Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

krasivye daty dlya svadby v 2020 godu: vybor dnya i mesyaca30 Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

Практично кожна дівчина мріє про щасливе день весілля. Їм хочеться, щоб він пройшов ідеально, тому продумують все до найдрібніших деталей. Адже багато хто вважає, що від того, яким буде весілля, залежить подальша сімейне життя. Перше, про що потрібно подбати при підготовці весілля, – вибрати дату. Одні вважають за необхідне заручитися допомогою астрологів, інші йдуть за порадою до церкви. А є ті, кому все одно, лише б був вихідний.

Є багато прикмет, згідно з яким люди підбирають день весілля з особливою обережністю.

Весілля у високосний рік

Багато сходяться на тому, що високосний рік не є сприятливим для проведення весілля, тому захід може і почекати. Прикмети, які пов’язують з цим роком, стосуються будь-яких починань. А шлюб є початком нового життя. Варто відкладати в такому випадку настільки важлива подія?

krasivye daty dlya svadby v 2020 godu: vybor dnya i mesyaca31 Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

Будь-які повір’я і прикмети мають свої вихідні. За часів Русі у високосний рік виключно нареченій надавалося право вибору майбутнього чоловіка. Хлопці в таких ситуаціях змушені були погоджуватися. Це і слугувало причиною не сформованих відносин, і шлюби розпадалися. Адже, як говорить народна мудрість, «насильно мил не будеш».

Також існує думка, що у такий рік на поганий урожай та приплід худоби, куди вже там весілля грати. Крім забобонів, немає більше нічого, що заважає одружитися в цей рік. Причому для церкви забобони неприйнятні, і вона ніколи не забороняла поєднуватися шлюбом і вінчатися у високосний рік. Якщо два люблячих серця щирі один з одним, шлюб буде щасливим, незважаючи ні на що.

Що значить гарна дата

Існує кілька привабливих днів для узаконення відносин в 2020 році. Молодята вибирають підходящу, керуючись лише своїми уподобаннями.

 1. Повторювані цифри. Симпатично виглядають однакові цифри. У 2020 році, на щастя майбутніх наречених, буде не одна така дата. Приміром, 2.02.2020, 20.02.2020. До речі, 2 лютого випадає на неділю.
 2. Однакові число і місяць. Незвично буде виглядати в запрошенні однакові цифри в числі і в місяці. А саме: 1.01 (хоча навряд чи у кого-небудь виникне бажання скріпити себе узами Гіменея першого січня), 3.03, 4.04, 5.05, 6.06, 7.07, 8.08, 9.09, 10.10, 11.11, 12.12. Мабуть, в цьому списку найкращим днем можна назвати 10 жовтня – і красиво, і припадає на суботу.
 3. Однакові число і рік. У закоханих кожен місяць буде шанс узаконити стосунки в привабливу дату, а саме 20.01.20, 20.02.20, 20.03.20 і т. д.
 4. Додавання і підсумкова сума. Мова йде знову про 10 жовтня. 10-е число, 10-й місяць, 20-й рік (10+10=20).

Найкрасивішою датою для весілля в 2020 році, безумовно, є 20 лютого. Всупереч тому, що вона випадає на четвер, працівники Рацсів впевнені, кількість пар, які бажають укласти шлюб 20.02.2020, буде величезним.

krasivye daty dlya svadby v 2020 godu: vybor dnya i mesyaca32 Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

У свято

Деякі закохані не женуться за красивими цифрами в документі, а призначають урочистості з нагоди народження їхньої сім’ї свято. Ні, вони, звичайно, не йдуть в ЗАГС 8 березня, 23 лютого або в який-небудь інший державне свято, вони вибирають символічні. Такими вважаються День Святого Валентина (14 лютого), День Сім’ї, Любові і Вірності (8 липня), Міжнародний день поцілунків (6 липня), Міжнародний і Національний дні обіймів (4 грудня і 21 січня відповідно).

Православні люди досить часто грають весілля в церковні свята, такі, як Червона гірка (5 травня) і День Казанської ікони Богоматері (21 липня і 4 листопада).

Вибір дня

У пошуках відповіді на питання: «Яку красиву дату вибрати для весілля в 2020 році?», мало дивитися лише на числа. Радимо звернутися до нумерології. В цьому випадку вдасться примножити добробут у майбутньому сімейному житті. Так, вважається, що щастя, здоров’я та достаток обіцяють непарні числа.

Має значення і час, в який молодята скажуть доленосне «Так!» в Загсі. Так, забобонні кажуть, що призначати реєстрацію шлюбу бажано на послеполуденное час. У цьому випадку сімейне життя буде наповнене любов’ю, щастям і успіхом.

Найкраще узаконювати стосунки в непарне число після обіду!

krasivye daty dlya svadby v 2020 godu: vybor dnya i mesyaca33 Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

Вибір місяці

У виборі місяця весілля перевагу віддають періоду з липня по жовтень. Це найбільш вдалий час по погоді. Але народ не завжди обмежується цим фактором. Багато відзначають залежність життя майбутньої сім’ї від місяця проведення весільного заходу.

 • Якщо вступити в шлюб в січні, можна рано овдовіти.
 • Лютий приносить чоловікові, дружині і дітям взаєморозуміння, повага і світ.
 • Весілля в березні несе за собою довгі розлуки.
 • Квітень не принесе сприятливого майбутнього.
 • Ті, хто зіграють весілля в травні, будуть все життя маятися.
 • Червень – провісник щасливого майбутнього.
 • Між улюбленими пануватиме гармонія, якщо одружитися в липні.
 • Сім’я буде міцною, якщо одруження припаде на серпень.
 • Довга спільна життя чекає тих, хто зіграє весілля в вересні.
 • Одружитися у жовтні означає забезпечити собі важке життя.
 • Багату подружнє життя обіцяє весілля в листопаді.
 • Казкова любов чекає молодят, скрепивших узи в грудні.

У підсумку сприятливими для весільного торжества є літні, осінні і зимові місяці, крім жовтня і січня.

Вірити у весільні прикмети чи ні, яку дату краще вибрати – вирішувати вам. Найголовніше – пам’ятайте, що щастя і благополуччя сім’ї залежить від любові, поваги і довіри один до одного.

krasivye daty dlya svadby v 2020 godu: vybor dnya i mesyaca34 Красиві дати для весілля в 2020 році: вибір дня і місяця

Весільні прикмети

Колишній директор Московського Рацсу Наталя Асташкіна в інтерв’ю для видання 2008 року «Аргументи і факти», розповіла про боязнь людей, пов’язаної з різними весільними прикметами, хоча більшість з них православні. Приміром, травень – дуже красивий місяць для весільного торжества. Але через народне повір’я, котре твердить, що женившиеся в травні «будуть маятися», охочих вступити в шлюб в цьому місяці трохи.

Наталія каже: «Ми так втомилися від цих пояснень і умовлянь, що просто взяли і підрахували, скільки людей одружується і розлучається з тих шлюбів, які припадають на травень. Так от, виявилося, що в травні розлучень менше всього!».

Якщо ви забобонна людина і нічого не можете з цим вдіяти, а весілля потрібно зіграти саме в 2020 році, візьміть до уваги прикмети, які віщують довге і щасливе подружнє життя:

 • до весілля варто відмовитися від веселощів в житло нареченої, нібито «щастя любить тишу». У високосний рік – це головна прикмета, яку не радять ігнорувати. Адже у давні часи в цей рік молоді дівчата самі вибирали наречених, тому важливо було не злякати удачу;
 • наряд нареченої повинен бути правильно підібраний. Чим довшим буде плаття, тим пара довше і щасливіше проживе сімейне життя. Прийнято надягати старовинні прикраси, оскільки вони є символом вічного кохання. Їх радять брати у кого-небудь з близьких родичів, які вас люблять і бажають вам щастя. Ні в якому разі не можна звертатися за допомогою у цій справі до чужих, хоч і знайомим людям. Разом з прикрасами вони можуть передати негативну енергію;
 • щоб шлюбні узи були як можна міцніше, а в родині панувало багатство, потрібно три роки підряд після одруження на річницю слати на стіл скатертину, якою була встелена весільний стіл нареченого та нареченої;
 • не рекомендується в день одруження носити кільце поверх рукавички – вся серйозність відносин буде зруйнована;
 • ніхто не повинен приміряти ваше весільне плаття;
 • посипаючи молодих пшеницею, їм бажають достатку і діток.

Всі перераховані традиції, природно, стосуються одруження не лише у високосний рік. Але якщо ви побоюєтеся грати весілля в цей рік, для вашого спокою і впевненості рекомендується дотримувати ці правила з особливою суворістю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!