До чого сниться видра – сонник

Сонники іноді не сходяться в тлумаченнях. Вибирайте те визначення, яке вам ближче.

 До чого сниться видра – сонник2bfd62df5329fbe21183df171226f7bb До чого сниться видра – сонник

Сонник Міллера та Сонник сучасної жінки

Міллер стверджує, що видра сниться до успіху і благополуччя. Звірятко віщує холостим – вдале заміжжя, а подружжю відродження пристрасті і романтики в стосунках.

Сонник Хассе

Міс Хассе – езотерик 19 століття, повністю згодна з колегою. Побачити в сні ця тварина, значить укласти вдалу операцію і успішно закінчити розпочате. Щастя та благополуччя кожного, кому звір з’явився вночі.

Тлумачення Федорівської

Цілителька Федоровська впевнена, що побачений у сні хижак, обіцяє щастя й добробут. Якщо звір плавав у чистій воді і пустував в природному середовищі, значить, скоро вас чекає успіх. Полювали на тварину? Біди не минути. Наяву ви станете учасником затяжного конфлікту. Сварка може статися як вдома, так і на роботі.

badd689905d71da4b1ee5b446bf0bb12 До чого сниться видра – сонник5015bfa71ec4cd2c8c36619501a561a8 До чого сниться видра – сонник

Тлумачення Дмитра та Надії Зими

Сучасні психологи Дмитро і Надія трактують такого роду сновидіння по-іншому. Подружжя впевнені, що представник родини куницевих в мріях це:

 • роздратування;
 • злість;
 • неминучий конфлікт.

Чоловік, якому наснилося тварина, повинен краще контролювати себе, щоб запобігти сварці.

Якщо ви вбиваєте уві сні звірка, значить, конфлікту не уникнути, а сварка буде мати серйозні наслідки і обернеться великими проблемами.

Тлумачення Азара

Бачити уві сні видру, значить бути готовим до конфлікту. Сварка буде несподіваною і торкнеться побутових питань. Про домашнє спокій і благополуччя можна на час забути.

Килини Тлумачення

Відьма і цілителька Килина віщує удачу та успіх в справах всім, кому приснилася видра. Звірятко, плещущийся у чистих прозорих водах – щасливе закінчення всіх розпочатих справ.

Великий сонник

Носити шубу з видри – хороший знак. Це обіцяє багатство і благополуччя. Однак подія ця має короткочасний характер і достаток швидко закінчиться.

Езотеричний сонник

 • Побачити в сні видру, значить стати об’єктом чиєїсь заздрості. Ця ревнощі може стати реальною перешкодою в досягненні ваших цілей.
 • А ось якщо маленький хижак попався в мережі або в руки мисливця, значить, заздрісник буде осоромлений і зазнає невдачі.
 • Якщо ж ви побачили в сні, що представник сімейства куницеві полює на когось- ситуація зворотна. Чиїсь успіхи викликають ваші злість, заздрість і роздратування. Не варто виправдовувати себе, що заздрість біла і нікому не завдасть шкоди. Почуття – це апріорі не може бути хорошим і пожирає свого господаря зсередини.
 • Психоаналітичний сонник

  Як стверджують психоаналітики – уві сні ми опрацьовуємо ситуації, які не змогли або не захотіли наяву. Видра – тварина здатна жити як на суші, так і на землі. Вона легко пристосовується. Той, хто побачив його уві сні, теж може розвинути в собі такі здібності. Відчувати себе, як риба у воді при будь-яких обставин і в будь-яких умовах.

  Тлумачення Арнольда Минделла

  Стверджує сонник, видра приснилася – це до щастя і злагоди. Чоловік, який побачив звіра уві сні, незабаром одружиться. В його сімейному житті будуть панувати гармонія і затишок. Жінці, що побачила звірка в своїх сновидіннях, пощастить не менше. Дамі уготована романтична зустріч. Новий коханий навіть надихне її на написання віршів або просто безлічі милих зізнань.

  Тлумачення Стюарта Робінсона і Тома Корберта

  Видра сниться до обману, стверджує Робінсон. Причому, це може бути як ніж у спину від ворога, так і віроломний зраду одного. У будь-якому випадку переживати це ви будете болісно і болісно довго.

  Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологЕсли маленький хижак хлюпається у прозорої і чистої води – правда буде на вашому боці. Конфлікт завершиться благополучно і в вашу користь.

  Видра з дитинчатами сниться до благополуччя в родині. Ваші близькі будуть поруч, здорові і щасливі.

  Що робила видра уві сні і яка була

  І все-таки, маленький хижак сниться до успіху. Побачити звірка в нічних мареннях, значить зловити удачу за хвіст.

  Якщо ви спостерігаєте, як він плаває і пустує – незабаром ви станете одним з найбільш успішних і заможних людей.

  Якщо приснилося, що ви ображаєте видру, кидаєте в неї каміння або ловіть звірка, то це конфлікт наяву. Такі мрії – провісники сімейних сварок і скандалів.

  Зловити тварину – роздобути коханця. Романтичні відносини, які вас чекають будуть незабутні й чарівні.

  Мертвий звір – поганий знак. Негаразди, сварки і скандали будуть переслідувати вас довгий час.

  Тлумачення сновидінь – дуже кропіткий процес. Будьте уважні до своїх відчуттів і все вийде!

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради