Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

Квіти символізують багатство, вірність щастя, процвітання, розвиток і гармонію. Не дивно, що багато прикрашають квітковими композиціями житло.

Тільки от невдача – зрізані живі рослини швидко в’януть, а домашні квіти в горщиках вимагають грамотного догляду, постійної уваги і турботи. Не готові пожертвувати часом заради радості від домашньої оранжереї, тому не слабшає інтерес до штучним квітам в будинку, але прикмети можуть завдати клопоту.

028e55543837415439bb2fda2c8825c8 Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

Народні прикмети не рекомендують наповнювати будинок «мертвечиною». І справа не в тому, що штучні використовують для прикраси могил. Вважається, що сухі квіти «харчуються» позитивною енергією будинку, «завантажують» її, доводять відносини в родині до сварок і непорозумінь.

Чому, згідно з прикметами, не можна тримати вдома штучні букети

Коли дозріває очерет, на ньому з’являється пух – це пророкує сватання. Але якщо поставити штучний очерет в будинку дівчини на виданні, він не розквітне. Таким чином, «блокується» можливість дівчини вийти заміж.

Коли жива квітка дозріває, настає наступна фаза його розвитку – поява плодів, насіння, що символізує продовження роду. Штучні квіти, які не дадуть плодів, випромінюють енергетику «спаду», «кінця», смерті, печалі. У будинку, де використовується такий декор інтер’єру прикмети передбачають неприємності і біди:

 • Починаються сварки і конфлікти.
 • Трапляються зради, розпадаються подружні пари.
 • Самотні люди не можуть знайти пару.
 • Восковий квітку в домі здатний викликати смерть на його мешканців або родичів.
 • Сухий ковила «вдовина трава» може «притягнути» смерть глави сімейства.
 • Штучні рослини часто служать елементом біжутерії, шпильок, віночків на голову. Згідно з народними прикметами, такі прикраси не принесуть шкоди, але зберігати їх потрібно в закритому місці, наприклад, в шафі або в коробочках.

  З урахуванням прийме, кожен для себе вирішує самостійно, чи можна тримати вдома штучні квіти чи варто утриматися від такого декору.

  8c108b2de34bc40ba624170f7ca71b87 Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

  Вплив на енергетику

  Багато люблять домашні квіти, які пожвавлюють строгий інтер’єр і наповнюють будинок особливою енергетикою. Вони дихають, ростуть, рухаються, радують бутонами, живуть разом з господарями, інколи забирають негатив, і гинуть.

  Технології дозволяють виготовляти точні копії прекрасних творінь природи. Але штучні рослини, на відміну від прототипу, не змінюються в часі. Вони уособлюють досконалість, викликають захоплення, але від них віє холодом, порожнечею, неживою природою.

  Поставлені будинку штучні квіткові композиції негативно впливають на атмосферу житла, в якому до їх появи панували любов і взаєморозуміння. Своєю порожнечею штучні квіти «витягують» щастя.

  Прикмети не рекомендують розташовувати рукотворні букети в спальні. Від такого сусідства навіть ідеальна подружня життя дасть тріщину, а неодруженим людям (неодружені і незаміжні) загрожує вічне самотність.

  Прикмети не дають однозначної відповіді на питання, чи можна ставити вдома штучні квіти. Якщо в сім’ї постійний розбрат, сварки і скандали, живі рослини в такому будинку швидко в’януть, а ось штучні букети або сухоцвіти здатні «вбирати» негатив і «розрядити» обстановку. Тільки ставити їх потрібно в будь-якій кімнаті крім спальні.

  А ще, щоб вони приносили родині щастя, їх потрібно чистити від пилу і «енергетичної грязі». Для цього кожні півроку прикмети радять виконувати очисний ритуал зі свічками і читанням змови.

  a1dad7f0711e80d7b64b460591082ab8 Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

  Які квіти можна ставити в кімнаті згідно прикметам

  Люди, що нехтують забобонами, можуть прикрашати свій будинок ненатуральними рослинами. Тільки треба вміти вибирати штучні рослини для дому. Вони повинні бути хорошої якості: максимально схожі на справжні квіточки, зроблені з тканини, а не з пластику. А ще, всі їх елементи повинні добре триматися на своїх місцях.

  Квіти вважаються гарним декором інтер’єру, однак, потрібно знати, які з них можна, а які не можна тримати в будинку.

  Живі рослини

  Будинок краще прикрашати рослинами в горщиках або свіжими живими квітами в вазах. Але від останніх прикмети рекомендують відразу ж позбавлятися, як тільки починають в’янути.

  Сухоцвіти

  Недарма наші бабусі розвішували по дому пучки ароматних квітучих трав, які не тільки наповнювали простір фітонцидами, служили природними ароматизаторами повітря, але і виконували роль оберега.

  Зображення квітів

  Вишивка і малюнки. Вишиті квіточки – оберіг від розлуки з коханим. Причому, якщо у виробі використовувалися нитки, пофарбовані в «холодні» тони, у мешканців кімнати загостриться дар передчуття невдачі, а вишивка в теплих тонах посилить подружню любов.

  Колоски

  Прикмети кажуть, що навіть штучні колосся пшениці, жита, вівса завжди привертають в дім благополуччя, багатство, затишок і спокій, а його мешканцям дарують здоров’я. Вони є нейтралізаторами негативу.

  ac2aeaf1b3d736544fd914cdbea35718 Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

  Де в будинку можна ставити неживі букети?

 • Ванна кімната. Постійно ллється вода позитивно впливає на енергетику, тому погані прикмети про штучних квітах у ванній не працюють. У вигляді квітки може бути зроблено навіть мило. А квіти з будь-яких матеріалів (пластмасові, керамічні, тканинні, кам’яні і подібні) не тільки прикрашають кімнату, але й залучають до мешканців красу і сексуальну привабливість.
 • Передпокій. Навпроти вхідних дверей добре «працює» очерет. Він захищає будинок від лихого ока і підступи недругів. Над дверима можна розмістити сухий букетик звіробою або чебрецю.
 • Вітальня. Велику кімнату прикрасять панно або композиції із сухоцвітів. Тут доречні навіть красиві, майстерно виготовлені квіти з шовку або іншої тканини.
 • Кухня. Ідеальне місце для розміщення живих, сухих і штучних рослин.
 • 48bcae94089b1730fdf5867e78cbdaa4 Чи можна вдома тримати штучні квіти – прикмети, де ставити, зберігати, можна дарувати на день народження

  Можна дарувати на день народження?

  Підносити в дар штучні квіти прикмети не рекомендують. Існує думка, що такі предмети використовуються для позбавлення від негативу, а чоловік разом з живими рослинами прагне передати біди і хвороби.

  Єдиний момент, коли можна підносити штучні квіти – це дні похорону. А день народження – це час для зовсім інших подарунків, розкішних букетів живих квітів.

  Інша справа – букет з цукерок. Модне віяння не потрапляє під дію прикмети. Адже паперові квіти та інші елементи композиції служать додатковим «обгорткою» для солодкого частування, прикрашають його, надають оригінальну форму, підкреслюють цінність дару. Після того як цукерки з’їдені, такі композиції іноді ще довго зберігаються як пам’ять про щасливе дні.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради