До чого свербить шия спереду, ззаду, справа або зліва у дівчини чи хлопця – Прикмети

Якщо виникає питання, до чого свербить шия, народні предмети при трактуванні цього явища бувають позитивними і негативними для людини в залежності від локалізації свербежу.

958cb946aa2c0d86a8852d9f955860bc До чого свербить шия спереду, ззаду, справа або зліва у дівчини чи хлопця   Прикмети

Що кажуть прикмети про чешущейся шиї

Якщо вірити прикметам, то свербіж з’являється як провісник веселого події, потрібно очікувати грандіозного свята. На практиці часто подібні заходи закінчуються сварками і бійками, тому деякі люди вважають, що шия може свербіти як провісник каліцтв і, в деякому випадку, застереження про те, що не варто відвідувати вечірку або краще піти з неї якомога раніше.

Коли крім шиї свербіж вразив і потилицю, людину чекає приємна зустріч зі старим знайомим.

До чого свербить певна сторона

Прикмети кажуть, що шия може свербіти напередодні тривалої дороги, яка принесе багато позитивних емоцій. Свербіж з різних сторін трактується протилежними значеннями: це може бути знайомство з цікавими людьми або сварка з близькою людиною.

Праворуч або ліворуч

Для кожного конкретного випадку є своє трактування:

  • Права сторона. Такий ознака вказує на надмірне працьовитість і любов до роботи.
  • Ліва сторона. Свербіж в цій частині говорить про порядність і господарності дівчини. Здавна таких панянок вважали добрими нареченими.

8c2eb7a7f5997353f0d9e96205315dce До чого свербить шия спереду, ззаду, справа або зліва у дівчини чи хлопця   Прикмети

Спереду

Коли шия свербить спереду, це вказує на те, що скоро ви отримаєте задоволення. Це означає, що людину чекають приємні моменти – це може бути вечеря в ресторані, несподіваний подарунок, приємна зустріч. Якщо свербіж з’явився у чоловіка, це вказує на те, що його скоро чекає зустріч з друзями, яка не обійдеться без вживання спиртного.

Ззаду

Коли свербіж на шиї з’являється ззаду, це свідчить про те, що ви отримаєте тілесні ушкодження. Також таке явище передвіщає, що незабаром чекає зустріч зі старим другом, з яким розмова не виходить з самого початку. Необхідно з обережністю повертатися додому і не вступати в суперечки з оточуючими, інакше можна «отримати по шиї». Деякі народи таке явище розшифровують як швидку дорогу.

З давніх часів існує таке повір’я: коли шия свербить ззаду, це до ліні людини.

В деяких джерелах є інформація, що ззаду свербіж з’являється до сварок, конфліктів і судових розглядів.

Вірити чи ні в такі прикмети у сучасному світі, людина вирішує самостійно. Але ясно, що в давнину завдяки повір’ями вдавалося уникнути неприємностей і негативних моментів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради