Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Чи знаєте ви, що четвергова сіль це своєрідний оберіг, який допомагає при багатьох неприємних ситуаціях? Готується раз на рік, і термін придатності має рівно один рік.

Кожен рік, у чистий четвер, господині готують чорну сіль, на Великдень її беруть в церкву для освячення. Ми вже говорили, як зібрати великодній кошик, що можна класти, а що не можна, сьогодні поговоримо докладно про приготуванні солі.

Перед тим як готувати, необхідно рано прокинутися, скупатися, і взятися за справу. Рецептів приготування існує безліч, ми розглянемо.

Отже, існує думка, що в чистий четвер потрібно купити пачку солі в магазині, гроші брати безпосередньо на сіль, а якщо у вас більше, то здачу залишити, не забирати її.

Деякі кажуть що сіль можна брати в будь-який день, лише б це була нова, не розкрита пачка. Але в наших сучасних умовах, коли ми ходимо в магазини, і розплачуємося карткою за куплений товар, чи є в цьому щось страшне? Зрозуміло, здачу нам не як залишити при оплаті карткою.

На мій погляд, страшного в цьому нічого немає, і купувати сіль не обов’язково в чистий четвер, трохи раніше, головне не розкривати пачку.

Я чому так кажу, тому що в минулому році я розмовляла з магом, і отримала чітку відповідь на це питання. Адже головне, яку емоцію ви вкладаєте в приготування, що просите, як просіть, і ви у це вірите.

f91d4256f60c8562ac3a6bea0a222603 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Зберігати в душі віру, у серці – любов, а в розумі — здоровий глузд, і тоді світлі сили будуть на вашому боці.

Даний продукт допомагає привернути в будинок любов, удачу, достаток, а також захистити від пристріту і негативної енергії, а коли така накопичилася, і людина почуває себе погано, то «змити цей негатив». Для цього розчиняють сіль у воді, і омиваються, а також, додають у воду для миття підлоги в будинку.

Готують її з чорним хлібом, з мукою, з травами, з сухарями, і навіть, з капустяними листками. А чорніє не сама сіль, а ті домішки, які в ній знаходяться.

Четверговая сіль — що це таке і як користуватися

Готують її один раз в рік, в Чистий четвер, в результаті приготування вона виходить темніше забарвлення, тому і назву має, чорна сіль. Але в деяких випадках, не вдається домогтися явною чорноти, і вона має сірий відтінок.

Це не вигадки сучасних екстрасенсів, цей продукт готували ще наші предки з давніх часів. За старими повір’ями приготовлений продукт, особливим способом, володіє потужними очисними властивостями.

Чорна (четверговая) сіль — це продукт, який використовується в православній культурі, приготований особливим способом в Чистий четвер.

c5c3fc7dee3310c6ca23cf5d2362a958 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Є також відомості про те, що для надання кристалам чудодійної сили, їх досить винести під відкрите небо в ніч на четвер, щоб вона увібрала в себе всі магічні властивості.

Є зведення що її залишали на столі, біля хліба, і на іконостасі, протягом свята Пасхи, щоб вона увібрала в себе чудодійну силу, якою просякнутий це свято.

Свої магічні властивості чорна сіль зберігає протягом цілого року, ось чому її кожен рік потрібно готувати.

Готовий продукт має особливий присмак, для вживання її в їжу, слід подрібнити в ступці або кавомолці. Смак може змінюватися через включення в неї особливих ароматичних добавок.

І суть тут не в додаванні солі для смаку, її використовують зовсім трохи.

У процесі готування сіль очищається, і «заряджається»:

 • Ще з давніх часів люди вірили в очисну силу вогню. Вогонь очищає і підсилює здатність прибирати негативні енергетичні згустки.
 • Особливе значення має молитва, яка заряджається особливою енергетикою. Під час приготування, потрібно читати молитву, яка очищає продукт.
 • Особливий день «Чистий четвер», тут має значення сам день, і колективні випромінювання посилаються в цей день усім православним світом.
 • Очищення і освячення під час свята Пасхи в церкві, це найпотужніша підзарядка продукту від чистого джерела.

Як користуватися четвергової сіллю:

Трохи нижче ми докладніше забудуємо на цьому питанні уваги, так як користуватися можна по різному: для успіху на роботі, від хвороб, від зурочення, від негативу, для залучення достатку.

5a4828c1ef795dc6686fd4afc253a016 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Її поміщають в бавовняний мішечок, насипають у ладанку, носять на шнурку, зберігають у солонці на столі. Можна посипати під поріг, доріжкою, таким чином, переступаючи поріг будинку, частина негативної енергетики буде «зчищатися» сіллю. Якщо, наприклад, до вас в гості приходять люди з не дуже чистими намірами і помислами.

Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах і в який час

Наші предки готували цей продукт в печі, або на відкритому вогні, в сучасних умовах можна готувати на газу, або на електроплиті . Колись наші предки, засипали в глиняний горщик, або засипали в негідний плетений лапоть, і томили кілька годин. Загортали в капустяне листя.

Є навіть відомості про те, що використовували спеціальні поліна для її приготування. Протягом Великого посту, щонеділі, відкладали в сторону по одному поліну, а потім розпалювали їх і готували продукт.

Отже, в який час потрібно готувати? Готували в ніч на Чистий четвер, або рано вранці в четвер. Але до цього моменту, господиня повинна була скупатися, і прочитати молитви.

Способи приготування увазі термічну обробку кристалів, які вводяться додаткові інгредієнти, зараз я розповім які.

Беріть велику кам’яну, звичайний продукт, який продається в пачках. Не підходить дрібна, морська або йодована сіль, або вибілена екстра.

35152d1e5622d74a66c9c007103d1006 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Якщо плануєте користуватися продуктом активно, то приготуйте з одного кілограма. Якого вистачить на рік, думаю, ще залишиться.

Для приготування підійде важка чавунна сковорода, сковорода з товстим дном, товстостінний казанок. Сковороди з антипригарним покриттям абсолютно не підходять.

Прожарити саму сіль, або змішати її з різними добавками. В минулому році, я готувала з ароматними травами. Вона у мене вийшла темна, але не чорна.

251548c92ba4903d2f5cbe758065fcbf Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Приготовану сіль можна зберігати до півночі, а потім пересипати в мішечок, але не потрібно залишати її до Страсної п’ятниці, інакше вона втратити всі свої чарівні якості і властивості.

Які добавки використовують для приготування

Готовий приготовлений продукт можна зберігати в баночці, в скляній колбі, у тканинному мішечку.

 • Використовують житній хліб.
 • Капустяне листя.
 • Висівки або вівсяні пластівці.
 • Гущу після солодового квасу.
 • Спеції та трави: лавр, чебрець, базилік, м’ята, кріп, кмин, коріандр і ін)

5e70a92f2393c83511cf457b05a027c7 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Я готувала з використанням трави полин. Так як ця трава володіє магічними властивостями, ще з давніх часів це був захист від пристріту і псування, її навіть носили в мішечку на поясі. Пучки трави вішали і в будинку, і в спальні, вона охороняла від злих духів, від блискавки. А її запах здатний був вигнати з дому будь-яку нечисть.

Купити траву можна у травників, або назбирати самим, на крайній випадок можна купити в аптечному кіоску.

Якщо хочеться магічних і оберігають властивостей, то використовують такі трави: полин, звіробій, деревій, кропива, безсмертник, пижмо, яглиця. Ця сіль буде приготована на 7 травах, потужна і захисна.

Не відаючи того сіль здатна творити чудеса, вбирати всяке зло, приміряти ворогів.

Рецепти приготування солі в домашніх умовах

При приготуванні, ви відчуєте характерний запах, і задимленість, тому, краще включити витяжку, відчинити вікна і двері.

Є така прикмета, якщо при приготуванні солі, вона сильно тріщить, значить на людину є порча.

7b4bd9d4d891afe51f7aa7a5c246ed20 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

 • Сіль проколюють на чавунній сковороді, перемішують дерев’яною ложкою або лопаткою, процес триває, поки продукт на потемніє.
 • Можна засипати в казан і помістити в духовку, выжаривая продукт кілька годин.
 • Також, дрібно кришать буханець житнього хліба, змішують з сіллю, поміщають в «качатник» або «казан», за бажанням всипають трави, перемішують, поміщають в духовку і чекають поки вона змінить колір. Пропорції 1 частина хліба, 4 частини солі.
 • У чисту суху сковороду з товстим дном поміщають кілограм солі, 10 ложок житнього борошна, читають 3 рази молитву, всім нам відому, «Отче Наш», хрестяться, заважаючи вижарюють сіль.
 • Вівсяні пластівці змішують з сіллю, і ставлять у розігріту духовку, або готують помішуючи на сковороді.
 • Капусту нарізають шматочками: 500 грам солі, 100 грам капусти. Всі поміщають в сковороду, і підсушують.

Дуже важливо, при приготуванні солі перемішувати її за годинниковою стрілкою, а не проти.

Після приготування, сіль може збивається в грудки, їх треба розбити, або розім’яти руками, продукт просіяти, або залишити як є. Пересипати в ємності, і написати дату.

bdfdd9ba5b9e8113cc62ef2815e0f6ec Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Остиглу сіль можна просіяти, велику використовувати для оберегів, а також, в лікувальних цілях, а дрібну, можна використовувати в їжу.

Відео рецепт приготування чорної солі

Якщо ви хочете подивитися і побачити, як готується оберіг, то вмикайте відео, та дивіться, а також готуйте для своєї родини і для себе.

Сподіваюся, цей відео рецепт допоможе вам приготувати важливий і цілющий продукт.

Молитви при приготуванні солі в Чистий четвер

Перед приготуванням потрібно налаштуватися на потрібний лад, прогнати всі погані помисли, і налаштуватися на чистий лад. Приготування має бути з вірою в душі та чистими намірами.

І дуже важливо прочитати молитву «Перед початком всякого справи». Її можна знайти в православному молитвослове. Ну і звичайно ж, «Отче наш», читаємо, як мінімум 3 рази.

Перед відправкою в піч, або перед проколюванням на сковороді читають таку молитву над сіллю.

Боже Спасителю наш, пришедый в Єрихон при Елиссеи пророце, з шкідливих води солию исцеливый: сам благослови і сіль край, і преложи ю в жертву радості. Ти бо єси Бог наш, і тобі славу возсылаем, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків, амінь.

При приготуванні солі, можна прочитати тільки Отче Наш, і все, а можна, читати різні молитви, дивлячись що ви хочете отримати, ось приклад молитви:

Всіх Солей Сіль від Чистого Четверга Як ти увійшла в будинок Так страшна біда пішла.Допоможи і збережи Сім’ю від лиха захисти!

При приготуванні подумки сконцентруйтеся на тому, какаю саме сіль ви хочете отримати, і для чого вона вам потрібна.

b7a9bad79f242e9e7843f08ac8a75b2a Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Деякий час продукт буде гарячий, залиште його нехай охолоне, не перекладайте в мішечки в гарячому вигляді. Перекладайте в холодному вигляді, в скло, або спеціальні мішечки. Тепер її потрібно сховати від сторонніх очей, і використовувати за потреби.

Не забудьте освятити продукт в церкві, коли підете святити продукти в Світле свято Великодня.

Як використовувати сіль в православ’ї в якості захисту і оберега

Візьміть сіль, вийдіть за поріг будинку, увійдіть з правої ноги, обійдіть будинок за годинниковою стрілкою, говорячи такі слова:

“МОГУТНЯ СІЛЬ ВІД СТРАСНОГО ЧЕТВЕРГА ВСІМ НАМ ЗАХИСТ! ВІД ГІРКОЇ БІДИ-ЗАХИСТИ І ДОПОМОЖИ! БУДИНОК ВІД ЛИХА ЗБЕРЕЖИ. ЗАМИКАЮ СЛОВО НА ЗАМОК».

Це потужний щит вашого будинку від злих і завистных людей, які входять у ваше житло. Або можна прочитати таку молитву:

Всіх солей сіль, від Чистого четверга, всім нам дорога. Як ти в дім прийшла, так біда пішла. Захисти, допоможи, і від лиха збережи!

Або ще таку молитву:

Все зло йди, а щастя в дім приходь. Приходь мир, любов, достаток, здоров’я, сили! Замикаю словом на замок, а сіллю припечатываю!

ba276fada6f51d80e76b90031153d610 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Розведіть сіль воді і протріть її меблі, підлога. Трохи насипте солі по всіх кутах будинку.

Сьогодні, цей продукт використовують:

 • При хворобах–надають силу і відновлюють здоров’я сольові ванни, полоскання, обгортання.
 • Для залучення любові – на листку пишуть ім’я чоловіка, його якості та характер, загортають конвертом і насипають продукт.
 • Для успіху на роботі і грошей– використовуються різні обряди, дієві змови, після чого мішечок підвішують у непомітному місці в будинку.
 • Як допомогу проти пристріту – тут також застосовуються заповітні слова і ритуали.
 • Проти алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор–обряди працюють з допомогою змов.

Говорячи про таких чудодійних властивостях, у багатьох виникає питання, де її взяти, де продається четверговая сіль. Деякі люди, готують її спеціально для продажу, та таких оголошень можна знайти безліч.

Можна придбати до магів і екстрасенсів, але найкраще, приготувати її самостійно в домашніх умовах. Так як ви самі вкладаєте в неї свою енергію, те, що вам потрібно.

b87d44515b92a045afe3d73f5c563a80 Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Допомагає четверговая сіль від пристріту і псування

Чорна сіль здавна використовується як магічний оберіг від пристріту і негативної енергії. Її використовують як для зняття негативу, так і для захисту. Якщо носити з собою, то ніхто вам нічого не зможе зробити. Буде захищати і вас, і ваш будинок.

Носили в якості захисту на поясі зав’язуючи в маленький оберіг, використовувалася ладанка. На столі стояла солонка з продуктом для достатку і здоров’я домочадців. Вживати її в їжу не можна було, оскільки її роль вбирати в себе негатив.

Існує повір’я, якщо попросити трохи солі у трьох будинках, в яких люди живуть заможно і приготувати таку сіль, то і в твоє життя прийде удача.

Якщо ви погано себе відчуваєте енергетично, то після душу розведіть трохи солі у воді, і сполосніть. Це допомагає очиститися. Звичайно, потрібно потім змити з себе, щоб тіло не свербіло від солі. Можна, приймаючи ванну, кинути дрібку солі, тоді нічого змивати з себе не потрібно.

Хворим підсипали таку сіль в їжу, щоб вони швидше йшли на поправку. Використовували для господарства, для прибирання, розчиняючи сіль у відрі з водою.

Четверговая сіль заготовлюється під час, коли у світі панують позитивні вібрації. Вона отримує позитивний заряд. В цей день вона підживлюється потужним енергетичним імпульсом.

Для чого потрібна Четверговая сіль і як її використовувати від хвороб і успіху на роботі?

Ви можете носити сіль з собою в сумочці, або помістити в ладанку, вас ніхто не зачепить, і яка зла негативна сила не причепитися.

 • Використання магічної солі від будь-якого зла, захист.
 • Хворому треба з водою цієї Солі випити.
 • В кожному кутку в хаті насипати, якщо раптом прийшла біда.
 • Якщо сварки з чоловіком, покладіть під подушку мішечок з Сіллю.
 • Якщо хтось поїхав і довго не повертається, киньте щіпку ЇЇ у вогонь.
 • Щоб росло здорове, добре, гарне, розумне дитя, у воду для купання саму малість кинути.
 • Для достатку в домі: посеред столу в дерев’яній сільниці поставити.
 • Недоброжелателю в дім прийшов, в їжу грам додати.
 • Після відходу ворога, Сіллю всі сліди його присипати.
 • Щоб мир і щастя в родині було, щіпку солі киньте під головах кожного ліжка.

Готуйте продукт, вірте в добро, і в усе хороше, і будьте впевнені, що це допоможе захистити вас і вашу родину від усього поганого. Давайте поговоримо про користь і шкоду цього продукту.

Користь і шкода Четвергової солі

Якщо розглядати шкоду продукту, то у всьому потрібно знати міру, тоді не буде шкоди. Продукт має магічні і корисні властивості:

1. Використовується в їжу в ролі сорбенту.

2. Насичує наш організм корисними мікроелементами: калій, кальцій, натрій, фтор, фосфор, селен.

3. Корисна для прийняття ванн, знімає втому, допомагає енергетично відновитися.

4. Заспокоює при терзаннях і душевних недугах.

5. Для захисту будинку від скупчився негативу.

6. Для лікування від хвороб.

7. Для створення доброї і благополучної обстановки в будинку.

8. Для удачі, багатства і процвітання.

9. Для багатого врожаю, і від хвороб господарства.

10. Можна використовувати в косметиці в якості скрабу для обличчя і тіла.

7bd0f07d508a0a1ea39a8fe32b81ecef Четвергова сіль: що це таке і як користуватися. Як готувати четверговий сіль в сучасних умовах

Але не варто безконтрольно вживати, пам’ятайте, все добре в міру. З обережністю застосовують всередину при подагрі, ниркової недостатності.

Особливою силою володіють змови, можна заговорювати саму сіль, так і продукти, які ви куштують. Якщо вся сім’я в зборі, у чистий четвер, то рекомендується, щоб кожен член сім’ї, з благими намірами, кинув жменю солі в казан, а господиня прочитала молитву, і приготувала!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради