До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

Сновидіння про чужому весіллі – показник готовності сновидця прийняти мінливості долі. Щоб правильно витлумачити підказку Вищих Сил або власної інтуїції, потрібно пригадати випробувані в сні емоції і подробиці свята, врахувати, ким доводяться винуватці торжества.

72510d4ffdcbe7bbc143e4c6218c2858 До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

До чого сниться гуляти на чужому весіллі?

Сновидіння може «розкрити» ваші затаєні бажання, в яких ви навіть боїтеся собі зізнатися. Мріючи про домашньому вогнищі, поки не хочете витрачати час на турботу про нього, тому ви бачите в мріях чуже весілля, а не свою. Весільний поїзд, що проноситься повз вас в сновидінні, говорить про неготовність розлучитися зі свободою заради шлюбних уз.

Ванга у своєму соннику пише: якщо сниться, що довелося гуляти на чужому весіллі у сні – наяву передбачається весела вечірка зі старими друзями. Причому в розпалі галасливого веселощів вдасться зав’язати знайомство, яке може виявитися доленосним.

Фрейд вважає участь у весільному бенкеті у сні показником гармонійних інтимних відносин з партнером. Для невинних індивідуумів такий сюжет – показник страху, який сновидець відчуває перед першим сексуальним досвідом. А запрошення на чуже весілля Фрейд тлумачить, як ознака хороших новин.

Згідно жіночого соннику приснився чужа весілля – стимул прийняти рішення про своє одруження: поквапитися або відмовитися від нього зовсім.

Езотеричний сонник пророкує наближається неприємне суспільна подія в масштабах міста або країни. Причому воно не торкнеться людини, побачив чуже весілля уві сні.

Яка була приснився весілля:

 • Численне захід, веселощі у просторому залі або на лоні природи, на розкішній заміській віллі означає, що вам у всьому щастить, ви вмієте насолоджуватися життям, не втрачаєте вдалі шанси.
 • Таємне одруження (без згоди родичів) у вузькому колі друзів – попередження про небезпеку: вас можуть втягнути в сумнівні справи.
 • Скандальна вечірка зі збіглим нареченим або нареченою – переддень безглуздій ситуації наяву. Ви станете жертвою обману: не отримаєте обіцяного. Але якщо докласти зусиль, можете розраховувати на хорошу компенсацію, тому не поспішайте «розписуватися в безсиллі».

Якщо вам довелося бути свідком на весіллі, сонник передбачає швидкі зміни на краще у сфері особистого життя.

Створювали по ходу сюжету перешкоди для успішного проходження свята? Це поганий знак: серед вашого оточення є вороги, які бажають вам зла.

Влаштували скандал? Це означає: комусь з ваших близьких загрожують неприємності.

Допомагали з організацією чужого урочистості у сні? Це вірний знак того, що наяву ви часто берете на себе чужу відповідальність, вирішуючи проблеми навіть абсолютно сторонніх людей. Можливо, вам пора навчитися говорити «ні».

Готували вбрання для чужого весілля: шили, приводили в порядок костюми, плаття, підбирали образи нареченим? Знайдеться чимало людей, які вам позаздрять. Адже таке сновидіння віщує яскраве побачення в інтимній обстановці, яким залишаться задоволені обидва учасника. На жаль, скороминуща зв’язок нічим серйозним не завершиться.

Сниться весілля знайомої дівчини

Якщо уві сні довелося побачити, як виходить заміж подруга – це прояв ревнощів. А якщо подруга вибрала в женихи вашого чоловіка або хлопця – не виключено, що для ревнощів є підстави.

Інші тлумачі пропонують похмурі прогнози. Вони ведуть мову про швидку смерть знайомої, яка святкує своє весілля у вашому сні. Цю трактування слід брати до уваги, якщо приятелька сильно хворіє.

Ще один неприємний варіант пророцтва обіцяє мертвонароджених дітей після святкування у сні одруження знайомої особи. Це трактування має силу для вагітної сновидицы.

Якщо сниться весілля знайомої дівчини, є і кілька нейтральних тлумачень цього сну:

 • Просто дивитися на торжество з боку – отримання незабаром масштабних новин, що стосуються в тому числі, і сновидця.
 • Бути свідком – наближаються глобальні зміни в житті сплячого, які допоможуть досягти благополуччя.
 • Опинитися серед гостей — спроби сплячого потрапити в гущу подій закінчаться невдачею.
 • Бути єдиним і почесним гостем – комусь буде потрібна допомога сновидця. У цьому випадку потрібно допомогти людям, тому що незабаром самому спящему знадобиться відповідна чуйність. Інший варіант – в реальному житті сновидца пригнічують думки про якесь заплутаній справі.
 • 3e422450a51b12d3b8f78f572789e5e4 До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

  Сниться весілля однокласниці

  Якщо вам приснилося весілля з головною героїнею – вашій однокласницею, це ознака галасливої вечірки в компанії старих друзів. Підготовка до цієї зустрічі вже почалася.

  Якщо сниться весілля однокласниці, на якій ви були:

  • Гостем – наяву вас очікує схвалення товаришів по службі. Колеги визнають вашу компетентність або майстерність, і високо оцінять ваші заслуги.
  • Свідком – наяву вас чекає приголомшливий успіх.

  Але є важливий нюанс: сновидіння з неприємною вам однокласницею потрібно трактувати «з точністю до навпаки».

  Цей же сон можна розглянути з урахуванням значення символу «однокласниця» сонники. Тлумачення змінюється в залежності від того, чи продовжуєте ви вчитися разом, або вже давно не є школярем.

  Сон за участю колишньої соученицы означає, що вам належить зануритися у власне минуле і зрозуміти щось, раніше яке вислизнуло від вашої уваги. Може бути, доведеться переоцінити подію чи людину.

  Колишня однокурсниця уві сні може виявитися знаменням отримання несподіваних новин. Якщо ви уві сні з нею обіймалися, вітали дівчину, раділи зустрічі – очікуються хороші вести, якщо засмутилися, дивлячись на неї – готуйтеся до поганих новин.

  Інші тлумачення сну з колишньою ученицею з вашого класу:

 • Передвістя зайвого клопоту в реальному житті.
 • Туга за минулої юності. Ця трактування найбільш вірною, якщо в нічних мареннях ви бачите себе і дівчину знову молодими.
 • Якщо ж вам примарилася учениця вашого класу, в яку ви колись були закохані (таємно чи явно) – це прообраз майбутніх подій, що нагадують про минуле, або передвістя хвилюючих змін у долі. Постарайтеся не упустити свій шанс.

  Зате якщо довелося в нічних мареннях просто побачити нареченою колишню однокласницю – це віщує довгоочікувану зустріч або працевлаштування на гідну роботу.

  До чого сниться весілля родички

  Родинні узи самі міцні і непорушні. Часто «тваринна любов» пояснюється «покликом крові». Бажання бачити родичів, турбота про них призводить до нічних видінь з участю рідні. Що означають ці сни? Присутність майже будь-якого родича в сні передвіщає спящему дрібні клопоти, які не особливо порушать його комфорт. Найчастіше такі сни нагадують, що близькі люди потребують уваги і турботи.

  Щоб зрозуміти, до чого сниться весілля родички, потрібно врахувати, ким наречена доводиться сновидице:

  • Мама виходить заміж. Найчастіше цей сон сигналізує про те, що матері сновидицы не завадить моральна підтримка від дочки, бо хвороби або переживання жінки можуть закінчитися депресією. Іноді такий сон говорить про величезну дочірньої любові (адже «дитина» бажає мамі особистого щастя).
  • Сестра святкує своє одруження. Цей сюжет віщує поява в житті сновидицы людини, який буде викликати у неї роздратування. Якщо сестра заміжня сновидіння про весілля сестри передбачає поповнення в її сімействі, тобто у сновидицы з’являться племяши. За версією іншого сонника спляча може розраховувати на просування по службовій драбині.
  • Дочка фігурує в ролі нареченої на своєму весіллі. Сновидіння пророкує позитивні зміни в житті сплячої. Можна буде скинути тягар з плечей, скористатися відкрилися перспективами. Все складатиметься чудово, якщо донька присниться в традиційному, багатому білому платті. А ось червоне або синє весільне вбрання дочки уві сні попереджає про наявність у сновидицы заздрісників, распускающих про неї чутки.

  Весілля племінниці уві сні доводиться бачити дуже рідко, але тим більш цікаво визначити, що означає побачений символ.

  4fdb103d0d8ea7c6946e6484c321b107 До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

  Весілля племінниці

  Жінці сниться весілля рідної племінниці – сигнал про наближення краху особистому житті сновидицы. У сновидіннях жінок і чоловіків племінниця в ролі нареченої означає, що сплячі не задоволені своїм статусом у суспільстві або тим, як у них складаються стосунки з представниками протилежної статі.

  Якщо приснилася племінниця чоловіка у весільному вбранні – сновидицу чекають захоплюючі справи, відмінні перспективи, дивовижні зміни в житті. Якщо у нічних мареннях нареченим племінниці чоловіка виявився її ровесник – сновидице наяву належить доводити свою думку. Таке трактування дає Сучасний сонник.

  Якщо по ходу сюжету племінниця в ролі нареченої виявилася ровесницею сновидицы – це попередження: сплячої наяву належить довго відстоювати свою точку зору (думку Фрейда).

  Різні сонники роблять специфічні передбачення для сновидицы з урахуванням подій сюжету і того, як виглядала племінниця в сновидінні:

 • племінниця-наречена з укладанням на довге волосся – переддень несподіваного приходу гостей або тривалої подорожі;
 • гарячі обійми родички – сигнал про те, що сновидице наяву не вистачає душевного спокою та теплоти;
 • небога, виглядає старше, ніж вона є насправді – показник того, що сновидица в реальному житті боїться старості, жахається від кожної нової своєї зморшки або сивого волоска;
 • родичка в сновидінні сильно образила сплячу – попередження про ризик матеріальних втрат або про появу недовіри оточуючих, проблем з колегами;
 • дівчина, яка скинула вагу – передвістя занепокоєння і розчарування;
 • племінниця «в положенні» – ознака отримання хорошої матеріальної прибутку;
 • вдалося порадувати родичку хорошим весільним подарунком – пророцтво зміцнення сімейних уз, благополуччя і миру в домі, а незаміжньою сновидице незабаром самої належить стати нареченою на весіллі.
 • Якщо чоловік уві сні бачить, як його спокушає племінниця (нехай навіть по ходу сюжету вона нареченої на своєму весіллі) – це переддень зустрічі сновидця зі своєю колишньою любов’ю. Чоловікові варто утриматися від спілкування з цією жінкою, тому що він не зможе протистояти новій хвилі пристрасті.

  В результаті цього любовного пригоди людина втратить свою сім’ю, тому що дружина не пробачить таку «витівка», піде сама і налаштує дітей проти щасливого батька. Це тлумачення пропонує сонник Лонго.

  Якщо в сновидінні неіснуючий кавалер робив пропозицію «руки і серця» вашої племяше – наяву вас чекають захоплюючі справи, які круто змінять ваше життя в кращу сторону.

  Отже, сон про весілля племінниці може попереджати про випробування, які чекають долею, або передвіщати сновидице «білу смугу» в житті, успіх у всіх сферах, піднесення в очах оточуючих завдяки власній неординарності.

  Весілля тітки

  Тітка у весільному вбранні – це образ «Снігової королеви». За сонником рідна тітка є відображенням власного его сновидицы. Ймовірно, спляча наяву холодна з оточуючими, демонструє відчуження.

  Присутність рідної тітки у сні означає:

  • Передвістя сварок у родині. Це пророцтво може ставитися не тільки до сновидице, але і безпосередньо до її тітки.
  • Переддень великої кількості клопоту. Найімовірніше, невдовзі несподівано в гості завітає рідня. Але первинне занепокоєння, яке родичі доставлять сплячої, зміниться радістю.
  • Якщо сон бачить молода жінка – сновидица перебуває в передчутті осуду оточуючих за якийсь свій невдалий вчинок.
  • Якщо тітка щасливо посміхається по ходу сюжету – засмучення наяву зміниться радісними емоціями.

  Весілля тітки, на якій наречена виглядає щасливою – символ гармонійності жіночої душі сновидицы. Можливо, спляча наяву оточена любов’ю, в її будинку затишно, вона приємна у спілкуванні. Дівчина вміє доглядати за своєю зовнішністю, завжди виглядає на всі сто.

  e7f428c1744eb1a9025de78aebc1a6de До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

  До чого сниться весілля незнайомих людей

  Густав Міллер у своєму соннику дає трактування весілля чужих людей, де сновидець випадково присутній в ролі гостя, як переддень непорозумінь на роботі.

  Для розлучених жінок, і незаміжніх дівчат весілля незнайомців у сні передвіщає появу в їх житті судженого. Або у них зав’яжуться романтичні стосунки, супроводжувані бурхливої любовної пристрастю. Заміжнім жінкам після такого сновидіння можна розраховувати на сімейне торжество, яке навіть не було заплановано.

  Якщо приснилася весілля абсолютно незнайомих людей – це ознака випадкової зустрічі з другом, з яким ви давно не бачилися. Інше трактування: у сновидцев виповниться заповітне бажання.

  Сонник Езопа дещо інакше трактує перебування в сні на весіллі невідомих людей. Мова йде про скрутному становищі сновидця в реальному житті. Людина, втомлений від навалилися проблем, не може впоратися з ними самостійно. Езоп обнадіює: спящему незабаром можна розраховувати на допомогу з боку. Врешті-решт вдасться з полегшенням зітхнути.

  До чого сниться весілля знайомих людей

  Побачений свято стосується ваших приятелів? Це відмінне знамення про розростанні вашого бізнесу, появою нових можливостей, укладення вигідних контрактів. Не втрачайте можливості поспілкуватися з людьми, будьте відкриті і уважні, щоб отримати вигідну пропозицію.

  Для правильного тлумачення сну про чужому весіллі потрібно враховувати, кому пригрезился сюжет. Якщо побачити весільну торжество довелося незаміжньою дівчині зовсім юного віку – це віщує швидке виконання заповітного бажання сновидицы з допомогою сторонніх людей, може бути, незнайомців (весілля-то – чужа).

  Якщо незаміжньою дівчині довелося бути присутнім у якості гості на весіллі свого коханого з іншою дамою – сон передвіщає конфлікти, і інші проблеми в парі. Сновидице доведеться піти на компроміс, щоб зберегти відносини з улюбленим, хоча, швидше за все, сварки будуть відбуватися з його вини.

  Чуже весілля для вільної дівчата постарше може виявитися ознакою власного швидкого заміжжя. Якщо ж спляча наяву занадто часто віддається мріям про своє майбутнє одруження, сни про чужих урочистостях нічого не віщують, а є відображенням роботи підсвідомості.

  Якщо довелося побачити в сні з боку чуже весілля, яка викликала позитивні емоції – це гарний знак для дівчини: коло її знайомих розшириться, намічене реалізується, плани здійсняться. Але якщо сновидице було неприємно спостерігати чуже щастя, сон пророкує неприємності, від перешкод на шляху до мети до цієї біди в будинку.

  5490203c924e0abcc863eab2ca24b6fe До чого сниться чужа весілля: родичів, племінників, знайомих – сонник для заміжніх жінок і одружених чоловіків і навпаки

  Сонник для чоловіків

  Якщо чужа весілля сниться нежонатому хлопцеві чи одруженому чоловіку – цей сон ніяк не пов’язаний з його бажанням влаштувати пишне торжество наяву. Трактувати сон потрібно з урахуванням подробиць сюжету:

 • Голосне веселе святкування одруження колеги або керівника – передвістя підйому на наступний щабель кар’єрних сходів. Сновидінню нарешті вдасться зайняти місце, яким давно марив. Або ж у сплячого виповниться давно забуте бажання, від реалізації якого він вже встиг відмовитися.
 • Сновидець в ролі тамади на чужому святі – застереження від надмірної неробства в реальному житті. Якщо сновидець навчиться займатися в першу чергу справами, відокремлювати розваги від роботи, йому вдасться позбавитися від проблем з начальством і зробити кар’єру.
 • Елементи жалоби на чужому весіллі – погане знамення. Сновидінню найближчим часом не варто літати на літаку, здійснювати тривалі поїздки або вирушати в далекі подорожі.
 • Сонник для жінок

  Якщо чужа весілля сниться заміжній жінці – це може бути провісником майбутньої вагітності, або сновидица вже перебуває «в цікавому положенні». Для розведеної особи, сон означає швидку зустріч з цікавим чоловіком, яка буде мати продовження у вигляді пристрасного роману.

  На жаль, до весілля справа не дійде. Але не варто про це думати, коли є можливість насолодитися повноцінним життям з великою кількістю позитивних емоцій.

  Якщо сновидица уві сні з боку спостерігала за одруженням власного чоловіка з чужою жінкою – це передвістя мук необгрунтованої ревнощів. Зберегти хороші стосунки з чоловіком допоможе твереза оцінка ситуації.

  Сонник пояснює, до чого сниться чиєсь весілля, з урахуванням статі сновидця і винуватців приснившегося урочистості:

  • Дізнатися про те, що близька подруга виходить заміж. Це сновидіння віщує сновидице велику удачу, а сновидінню – обіцяє позбавлення від навислої загрози життю, здоров’ю, бізнесу.
  • Отримати запрошення на весілля близького друга. Цей сон пророкує сплячої, що для неї приготовлений приємний сюрприз, а спить – належить наяву взяти участь у бурхливому веселощі.
  • Бути на весільному торжестві близької подруги. Цей сюжет попереджає сновидицу про те, що їй доведеться позаздрити комусь, а сновидіння – про майбутній двозначному становищі, в якому той виявиться.
  • Брати участь у святкуванні одруження близького дружка. Це сновидіння – сигнал для сплячої про те, що їй наяву належить мучитися від ревнощів, а для сплячого – передвістя спокійного розміреного життя.

  Перебування на весілля знайомих людей у жалобному вбранні – поганий знак, що віщує близького друга (або родичу) сновидцев невдалий шлюб.

  Якщо хтось із кола спілкування сплячого найближчим часом збирається наяву зв’язати себе узами шлюбу, то потрібно порадити приятелеві ще раз гарненько подумати перед цим відповідальним кроком. Так вдасться вберегти одного від фатальної помилки.

  Висновок

  Для правильного тлумачення сну про чужому весіллі потрібно враховувати настрій сну. Щасливе бачення про одруження інших людей – показник задоволеності сновидця своїм актуальним сімейним і суспільним статусом.

  Безрадісні відчуття означають, що до людини, який побачив такий сон, прийшло розуміння свого відставання від оточуючих: інші вже значно просунулися вперед, тепер їх доведеться наздоганяти незалежно від власного бажання.

  Якщо вам довелося уві сні побачити чуже весілля, ваше особисте життя не влаштоване. Тому ви намагаєтеся приміряти на себе гарну частину дійства (вам комфортно побути гостем на святі). Так ви поринете в позитивні емоції, смачно поїсте, розділіть з молодятами парадну сторону події, але при цьому вам не доведеться оплачувати руйнівні рахунки і брати на себе відповідальність за іншу людину.

  Ось тому сновидіння і віщує отримання хороших звісток, задоволення, успіх і легкі перепалки з партнером.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради