Жовтоплідний томат Бурштинове серце F1: докладний опис, методика вирощування, відгуки

Жовтоплідні томати не дарма люблять вирощувати городники. Плоди багаті вітамінами і не викликають алергічних реакцій. Яскравий представник – гібрид Бурштинове серце. Докладний опис, нюанси вирощування та відгуки розміщені в статті.

zheltoplodnyjj tomat yantarnoe serdce f1: podrobnoe opisanie, metodika vyrashhivaniya, otzyvy34 Жовтоплідний томат Бурштинове серце F1: докладний опис, методика вирощування, відгуки

Як виглядає гібрид

Томат Бурштинове серце з’явився на світ завдяки старанням сибірських селекціонерів. Основне гідність гібрида – високий показник врожайності.

Виглядає помідор так:

 • Невисокий кущ, який сам зупиняється в рості (детермінантний тип). Пагони досягають довжини 1 м.
 • Листя на стеблах небагато. Вони звичайного для помідорів виду, зелені з густим опушенням.
 • Квітки простого типу. Першу кисть томат викидає після 6 листків. Наступні йдуть через 2 вузли. На кожній кисті утворюється до 7 зав’язей.
 • Плоди, по вигляду нагадують серце, при дозріванні забарвлюються в бурштиновий колір (фото додається). Ближче до плодоніжки злегка помітні ребра.
 • У розрізі томат м’ясистий, насіння проглядається мало.
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/ м2) Характеристики плодів
  Ранньо-стиглий (85-90 днів) Детермінанти-нантный (90 см у городі; 100 см в теплицях) Універсальний Для теплиць і відкритого грунту 150-200 В теплиці до 22; на відкритій грядці до 15 Серцеподібні, помаранчеві, м’ясисті

  Переваги і недоліки

  У порівнянні з іншими різновидами представлений томат має безліч плюсів.

  Позитивні характеристики:

 • Томат приносить плоди в ранні терміни. Вже в кінці червня можна повною мірою насолодитися смаком бурштинових помідорів.
 • Рослина без проблем акліматизується в різних регіонах.
 • Томат наділений стійкістю до більшості збудників хвороб пасльонових культур.
 • Високі цифри врожайності. З кожного куща огородник отримує більше 5 кг плодів.
 • Помідори товарного вигляду. Відмінно переносять транспортування.
 • Плоди додають у салати, використовують самі по собі, а також пускають на зимові заготовки.
 • Явних недоліків, яким слід було б приділити увагу, у гібрида немає. Єдине, на що нарікають садівники — неможливість самостійного збору садивного матеріалу.

  Особливості агротехніки

  При вирощуванні слід звернути увагу на деякі нюанси. Від їх виконання залежить кількість і якість врожаю.

  zheltoplodnyjj tomat yantarnoe serdce f1: podrobnoe opisanie, metodika vyrashhivaniya, otzyvy35 Жовтоплідний томат Бурштинове серце F1: докладний опис, методика вирощування, відгуки

  До вирощування розсади приступають за 2 місяці до переміщення помідорів на постійне місце. Насіння висівають в ємності з поживним грунтом. Сигналом до пікіровці вважається поява на рослинах 2-х справжніх листочків. На постійне місце томат висаджують після безповоротного відступу заморозків.

  Увага! За 3 дні до пересадки томат не можна поливати. В іншому випадку при транспортуванні можуть зламатися стебла.

  Потужні пагони з важкими плодами підв’язують до шпалери. Помідори регулярно поливають і підживлюють. Важливий прийом агротехніки – підгортання. Земляний вал дозволяє розростатися додатковим корінням.

  Відгуки

  • Олена з Омська. В моїй теплиці вже є кілька жовтоплідних різновидів, але описаний томат на особливому рахунку. Гібрид приносить дуже високі врожаї. Смак плодів насичений, яскравий аромат. Дозріває томат раніше за всіх моїх «підопічних». Вже на початку липня вся сім’я, включаючи онука-алергіка, насолоджується бурштиновими помідорами.
  • Тамара з Бєлгорода. Помідори на дачі вирощую без укриття. Намагаюся підбирати ранньостиглі сорти. У минулому сезоні звернула увагу на поданий в статті гібрид. Придбала у сусіда розсаду, виростила за всіма правилами. Залишала по 2 стебла, поливала, підгодовувала. В результаті отримала кілька відер з 8 кущів. Споживали у свіжому вигляді, маринували в банках, солили в бочці. Пробували переробляти томат на сік: отримали смачний, але непривабливий на вигляд напій.

  Бурштинове серце F1 – різновид, яка не підведе ні за яких обставин. Гібрид можна вирощувати в будь-якому регіоні країни, не маючи при цьому багатого досвіду в городніх роботах.

  Сорти томатів в розрізі: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради