Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

Дитина — втілення чистої радості в цьому світі, а подарувати дітям свято дуже легко. У процесі гри вони виявляють свою суть, адже свято для дітей не просто природний, а навіть необхідний. Однак дуже важливо правильно виховати дитину з дитинства, а зробити це дуже легко через гру, постановки, сценки на свято, адже діти навчаються з неймовірною швидкістю коли мораль виражена в ігровій формі.

Для цього, свята, присвячені мамам і бабашкам, приурочені до дня 8 березня, влаштовують в дитячому садку. Такі заходи формують правильне ставлення до дівчаток, а в майбутньому жінкам, прищеплюють любов і повагу хлопчиків до своїх матерів, вихователям, мамам і бабусям.

Сценарій 8 березня в дитячому саду для старшої групи «Мамам і бабусям»

Сценарій з цікавими сценками, зворушливими віршами і веселими піснями для самих маленьких до Свята 8 Березня. Підійде як для молодших, так і старших груп.

Обладнання: програвач для пісеньок, мікрофон, прикраси для залу, реквізит у вигляді столів і стільців, красивих платтів і костюмів для дітей, квітів.

 

Сцена прикрашена різнокольоровими кульками та квітами з паперу, розтягнута напис з паперу «З святом 8 березня дорогі мами!». Зал можна прикрасити саморобними листівками, виготовленими дітьми.

З-за куліс виходить ошатний ведучий (це може бути вчитель, вихователь або дитина)

Провідний. Дорогі гості нашого свята, присвяченого міжнародному жіночому дню – «8 березня». Наші дорогі діти приготували багато сюрпризів для улюблених мам (сестер, тіток, бабусь) і хочуть вам їх представити!

Зустрічайте, майбутні солісти Великого театру і лауреати міжнародних танцювальних премій – дитячий танцювальний ансамбль-хор «Маруся» (будь назва) з піснею «Наші мами найкрасивіші» (мінус і пісеньку зі словами скачують заздалегідь).

На сцену виходять нарядні діти – дівчата в сукнях, хлопчики в сорочках і брюках. Діти під пісню починають водити 3 маленьких хороводу, підспівуючи музиці. Якщо діти вміють співати, то пісеньку можна вивчити і виконати під фонограму. Поки діти танцюють, вихователі розкладають позаду них на сцені букетики квітів. Пісня закінчується, хоровод розпадається, діти повертаються, підбирають букети і відправляються дарувати їх мамам до зали під оплески.

Діти повертаються за лаштунки, виходить ведучий.

93bccc0a3ab286ce9bb5be961cc7b0cc Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

Провідний. Як вам подарунок? Сподобався? Ще раз, оплески юним танцюристам і виконавцям! (звучать оплески). Іноді так трапляється, що 8 березня – це не тільки мамин день, але і свято ще для когось із членів сім’ї.

Як тут зрозуміти, кого вітати. Головний герой нашого наступного номера в повній розгубленості і не даремно. Зустрічайте наших маленьких артистів! Сценка «Мамине свято».

Поки говорить ведучий на сцену виставляють:

 • маленький столик;
 • два стільчика;
 • на стіну вішають імітацію вікна, з весняним пейзажем за ним;
 • розставляють горщики з штучними квітами;
 • на гачок вішають костюмчик і матроску;
 • виставляють велику коробку з подарунком.

Знадобиться дзеркало велике, його буде тримати вихователь. Два вільних стільця займають діти – дівчинка і хлопчик – «мама» « «тато». Починає звучати пісенька «Мамине свято» Тамари Миансаровой. У ній дитина ніяк не може вирішити, чий же свято 8 березня, адже якщо жіночий день, то чому тато святкує свій День народження? Кому з батьків дарувати подарунок, як одягнутися, щоб догодити і мамі, і татові? Герой сценки може сам заспівати пісеньку

88a0d9046b3147664b718df78bfb4050 Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

З першими звуками мелодії на сцену вибігає хлопчик, що зображає розгубленого сина.

Він може підспівувати пісеньці або пританцьовувати. У першому куплеті потрібно обов’язково схопитися за голову і розвести руки в подиві – як так, цілих два свята, що ж робити?

На приспіві хлопчик бігає між мамою і татом, намагаючись вручити їм один подарунок, спочатку дарує одному, потім забирає і дарує іншому. У третьому куплеті він крутиться перед дзеркалом, не наважуючись, який же з двох нарядів надіти.

Дитина не може зрозуміти, як зробити так, щоб нікому не було образливо. Нічого не вирішивши, хлопчик залишається у власному вбранні, але робить дуже розстроєне личко. В останньому куплеті головний герой плескає в долоні, розкриває коробку з подарунком, дістає звідти квітка для мами і листівку для папи. Діти встають і кланяються, виходить ведучий.

Провідний. Ну як впоралися наші діти з нелегким завданням, правильно поступили? Якщо так, то привітаємо їх оплесками. А ми продовжуємо!

З юних років мам і бабусі привчають дітей до праці, вчать акуратності і любов до чистоти. Наша Настуся (ім’я будь -) вирішила розповісти про те, що вийшло з її задуму самостійно попрати ляльці сукню.

c46c7f0e78c296777cb6b63fe53a3769 Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

Зустрічайте, Анастасія (прізвище) в головній ролі міні-вистави «Лялька выпачкала плаття».

На сцену виходить дівчинка в фартусі, в одній руці вона тримає великий таз, в іншій велику ляльку в красивому платті.

Будуть потрібні:

 • стілець, куди можна було б поставити таз;
 • таз;
 • відро для води;
 • коробочки з написом – «порошок для прання», «мило»;
 • лялька.

У виставі беруть участь ще 3-4 людини – тато, мама, бабуся, дідусь

Лялька выпачкала плаття,
Зібралася його прати я.
Порошок знайшла і мило
і шампунь в шафі знайшла,
але ненавмисно білила
на колготки пролила.

Після цієї строчки, дитина показує на колготки і журиться. Продовжує:

Що тут було! Що тут було!
Мама, тато, вся рідня м’яла,
Мылила, скоблила, і колготки, і мене.

На сцену вибігають діти, що зображають батьків, починають крутити героїню в різні сторони, вона відмахується від них, підбігає до краю сцени і тихо, сумно каже:

Я вся стала рожева,
Я від прання так втомилася.

 

Тікає, на сцену виходить ведучий.

83927132883620ad59139fda75852990 Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

 

Провідний. Подякуємо Настю оплесками. Вона велика розумниця! Наша святкова програма підійшла до кінця, але це ще не все. Зустрічайте!

 

На сцену вибігають всі діти по черзі (по рядку, стовпці) зачитують вірш:

 

Ах, які у бабусі смачні оладки!

Ах, які, солодкі мамині торти!

І за них ми бабусям, і за них ми матусям,

Даруємо ці перші ніжні квіти.

 

Зі святом урочисто ми вас вітаємо

І вірші весняні вчимо ми для вас!

Нехай завжди слухняними бути не обіцяємо,

Але любити завжди, точно будемо вас!

 

Нехай цієї весни,

Сонце яскраво сяє,

І радість у всьому

Нашим мамам подарує!

 

Нехай птахи співають,

Зеленіє природа.

З зимою підуть

Все на світі негаразди.

 

Нехай в цей жіночий день

Зникнуть хвилювання

І буде весняним

У вас настрій!

34830f2eaa09ba6c9f214e75f1ec5429 Сценарій 8 березня в дитячому саду «Мамам і бабусям» + вірша

З святом дорогі мами і бабусі, ми вас дуже любимо! (хором). Діти спускаються в зал і смажать мамам, бабусям самостійно виготовлені листівки.

Складність виступу залежить від віку дітей. Старші діти можуть активно рухатися й самостійно співати пісеньки. Малюки водять хоровод і танцюють під музику

Шановні читачі! На моєму сайті опубліковані зображення, знайдені на просторах інтернету. Якщо ви є правовласником контенту, напишіть адміністратору (контакти в шапці сайту), і я видалю фото або залишу посилання на ваш ресурс. Дякую за розуміння!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради