Квітка мирт: кімнатна рослина для дому – прикмети і забобони

Прикмети оточують кожного, зокрема їх можна помітити в деталях інтер’єру. Знаки долі є в кольорах, якими господиня намагається прикрасити свій будинок. Завдяки прикметам і забобонам, ми можемо зрозуміти, чого чекати екзотичного кімнатного рослини мирта.

b532407ec2733989bd0525a398f784fa Квітка мирт: кімнатна рослина для дому – прикмети і забобони

Що символізує квітка

Принести в будинок квітку – значить впустити в певну силу. На думку наших предків, квітка мирт створює всередині житла позитивну атмосферу. З’являється відчуття комфорту і затишку. Крім того, кремезна рослина подарує всім членам сім’ї міцне здоров’я. Покращиться імунітет, завдяки чому вдасться заощадити гроші і сили на ліках і походи до лікаря.

У стародавніх китайських філософів народилося припущення про мудрості, прихованої в мирте. Рослинка, за переказами, зберігає знання предків. Тому якщо передавати її від покоління до покоління, то нащадки будуть ставати розумнішими. Мудрість наповнить їх розум, що вплине на рішення і поведінку молодих.

Прикмети і забобони про мирте

Незважаючи на позитивну символіку, мирт може передвіщати і небезпека. Незалежно від того, наскільки важкої і неприємної виявиться ситуація, попереду тільки добро. Людина засвоїть важливий урок і отримає життєвий досвід.

Для тлумачення велике значення має день тижня, в який квітка принесли додому.

 • Купити в понеділок — до швидкого розчарування у оточуючих. Людина буде сподіватися на допомогу знайомих у вирішенні проблем, проте приятелі відвернуться від нього.
 • Якщо принесли у вівторок, то варто чекати підвищення на роботі. Людина не тільки займе престижну посаду, але і отримає визнання серед колег і підтримку начальника.
 • У середу поставити мирт в кімнаті — чекає приємна зустріч з давнім приятелем. Незважаючи на тривале припинення спілкування, буде багато тем, що цікавлять обох співрозмовників. Завдяки цьому знову з’явиться довіра один до одного.
 • У четвер — ознака розриву з другою половинкою. З-за серйозних конфліктів у парі з’явиться недовіра до один одного. Почуття охолонуть, з-за чого чоловік і жінка розійдуться.
 • П’ятничний або суботній мирт — передвістя особистісного кризи. Людина не впорається з безліччю неприємностей, що стане причиною відчаю. Але спілкування з близькими людьми допоможе вийти з депресії.
 • Якщо придбати кімнатна рослина у вихідний день, то, за прикметами, після такого варто чекати хороших новин від далеких родичів.

Для дому

Особливість мирта, купленого для власного будинку, в тому, що квітка вказує на майбутні події, які торкнуться особисто кожного з членів сім’ї. Тому важливо не просто прийняти попередження, але і спробувати запобігти біді.

 • Мирт з пишною кроною — до розчарування в любові. Людина зрозуміє, що його предмет обожнювання не настільки прекрасний, як це уявлялося раніше. Це стане причиною туги за недосяжного ідеалу і затяжний меланхолії.
 • Пишне цвітіння миртового дерева призведе до втрати почуття міри. У будь-яких справах людина не зможе вчасно зупинитися, що призведе до витрати грошей і часу даремно.
 • Якщо зростає міцний квітка, то варто чекати народження дитини. У самої людини або його близьких родичів з’явиться довгожданий малюк.
 • Кволий і хворобливий мирт — знак, що попереджає про небезпеку. Неприємна подія, яка незабаром відбудеться, торкнеться кожного члена сім’ї. Надалі доведеться заздалегідь готуватися до таких ситуацій, щоб уникнути негативних наслідків.
 • Поява шкідників на кімнатному рослині вказує на неприємний переїзд. Із-за незалежних від людини обставин, він буде змушений змінити місце проживання і вирішити безліч проблем.
 • Викинути мирт – відлякати від себе удачу. Людина не зможе сподіватися на фортуну, доведеться передбачати безліч варіантів заздалегідь, інакше кінцевий результат виявиться незадовільним.
 • Щоб зловити щастя, потрібно поливати мирт по середах або у вихідні дні. Тоді в житті людини з’являться маленькі причини для радості.
 • Незалежно від того, яка атмосфера панує в будинку, мирт здатний зробити її краще і приємніше. Цей чарівний квітка подарує затишок, а також довголіття і здоров’я. Однак перед покупкою варто звернути увагу на прикмети: деякі з забобонів свідчать, що і від цієї кімнатної рослини можуть бути неприємності.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради