Засіб для прання мембранної одягу: виробники

Існують різноманітні професійні засоби для прання мембранної одягу. Вони дозволяють провести очистку вироби ефективно і не пошкодити складну структуру тканини. Предмети гардеробу, пошиті з такого міцного матеріалу, мають досить високу собівартість. Ціна обумовлена такими плюсами матеріалу, як водонепроникність, вітрозахисний і теплозберігаючі ефект. Щоб альпіністський водолазний костюм або комбінезон служив довго потрібний правильний догляд за мембранної одягом.

sredstvo dlya stirki membrannojj odezhdy: proizvoditeli45 Засіб для прання мембранної одягу: виробники

Особливості прання

Мембраною називається полімерна плівка, що має тонкий шар, яка способом ламінування прикріплюється на верхній шар тканинного матеріалу. А також проводиться у вигляді просочення, яка наноситься на виріб термічним способом. Особливістю тканини є пори, які виводять вологу з зовнішньої сторони вироби і зберігають водонепроникність з виворітного. Найбільш груба помилка в очищенні речей з мембранної тканини — випрати їх звичним способом у пральній машині звичайним порошком. Така прання призведе до того, що пориста поверхня матеріалу заб’ється мікрочастинками мильного кошти і виріб повністю втратить свою функціональність. Правильна процедура прання мембрани включає в себе такі правила:

  • Водна процедура тільки вручну, в пральній машині не можна.
  • Мембранну річ не можна замочувати.
  • Після того як річ випрана, вона не вижимається й не викручується, інакше структура тканини деформується.
  • Температурний режим води для процедури не більше 30 градусів.
  • Використовується миючий засіб для мембранної одягу.

Випрану виріб слід просушувати при невисоких температурах, ні в якому разі не вивішувати одяг під впливом сонячних променів. Перед сушінням річ ретельно розправляється і вивішується горизонтально. Не варто забувати, що гладити мембранний одяг зовні не можна, висока температура зашкодить структуру тканини, однак пропрасовувати з виворітного боку через проутюжник не заборонено. Кінцевим кроком у догляді, що вимагають мембранні речі, є їх обробка спеціальним фтористим спреєм, який створить плівку, що не буде перешкоджати проникненню повітря.

Які засоби використовуються?

Якщо пранні підлягає мембранний пуховик, прати ручним методом дуже важко. У таких випадках варто звернути увагу на інформаційний ярлик, можливо, там вказана рекомендація з приводу грубого очищення.

sredstvo dlya stirki membrannojj odezhdy: proizvoditeli46 Засіб для прання мембранної одягу: виробникиНеправильна прання мембранної тканини призведе до її витончення і втрати властивостей відштовхування вологи.

Багато хто помиляється, думаючи, що прання мембранної одягу може проводитися будь-якими рідкими засобами. Їх відмінність з сипучим порошком полягає лише в наявності в складі ензимного компонента, який відповідає за очищення і пом’якшення тканини. Така відмінність підійде лише для економії на кондиціонері для білизни, а ось прати мембрану ними заборонено.

Відбілити одяг, пошитий з такою примхливою матерії, можна теж тільки спеціальними засобами. Звичайні плямовивідники мають у своєму складі активний кисень, який ефективно допомагає позбавитися від різних забруднень, але при цьому забивається в пори тканини. Хлорний відбілювач призведе до того, що шар мембрани утончится, вона стане проникною і перестане відштовхувати вологу.

Виробники препаратів

Миючі засоби для очисних процедур мембранних виробів повинні бути правильно підібрані. Приклади найефективніших:

  • Salton. Шампунь для прання одягу з покриттям з мембрани. Найчастіше застосовується для очищення спортивних речей. Можна використовувати багаторазово.
  • DeLaMark. Бесфосфатная рідина, призначена для прання речей з мембраною матерії.
  • Bionicdry. Засіб для прання мембранного матеріалу.
  • Perwoll Sport & Active. Рідкі гелі застосовуються для очищення спорт-одягу. У комплексі містить спеціальне просочення для тривалого підтримання тканинного якості.

Перед покупкою прального речовини, слід детально вивчити інформацію, представлену на етикетці. Це допоможе придбати правильний препарат і не поплутати його з засобами для очищення мембранного спорядження, такого як намети, страхувальні канати, мотузки. Такі очисники мають більш агресивний склад, який не створить належного результату у пранні речей. Якщо бюджет не дозволяє витратитися на досить дорогі препарати для мембрани, випрати річ можна господарським милом. Воно має легку структуру, не забиває пори тканини і очистить одяг не порушивши її форму і позитивні властивості.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради