До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

У різних народів з поросятами пов’язані різні уявлення. Одні вважають, що домашні тварини символізують процвітання і достаток, а інші – злидні, обман, неприємності. Сновидіння, в яких присутні дитинчата свиней, також тлумачаться по-різному.

954293434a846156dde03a081bd8635b До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

Сонник Міллера

Відомому толкователю відомо, що чисті поросята сняться до чогось хорошого. Це і приємні сюрпризи, і задоволення. Брудні – до марних витрат. Відгодовані особини віщують підвищення матеріального стану. Охлялі – грошові втрати.

Якщо приснився порося один, значить в оточенні сплячого є недруг, готовий зробити капость. Безліч домашніх тварин – незабаром варто очікувати кілька неприємних подій. Дитинчата бігають – знак настають суєтних днів, коли невдачі будуть змінюватися успіхами, відпочинок – роботою. Тримати порося на руках – сигнал про настання білої смуги в житті, яка буде наповнена новими знайомствами, успішним завершенням справ.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологМертвый звірятко попереджає про швидкої втрати. Міллер стверджує, що треба пригадати, яке виникло почуття при вигляді загиблої тварини. Якщо гіркоту, скорботу, то можлива смерть родича. Розпач і розчарування говорять про грошові втрати.

Сонник Ванги

Знаменита віщунка була переконана, що бачити уві сні кілька поросят знаменує грошову прибуток. Чим більше число особин, тим більше вона буде. Домашні тварини хворі і брудні – у сплячого виникнуть проблеми зі здоров’ям. Коли сняться маленькі поросята і чисті – наяву чекає вдала угода. Вживати в їжу блюдо зі свинини передвіщає наступ чорної смуги в житті сновидца.

Сонник Нострадамуса

Згідно соннику Нострадамуса порося означає позитивні зміни в житті людини. Якщо дитинча свині знаходиться попереду – зустріч з впливовою людиною. Ззаду – просування вгору по службовій драбині. Праворуч – швидке екзотичну подорож.

Знаходження свині зліва для холостих сновидцев стане передвісником зустрічі зі своєю другою половинкою, а для сімейних – велику покупку. Великий провісник висловив думку, що бачити уві сні порося – це завжди добрий знак.

Сонник Євгена Цвєткова

Споглядати грають дитинчат – значить треба чекати випробувань, які змінять нинішню життя. Маленький Кабанчик віщує запаморочливу пристрасть, яка різко увірветься в життя сплячого. Якщо звір темний, то потяг стане любов’ю. Якщо світлий – мана залишить неприємні спогади.

Сон, у якому поросята кусають один одного, свідчить про те, що доля буде відчувати сновидця на міцність. Його чекають сумні події і неприємні зустрічі.

98ccf2e9d2a4f2e06f7653eaee1564e6 До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

Сонник Мандрівника

Сонник Мандрівника стверджує, що порося, «забежавшего» в сновидіння, треба вважати застереженням про те, що незабаром людина має чимось пожертвувати. Але це неприємна подія не буде марним, жертва обернеться прибутком.

Маленький кабанчик сниться до появи в житті впливового захисника, чому сновидець зрадіє. Новий знайомий посприяє у вирішенні фінансових проблем.

Сонник Езопа

Живий дитинча свині означає закінчення низки невдач. Мертвий – майбутні випробування. Вбити домашня тварина – важка хвороба наздожене сновидца або його близького родича. Гладити маленького звірка – значить прийде хороша звістка.

Український сонник

Колір приснився особини також має значення. Чорне порося сниться перед великими неприємностями, до чого сновидець абсолютно не готовий. Білий – до несподіваної радості. Рожевий – до гарних новин.

З смужками на тулубі – низка неприємностей і хороших пригод будуть швидко змінювати один одного. Особина неприродного забарвлення засвідчить непередбачені великі витрати.

1d95721e37ad5ff5916860d2bc3bc65f До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

Росіянин сонник

Маленькі поросята і великі вепри, що йдуть поруч з ними, стануть уособленням того, що сімейне життя сплячого влаштовує його. Якщо діти тікають від дорослих особин – знак, що вказує на невдоволення молодших членів сім’ї. Сновидінню варто поговорити з дітьми і з’ясувати причину того, що відбувається.

Циганський сонник

По циганському соннику вважається, що ловити поросяток, значить треба чекати злих розіграшів, які підлаштують товариші по службі. Зайва довірливість сновидця послужить йому погану службу. Побачений звірятко, що лежить у величезній калюжі, означає велику грошову прибуток.

Якщо дитинча свині кусає людину – сигнал про те, що поруч є недоброзичливець, який готовий завдати удару. Виступила після цього кров свідчить про те, що зловмисник є кровним родичем.

Дворянський сонник Гришиній

Побачити в сні, як ріжуть порося – до грошових витрат, після яких важко буде поправити фінансове становище. Різати тушу самому – комусь із близьких родичів потрібна велика сума. Він звернеться до сновидінню за допомогою, а потім борг, швидше за все, не поверне.

Якщо сплячий допоміг звірятам втекти від лиходіїв, попереду його чекає нагорода. Від долі можна чекати вдалого заміжжя, багатого спадщини, зустріч з впливовою людиною.

Сонник Симеона Прозорова

Маленькі поросята, поїдають жолуді, сняться до зустрічі з родичами, чому сновидець буде зовсім не радий. В гості завітають ті члени сім’ї, які люблять брати, але не поспішають віддавати.

Мити брудний свинку означає безперспективна справа. Витрачені зусилля сновидця виявляться марними. Нападник дитинча вказує, що у людини є приятелі, спілкування з якими приносить більше шкоди, ніж користі. Життя показує, що треба позбутися непотрібних людей.

0b4bdbce22bb1a342e31a48a119d4142 До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

Сонник Мартина Задеки

Якщо порося маленький крутиться під ногами, значить, задумані плани не здійсняться. Якщо звірків кілька – начальство зверне увагу на сновидіння, запропонує високооплачувану посаду.

Китайський сонник

Китайський сонник стверджує, що бачити живого, угодованого дитинча свині – до поліпшення фізичного і психологічного самопочуття.

Вмираючу особина – зустріч з вправними шахраями, яка призведе до втрати грошей. Фінансові проблеми ще довго ятритимуть людини.

Мусульманський сонник

Маленький порося, поїдає траву, вважається добрим знаком. Робочі будні скоро закінчаться, і настане час флірту і розваг. Скоро сновидець буде радіти життю. А якщо свиня стоїть близько порожній годівниці, то, швидше за все, сплячого чекають неприємності на роботі, і затримка заробітної плати.

Сонник Фен-шуй

Згідно стародавньому ученню фен-шуй, чим менше в «поросячих снах» буде звірів, тим краще. Адже багато домашніх тварин символізують ненадійних людей, яким щось потрібно від сновидця.

Сучасний сонник

Якщо бачимо дитинчат свині, що п’ють їх калюжі, значить, начальство пожвавиться і підкине службові справи. А продавати на ринку свинюшек – попереду важка і невдячна робота по дому.

139a5b94890fcfe62f1c9ac436bbe5e7 До чого сняться маленькі поросята і чисті – сонник для жінок і чоловіків

Сонник Роммеля

Бачення про те, що тварини несамовито верещать, означає, що людину чекають неприємні новини. Опуститися на коліна поруч з одним поросям – не уникнути зустрічі з ворогом. Якщо особин кілька – зустріч закінчиться дуже погано.

Астрологічний сонник

Астрологи переконані, що якщо будуть снитися поросята, біжать за сплячим – в реальному житті людини чигає смертельна небезпека. Сновидінню треба бути дуже обережним.

Американський сонник

Американські провісники переконані, що поросята у сні передвіщають подарунок від життя, на який сновидець навіть і не розраховував. Треба братися за нагальні справи, і удача буде супроводжувати у всіх починаннях.

Значення сну для жінки

Леді будь-якого віку повинна знати, до чого сняться маленькі дитинчата свині.

 • Товстий свиненыш стане попередженням про ненав’язливий, але приємному флірт з чоловіком. Але дані відносини нічим серйозним не закінчаться.
 • Дівчині, зустріла уві сні рожевого домашньої тварини, варто чекати шлюбного пропозиції. Цей союз стане щасливим і вдалим.
 • Жінка, якій привидівся брудний порося, повинна придивитися до свого обранця. Швидше за все, він жадібний, хамуватий і нечесний.
 • Дівчина, цілує свинку в п’ятачок, є надто романтичною особою. Їй варто спуститися на грішну землю і перестати бачити в кожному юнакові принца.
 • Маленькі поросята для дами бальзаківського віку будуть уособлювати дрібні клопоти. А для юної спокусниці – кількість днів, що залишилися до зустрічі зі справжньою любов’ю.
 • Великий екземпляр свідчить про те, що варто звернути увагу на службові справи, а не думати тільки про почуття. Інакше незабаром підуть великі неприємності.
 • У жінки будь-якого віку на першому місці завжди стоїть любов. Тому свинка для дами уособлює відносини з протилежною підлогою.

  Значення сну для чоловіків

  Представникам сильної статі також потрібно знати уві сні до чого бачаться звірята.

 • Споглядати маленьких поросят – значить, відчувати свою нікчемність. Спящему варто визначити, до якої сфери життя відносяться ці відчуття – до сімейного або службової.
 • Багато великих свиней-підлітків вказують на те, що у чоловіка не ладяться відносини з батьками або з братами і сестрами. Їх треба якомога швидше врегулювати.
 • Чистий дитинча свині свідчить про те, що сновидець навчився вибудовувати хороші взаємини з оточуючими.
 • Жінці порося зазвичай сниться як попередження про те, до чого дама повинна морально підготуватися. А чоловікові – як попередження про тих сферах життя, які потрібно приводити в норму. Не варто бігати від вирішення важливих проблем.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради