сидіння з м’якою оббивкою і регульованою спинкою. Можуть бути поручні.

7edf0ab302116e4ca2d5568e0bb6e605 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

З яких матеріалів виготовляються

Дитячі стільці виготовляються з різних матеріалів:

 1. Деревина. Дерев’яний стілець екологічний, гіпоалергенний, міцний. Але такі стільці часто досить дорогі, а також можуть бути важкими.
 2. Пластик. Легше і дешевше дерева. Однак пластик може бути токсичним, легко зламатися або погнутися.
 3. Метал при виготовленні дитячих стільців найчастіше використовується тільки в окремих елементах стільця: ніжки, механізми регулювання, каркас.
 4. Текстиль. Використовується в основному для оббивки сидіння. Кращий вибір — натуральні тканини.

Критерії вибору

Вище була описана основна частина характеристик, на які варто звернути увагу при виборі.

Але треба враховувати ще кілька ознак:

 1. Розмір. Не варто купувати великий предмет меблів в маленьку кімнату.
 2. Зростання дитини. При купівлі стільчика звертайте увагу на верхню межу зростання — так ви дізнаєтеся, до якого віку ця меблі буде актуальна.
 3. Якість і вартість. Найчастіше низька ціна означає низьку якість. На цьому виробі не можна економити.

Візьміть із собою дитину в магазин. Вибравши кілька оптимальних моделей, запропонуйте дитині самому випробувати їх. Враховуйте при покупці вибір дитини.

Кращі виробники

Comf-pro

Їх флагманська модель — крісла Match комфортні та зручні. Вони володіють широкими можливостями регулювання всіх частин виробу. Дана модель крісел доволі популярна у споживачів, хоча коштує близько 20 000 грн.

a029dfdc97facfcade7379fd7036ce96 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Коник-горбунок

У моделей даного виробника може регулюватися положення постави по глибині і висоті положення сидіння. Спинка має анатомічний вигин. Надійність конструкції забезпечують фурнітура та кріплення європейського виробника. На опорах встановлені тефлонові накладки для зменшення ковзання. Призначений для вікової категорії від 36 міс. до 15 років. Відмінний варіант для дитячого садка. Вартість від 5000 р.

5d1286044a5db9d447effb6c5de37299 Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Duorest

Корейська компанія займається розробкою та виробництвом шкільних меблів з 1987 р. Спинки крісел складаються з двох рухомих половинок, що забезпечує надійну фіксацію хребта без здавлювання дисків. В будь-якому положенні спина отримує опору. Система подвійної спинки відповідає міжнародним стандартам якості. Вартість від 20 000 грн.

7bced43ea380077ed87a6a07e8ed7f0d Стілець дитячий, регульований по висоті: учнівський, для саду, шкільний  матеріали виготовлення і як регулювати висоту

Як визначити правильну висоту стільця

Сидіння розташуйте на такій висоті, щоб ноги дитини, зігнуті під прямим кутом, діставали до підлоги або підставки і стосувалися їх всією поверхнею ступні.

Між зворотною стороною коліна і краєм сидіння має бути відстань приблизно 5-8 див. На спинку повинен бути максимальний упор.

Правильне положення в поясі — прямий кут.

Відео

В даному відео розкажуть, як правильно вибрати ортопедичне крісло для школяра.

У цьому відео можна подивитися майстер-клас, як зробити дитяче регульоване крісло своїми руками

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради