Як правильно варити сосиски

переглядів:
46

Багато людей задаються питанням: як варити сосиски правильно в плівці або без неї, як варити заморожені сосиски?

Як же краще приготувати сосиски, в каструлі або мікрохвильовці, чи може в мультиварці. Я розповім в цій статті як красиво подати сосиски на стіл і навіть докладу фотографії.

Як підготувати для варіння сосиски

Коли Ви купуєте ковбаса в штучній оболонці, то прийшовши додому першою справою повинен виникнути питання: чи потрібно знімати плівку з сосисок перед варінням?

Деякі люди думають, що якщо варити сосиски не очищені, то при нагріванні води, сама оболонка може виділяти багато шкідливих хімічних речовин. А хтось упевнений, що варені сосиски в оболонці зможуть зберегти соковитість і приємний смак.

Але я скажу Вам, що краще буде почистити сосиски перед варінням. Адже може бути таке, що зварені сосиски в оболонці, будуть погано чиститися. І м’ясо буде залишатися частково на штучній оболонці. Тоді продукт втрачає свій рівномірний вигляд.

46f5e172fb06b74f1616dc202f716225 Як правильно варити сосиски

Інша справа, якщо ви купили сосиски в натуральній оболонці. Чистити такий продукт перед варінням не варто. Навіть якщо ви зварили сосиски з натуральної оболонкою і з’їли їх, забувши почистити — не біда. Адже така оболонка абсолютно нешкідлива. Для зручності варення, по протыкайте сосиски виделкою або зубочисткою, щоб плівка не почала тріскати при вариві і не деформувала саму сосиску.

Якщо раптом у Вас виявилися заморожені сосиски, то їх оболонку можна не чистити, а сміливо кидати у воду і варити.

Скільки варити сосиски по часу після закипання

Такий продукт як сосиски, не потрібно готувати, адже вони вже готові. Треба лише підігріти. Їх приготування займає всього лише кілька хвилин.

Якщо заморожені сосиски, то варити їх треба на 4-5 хвилин більше, ніж звичайні.

Перетравлювати сосиски не потрібно, тому дотримуйтеся моїх рекомендацій, інакше вони розпадуться і втратять свою форму.

Як варити сосиски на газовій плиті

Щоб зварити сосиски на плиті, потрібно підготувати не глибоку каструлю, налити води, не до самих країв і поставити на вогонь закипати. Як тільки вода в каструлі закипить, акуратно покладіть в неї свої сосиски, щоб вода їх покривала.

9171cd9cdfe8fa03a58c234a476144e7 Як правильно варити сосиски

Для охолоджених сосисок час варіння займає 4-6 хвилин, а для заморожених — 7-10 хвилин. Після відставляєте сосиски і можете подавати на стіл.

Як варити сосиски в мікрохвильовці

У деяких людей є така прекрасна техніка, мікрохвильовка. І багато хто думає, як зварити сосиски в мікрохвильовці смачно. Сосиски в охолодженому вигляді потрібно буде готувати при повній потужності 2 хвилини, а якщо вони будуть в замороженому вигляді, приблизно 4,5-5 хвилин.

bbab85eb5e1936367a871ddfeab263d3 Як правильно варити сосиски

Якщо продовжити приготування на 1,5-3 хвилини довше, ніж належить, то вони запекутся. Але якщо занадто довго готувати сосиски в мікрохвильовці, то вони стануть сухими і не смачними.

Як варити сосиски в мультиварці з скоринкою

Приготування сосисок в мультиварці у воді:

Візьміть чашку з мультиварки і покладіть туди сосиски, налийте гарячої води, щоб сосиски повністю покрило і закрийте кришкою. Натисніть на режим «Варка» і варіть сосиски 6 хвилин, якщо вони в охолодженому стані.

90e70867cecbb9e61c9fe5d26e361038 Як правильно варити сосиски

Якщо ви варите сосиски в мультиварці заморожені, то час їх приготування повинно бути 9-10 хвилин.

Сосиски приготовані в мультиварці на пару

В чашку наливається вода, в обсязі 2,5-3,5 склянки. Накривається контейнером призначеним для готування на пару, в даний контейнер поміщаються сосиски і потім закривається кришкою. Вибирається режим «Варка на пару». Час приготування сосисок в охолодженому стані — 9-11 хвилин, а в замороженому стані 14-15 хвилин.

Як оригінально подати на стіл сосиски

Перед тим як почати варити сосиски, можна порізати їх у вигляді спіралей. Щоб це зробити, візьміть паличку подлинее і надіньте на неї сосиску. Далі потрібно зробити дрібні надрізи ножем, але не до самого кінця, в теж час, повертаючи сосиску по колу. Після, потихеньку висуньте палицю.

Якщо у вас є діти, то можна порадувати їх потішними осьминожками. Для цього потрібно розрізати кілька сосисок навпіл, потім повернути набік і поділити ще раз. Кожну з «ніжок» потрібно поразрезать навпіл, щоб їх стало більше.

Нижче представлю Вам ще трохи цікавих варіантів, як можна порізати і подати до столу готові варені сосиски:

439c0ff7a677b40375e878a8edd1ebd0 Як правильно варити сосиски

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради