До чого сниться вагітна собака: приснилася жінці чи чоловікові

Вам дуже пощастило, якщо довелося бачити уві сні вагітну собаку – сонник трактує таке бачення, як передвістя отримання несподіваною прибутку або налагодження відносин з близькими людьми. Але таке передбачення має місце, якщо пригрезившееся тварина вело себе миролюбно, тихо. Агресивна поведінка псини, чекає потомство, слід розуміти інакше.

 До чого сниться вагітна собака: приснилася жінці чи чоловіковіcf1c1eb5c71e49f3627e9625118032e6 До чого сниться вагітна собака: приснилася жінці чи чоловікові

Чия вагітна собака приснилася

Собака – символ дружби, вірності, порядності, а вагітність уособлює собою майбутні глобальні зміни. Таким чином, вагітна псина – передвістя кардинальних змін у житті, але які вони будуть, залежить від тлумачення подробиць сну. Щоб зрозуміти, до чого сниться вагітна собака, потрібно, наприклад, звернути увагу, чия вона.

Чужа собака в очікуванні цуценят

Чуже вагітний тварина, з’явилося уві сні, може бути попередженням про майбутні неприємності, які стануть джерелом безлічі клопоту:

 • Зверніть увагу на власне здоров’я – воно може помітно погіршати.
 • Якщо у вас є дитина – не виключається неприємний сюрприз з його боку.
 • Приділіть увагу подружнім стосункам у сім’ї можуть виникнути серйозні розбіжності, мають негативні наслідки для всього подальшого життя.
 • Якщо ви займаєтеся бізнесом, то готуйтеся долати несподівані перешкоди на шляху до мети.
 • Якщо чужа вагітна собачка пробігала повз – кому з вашого найближчого оточення знадобиться допомога або моральна підтримка, і ви не зможете відмовити. Цей сон може передвіщати отримання несподіваного пропозиції або звернення з проханням.

Щоб поліпшити ситуацію, потрібно погладити тварину або пограти з ним. Добре, якщо вам приснилося, що ви це робите. Якщо ні, то після пробудження продовжуйте думати про своїх діях уві сні (як ніби ви їх вчинили).

Якщо ви приголубити приснилося вагітну собаку, то ваші справи наяву підуть в гору, стосунки з рідними людьми налагодяться самі собою, ви ще більше зблизитеся, а все розпочате буде успішно розвиватися. Несподівано з’явиться допомога (моральна або матеріальна).

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологОчень важливо приголубити руде тварина, яке, з’явившись у вашому сні в вагітному стані, може попереджати про обман або розчарування. Причому брехня і зрада завдадуть вам більше шкоди, ніж більш яскраве забарвлення буде у псини.

Сонник Хассе так описує дрібну руду дворняжку, яка перебуває в очікуванні потомства – вона уособлює хитрого підступного людини, з них сновидець наяву має спільний бізнес або займається розвитком, реалізацією будь-якого проекту.

ffd6448737ec95877c8c31dd3e34a5c8 До чого сниться вагітна собака: приснилася жінці чи чоловікові86b3d399e7f8acdcd1784ba477dcefb2 До чого сниться вагітна собака: приснилася жінці чи чоловікові

Інша версія: це сон – попередження про присутність сильного спритного конкурента, здатного приховувати козирі до вирішального моменту. У будь-якому випадку людині, який побачив у сні руду вагітну дворнягу, потрібно проявляти пильність у справах.

Крім того, собачка з яскравим забарвленням може приснитися і того, кого чекає в реальному житті суперництво на любовному фронті. У цьому випадку не має значення розмір псини, доведеться звертатися за допомогою до друзів.

Головна суть сну про вагітної рудою собаці – це відображення внутрішнього стану сновидця в його боротьбі за своє благополучне існування.

Власна собака

Приснився своя вагітна собака уособлює успішне досягнення всіх цілей, завершення справ, хоча для цього доведеться постаратися. Більшою мірою це відноситься до чоловіків. Власний вихованець, очікує потомства – такий сон є знак пошани і поваги.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЕсли улюблена собака почала народжувати у вашому сні – це обіцяє успіх у сфері фінансів, багаторазове збільшення капіталів. Найбільш ймовірно, станеться одноразове надходження коштів, яке назавжди залишиться в пам’яті.

Якщо уві сні вам довелося надати допомогу своєю вагітною собачці – це передвістя витрати великих зусиль. Але проведена робота дасть результат, перевершує всі очікування. Якщо ви приймали пологи – це ознака цінного придбання. Потребують житлоплощі, швидше за все, куплять нерухомість.

Злий собака

Пригрезившееся агресивна тварина підказує сновидінню, що йому потрібно терміново переглянути відносини зі своїм оточенням, можливо, попросити у когось прощення.

Людина напевно проявляє неповагу або байдужість до своїх самим близьким людям, часто вступає у суперечки, шукає можливість поскандалити. Такою поведінкою ви притягуєте в життя негатив.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологВеликий Нострадамус припускає, що сновидець не помічає поруч з собою вірного люблячого людини. Саме тому сниться тварина, розлючене тим, що його відданість не помічена.

Є і протилежні тлумачення. Злобний оскал вагітної собаки може означати любов сновидця, приречену на відсутність взаємності (доведеться вибрати об’єкти пристрасті людини, що переслідує корисливі цілі). Є ймовірність полюбити людину, пов’язаного узами шлюбу.

Різні сонники дають відмінні трактування про вагітну собаку, але їх об’єднує одне – подібні сни відображають психологічний стан сновидця, його думки, побоювання, страхи і бажання в реальному житті.

Приснилася вагітна хвора собака

Собачки – джерело позитивних емоцій людини. Тому сновидіння з страждає від болю вагітної псиной може помітно зіпсувати настрій сплячого. Важливо розібратися до чого з’явилися подібні мрії:

 • Переважно такий сон – переддень труднощів у друзів і родичів, яким може знадобитися допомога сновидця.
 • Якщо болеющая собака вилікувалася – це передвістя закінчення важкого етапу, далі почнеться радісна щасливе життя.
 • Хвора вагітна псина чорного забарвлення – попередження про віроломство близьких друзів.
 • Хвора собака з плямистою шерстю – сигнал про майбутні наговорах та плітки за спиною сновидця.
 • Сіра маленька хвора песик – рекомендація звернути увагу на самих скромних людей, які знаходяться поруч. Напевно вони потребують вашої допомоги, але попросити самостійно їм заважає сором’язливість.

Якщо вам довелося уві сні нагодувати велику вагітний тварина, це віщує успіх і удачу попереду, а проблеми закінчаться.

Бачити уві сні вагітну собаку: тлумачення для жінок і чоловіків

Як відомо, у сплячих людей відкривається підсвідомість. Тому найбільше значення надають своїм снам незаміжні дівчата, які перебувають в очікуванні зустрічі з судженим. Ось що означає, якщо дівчині або молодій жінці наснилося вагітна собака:

 • Годувати псину – передвістя якнайшвидшого завершення важкого життєвого періоду.
 • Бачити рудого песика, що чекає потомство – переддень зустрічі забезпеченого супутника життя. Інше тлумачення – успіх на роботі, підвищення зарплати, нова посада.
 • Спостерігати маленьку собачку, яка гавкає – попередження про наближення інтригах, здатних стати грандіозними плітками і скандалами навколо сплячої.
 • Бачити уві сні велику добру лагідну собаку – символ прийдешнього збагачення або отримання солідної прибутку. Зміни в особистому житті – зустріч з майбутнім чоловіком, вагітність. В діловій сфері – поліпшення фінансового становища.

У своїх снах потрібно звертати увагу на найменші деталі, саме вони допомагають зрозуміти, чому вам довелося побачити те або інше сновидіння.

Багато сонники трактують символ «собака» як відданий друг, а «вагітна собака» як ознака багатства і ситого життя. У соннику Густава Міллера є передбачення для різних людей після сновидіння про сукі в цікавому положенні:

 • Дівчина на виданні скоро познайомиться з щедрим кавалером.
 • Заміжня дама в найближчому майбутньому завагітніє.
 • Молодий чоловік підніметься по службовій драбині, отримає заохочення від начальника.
 • Зрілий чоловік зміцнить авторитет, отримає повагу, шану.

Отже, в більшості випадків вагітна собака уві сні – гарний знак. Переважно пощастить тим людям, яким присниться тварина улюбленої породи.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради