Прикмета – метелик залетів у квартиру, будинок, вікно

У народі кажуть, що метелик уособлює легковажність. За іншою версією вона є вісником великих неприємностей. Але все ж у більшості випадків її появу пов’язують з початком нового життєвого етапу, смугою удач і радості, відродженням. І якщо раптом залетіла метелик у ваше вікно, готуйтеся до приємних подій.

470cc51aba39e3002a714cbdf9bbc58d Прикмета – метелик залетів у квартиру, будинок, вікно

До чого метелик залітає в будинок?

Прикмети говорять про метелика, що залетів у квартиру, як про доброго віснику, символ достатку і процвітання. Чого ж чекати після візиту цій прекрасній гості в недалекому майбутньому?

 • Якщо вона запорхнула в квартиру рано вранці – до удачі. Протягом дня вам буде супроводжувати успіх у фінансовій сфері. Особливо сприятливою вважається ця прикмета, коли в будинок залітає зелена метелик.
 • Метелик виявився в будинку у вечірній час доби – забобони обіцяють, що вас очікує щастя в особистому житті, гармонія в стосунках.
 • Багато народні повір’я схиляються до того, що метелик залітає в кімнату для того, щоб виконати заповітну мрію.

Щоб мрія втілилася в життя, потрібно дуже акуратно упіймати метелика і тихо промовити своє бажання. Після відпустіть його і будьте впевнені – ви отримаєте те, про що мрієте.

 • Прикмета про метелику з строкатими крильцями, якщо та залетіла в будинок до самотньої дівчини, говорить про те, що незабаром очікується щасливе заміжжя. Якщо ж господарем виявився холостяк – його майбутня дружина буде дуже ревнивою.
 • Метелик з червоними, малиновими, світло-червоними і яскраво-рожевими крилами приносить в дім щастя. Незабаром вас чекає приємне побачення, романтичний вечір і залицяння. І чим більш насиченою малюнок, тим більш пристрасними будуть відносини. Цілком можливо, що все закінчиться весіллям.
 • Якщо крила пофарбовані в блакитний колір – це символізує гармонію і спокій. Більшість проблем вирішаться самі собою, і ви зможете повноцінно відпочити.
 • Добрим знаком вважається метелик, яка починає бігати по всій кімнаті, немов кружляючи в танці. Народні повір’я тлумачать це як символ щасливої сім’ї, яка живе в атмосфері взаєморозуміння і любові.
 • Метелик запорхнул у вікно і тут же сів нерухомо – він обіцяє вам мирне спокійне життя в гармонії та злагоді.
 • Якщо крилата гостя пурхає над головою – у ваше життя увірвуться позитивні зміни. Політала, після чого сіла на одній з кімнатних рослин – у вашому домі панує любов. Постарайтеся зберегти цю атмосферу.
 • Метелик, що опинилася в будинку взимку, по прикметі обіцяє зміни. А торкнутися вони людини, на тілі якого вирішить приземлитися метелик. Якщо ж він сяде на меблі чи стіну, але повороту в долі варто очікувати всім домочадцям без винятку.
 • Є прикмета, яка розповідає, до чого метелик залітає у вікно на роботі – це обіцяє збільшення доходів. Незабаром очікується кар’єрний ріст або ви отримаєте премію. Коли в офіс залетіло багато метеликів, то прикмета обіцяє надзвичайно бурхливий період і фінансовий ріст підприємства. У будь-якому випадку це хороший знак, особливо якщо крильця у метеликів мають яскраво-жовтого забарвлення.
 • Метелик залітає в приміщення і сідає на голову – незабаром ви вирушите в подорож. Інша прикмета обіцяє несподівану зустріч з далекими родичами або друзями, з якими ви давно не спілкувалися.
 • Якщо запорхнувший метелик вирішив приземлитися на ваше праве плече – чекайте візиту хорошого доброго людини, ліве – до нового знайомства.
 • Метелик залетів у квартиру влітку через відчинені двері – готуйтеся до зустрічі гостей і приємного проведення часу.
 • Особливою удачею вважається, коли в будинок залітають три метелика і сідають поруч один з одним. Це говорить про те, що вам обіцяно величезне щастя, яке незабаром наповнить ваш будинок.
 • Якщо метелик залетів у квартиру, де проживає вагітна жінка, то це означає, що дитина скоро з’явиться на світ, а самі пологи пройдуть легко і без ускладнень.
 • Метелик запорхнул у хату, сів на підвіконня і красиво розкрив крильця – до великої радості.

f76bd1e5932ef4cf65e34dea2dcc7b00 Прикмета – метелик залетів у квартиру, будинок, вікно

Тлумачення за видом

Згідно з народними повір’ями, сенс візиту метелика може змінюватися в залежності від кольору її крил, від виду, до якого вона належить. При цьому особливо важливо, який метелик вам попадеться на очі вперше – на самому початку літа. Від цього тлумачення залежить, як пройде весь рік.

Кропив’янка

У кропив’янки помаранчеве забарвлення крил з чорно-білим малюнком і красивим кантом по самому їх краю. І якщо така метелик залетів у будинок, то по прикметі це обіцяє покращення якості життя. І чим яскравіше колір, тим краще – успіх будуть супроводжувати буквально на кожному кроці, життя стане більш насиченою, вас чекають веселі пригоди та яскраві події.

Інша прикмета говорить про те, що метелик-кропив’янка залітає в квартиру до грошей. Справи у фінансовій сфері підуть в гору. Але якщо на крилах багато чорних плям, то тлумачення інше – вам належить почути погані новини.

Шоколадниця

Якщо будинок залетів метелик-шоколадниця, то це поганий знак. Її крила пофарбовані в темний колір, що відбивається і на значенні прикмети. Ви отримаєте вельми неприємні звістки, які дуже вас засмутять.

Досвід предків підказує, як відвести біду. Для цього необхідно обережно взяти метелика в руку і випустити назовні зі словами: «З чим прилетіла, з тим і відлітай». Після закрийте вікно і постарайтеся відволіктися від поганих думок.

Нічна

Прикмети про нічний метелику, яка залетіла в будинок, асоціюють її з душею померлої людини. У народі кажуть, що вона до цих пір знаходиться між двома світами і чекає, коли для неї відкриється дорога в рай.

Згідно забобонам, це дуже поганий знак – крилата гостя є передвісником біди. Це може бути звістку про смерть когось із близьких родичів, новина про небезпечну хворобу або в вашому житті траплятися великі неприємності. У будь-якому варіанті, якщо нічна метелик залетів у квартиру, то прикмета не обіцяє нічого хорошого.

410d7f5498590eac05b099d78cc396a5 Прикмета – метелик залетів у квартиру, будинок, вікно

Павичеве око

У цій метелики нижня сторона крил пофарбована в чорний колір, тому прикмети при її візит обіцяють негативні події. Ця гостя приносить у дім нещастя і проблеми.

Простежте за поведеньем метелика: він випурхнув у вікно самостійно – з бідами вам вдасться впоратися порівняно швидко, якщо він вирішив залишитися, приземлившись на стіні, меблів або підвіконні – постарайтеся випровадити його своїми силами. Тільки беріть метелика акуратно, намагаючись не пошкодити крильця.

Не варто засмучуватися, якщо ви отримали поганий прогноз. Головне, мислити позитивно, і тоді проблеми обійдуть вас стороною.

Може статися так, що прикмета мала позитивне тлумачення, але радості так і не сталося. Можливо, що ще просто не настав час. Забудьте про це – все статися саме собою, часто зміни вриваються в наше життя в самий несподіваний момент. Думки творять нашу реальність – пам’ятайте про це.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради