Як заклеїти шкіряну куртку в домашніх умовах: підготовка

Щоб заклеїти шкіряну куртку в домашніх умовах, потрібно озброїтися клеєм або рідкої шкірою. Відвідати ательє іноді не вдається, тому можна скористатися рекомендаціями, які допоможуть своїми руками відремонтувати пошкодження на шкірі. Закрити дірку можна і за допомогою латки, однак у такій ситуації важливо дотримувати акуратність.

0336b1e9a9706d0e22a9a2e4afe1d3a5 Як заклеїти шкіряну куртку в домашніх умовах: підготовка

Підготовка до ремонту куртки

Перш ніж склеїти виріб, знадобиться приготувати відповідні інструменти. Потрібно взяти ножиці, пінцет, клей і кисть для його нанесення, а також латку, відповідну по відтінку та розміру ушкодження. Щоб ремонт куртки, яка порвалася чи потріскалася, пройшов успішно, потрібно використовувати спеціальний клей. Він не зробить шкіру твердою. Краще всього вдатися до допомоги прозорого кошти. Рекомендується використовувати гумовий або наиритовый клей. Перевага цих коштів криється в їх швидкому висиханні і міцному зчепленні з шкіряними виробами. Перед тим як приклеїти латку, важливо прочитати інструкцію з використання засобу.

Перед початком процедури заклеювання потрібно очистити шкіряну куртку, а потім зафіксувати область пошкодження за допомогою лейкопластиру або скотча. Для цих цілей потрібно відпороти підкладку виробу і з вивороту підклеїти кордону порізу. Далі слід відрізати виступають нитки і пройтися наждачкою по поверхні, на яку накладається латочка.

Як заклеїти?

Використання рідкої шкіри

d286482890a7ddc48680fadbebd70bed Як заклеїти шкіряну куртку в домашніх умовах: підготовкаЗасіб допоможе при пошкодженнях з рівними краями від гострих предметів.

Підходить ця методика, коли на куртці помічений поріз. Потрібно озброїтися бинтом, рідкої шкірою і пластиковою лопаткою для її нанесення. Перше, що потрібно зробити, вирізати з шматочок бинта, який буде мати більший розмір, ніж дірка на куртці. Потім потрібно нанести на лицьову сторону пошкодження рідку шкіру і укласти бинт досить щільно. Залишити річ потрібно на 15 хвилин, щоб засіб просохло. По закінченні часу слід нанести зверху ще один шар рідкої шкіри і дочекатися повного висихання. Переважно це займає близько 3 годин.

Застосування клею

Залатати дірку на шкіряній куртці можна за допомогою засобу під назвою «Момент». Краще віддати перевагу гумового клею, який після висихання буде більш еластичним. Потрібно також 2 невеликих шматочка шкіри, вони можуть відрізнятися від відтінку куртки. Перше, що потрібно робити, щоб прибрати дірку, приклеїти шкіряний матеріал з внутрішньої сторони виробу. Потім знадобиться поставити зверху важкий предмет, щоб забезпечити краще склеювання. Після висихання слід приступити до приклеювання заплатки на лицьову частину. Розмір шматочка з шкіри повинен повністю відповідати діаметру дірки. Клаптик потрібно акуратно накласти на ушкоджену область і по краях змастити клеєм. Коли він просохне, зверху рекомендується покрити заклеєну дірку кремом для взуття або фарбою для шкіри, які підходять по відтінку куртки.

Ремонт вироби з шкірозамінника

0c4aa6e4e1787f6cc872dfe5e1dfff6f Як заклеїти шкіряну куртку в домашніх умовах: підготовкаКлейові смужки для тканини — найкращий вибір для ремонту одягу з штучних матеріалів.

Процедура лагодження речі з ненатурального матеріалу проводиться так само, як і шкіряних курток, проте існує один нюанс. Використовувати слід інші матеріали, оскільки, наприклад, суперклей може зіпсувати куртку і роз’їсти матеріал. Рекомендується застосовувати флізелінову стрічку. При цьому слід дотримуватися такого алгоритму дій:

 • Додати стрічку до внутрішньої частини дермантину.
 • Зверху накрити марлею.
 • Пригладити праскою.
 • Тепло дає можливість стрічці приклеїтися до матеріалу, створивши тим самим непомітну латку.

  Можна зашити?

  За допомогою швейної машинки вдаються, якщо куртка порвалася по шву або ж спостерігається досить масштабне отвір з вирваним шматком матеріалу. У першу чергу потрібно розпороти прокладку, а потім обробити кордону дірки, щоб вони стали рівними. Із звичайної тканини слід вирізати клапоть, який буде на 2-3 міліметра більше пошкодження на куртці. Цей шматочок потрібно докласти зсередини. Таким же чином потрібно вирізати шкіряний матеріал і викласти його на лицьовій стороні речі.

  Далі потрібно озброїтися міцною голкою, яка створена для зшивання виробів із шкіри. При використанні звичайної голки не виключена ймовірність пошкодження куртки або швейної машинки. Потім слід зробити акуратний шов, який поєднає шкіряний і звичайний матеріал. Однак цей метод не вважається панацеєю, оскільки латка добре видно. Щоб результат не дуже кидався в очі, ставлять ще кілька латок по всій куртці.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради