До чого свербить ліва і права лопатка – народні прикмети і забобони

Якщо засвербіла ліва або права лопатка, знайте, ні до чого хорошого це не призведе, явище прирікає на невдачі і переживання незалежно від сторони, де з’явився свербіж. Трактування прикмети однакова для чоловіків і жінок, при цьому не означає швидкого окрилення, як думають багато людей, адже ця область спини часто асоціюється з крилами.

5b9ff2d90f8bfb9e3aceff66707e17a8 До чого свербить ліва і права лопатка – народні прикмети і забобони

До чого свербить ліва лопатка

Ліве «крило», згідно з прикметами свербить до швидких вістям, які будуть негативними. Найчастіше вони пов’язані з роботою або грішми. Несподівано можна втратити велику суму грошей або залишитися без роботи. Якщо у вас ні з того ні з сього засвербіла лопатка, почніть стежити за своїм гаманцем, раціонально витрачати гроші, а на роботі нікому не довіряти секретів, це може зіграти проти вас. А також, якщо ви не знаєте як брати і якою рукою повертати гроші, рекомендуємо прочитати цю публікацію.

Свербіж спини і попереку означає те ж саме. Якщо засвербіла лопатка, то, можливо, людини долає туга, необхідно розвіятися, розважитися в колі друзів, щоб відігнати від себе негативні думки.

Свербить права лопатка

Якщо свербить ця область спини, це передвісник небезпечної події. Огляньте своє оточення, так як небезпека виходить з боку близьких, які можуть підставити в будь-яку хвилину, коли їм це буде вигідно. Ще права сторона може свербіти як провісник негоди. Неодноразово вдавалося помічати, що після цього явища йшов проливний дощ. Скоро очікує неприємна новина, з-за якої можна впасти в депресію, важливо морально підготуватися до негативних известиям.

33f5914073cc8358d73b31c7ae0b3c80 До чого свербить ліва і права лопатка – народні прикмети і забобони

Коли з’являється свербіж між «крилами» на спині, то це вказує:

  • на зміни настрою;
  • на проблеми зі здоров’ям.

Найчастіше люди страждають від нестабільності артеріального тиску, головного болю. В деяких джерелах свербіж між «крилами» позначає таємного шанувальника, закоханого вже давно. Придивившись до свого оточення, ви зрозумієте, хто відчуває симпатію.

В основному свербіж зверху спини вказує на негативні наслідки, а тому потрібно бути обережним і придивитися до людей, з ким ви спілкуєтеся. Після появи цього неприємного відчуття не варто нікому довіряти, особливо малознайомим, вони можуть вас підставити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради