До чого голуб вдарився (врізався, стукнувся) у вікно і полетів – прикмети

Ситуація, коли голуб стукає в вікно, часто викликає переполох. Багато хто вважає, що після цього в їх будинок прийде біда. Причому навіть у тих випадках, якщо голуб вдарився у вікно і полетів. Але виявляється, що ця прикмета сильно перекручена і далеко не завжди тлумачення має негативний характер.

296b976af652c1bcbda48ef348676f0f До чого голуб вдарився (врізався, стукнувся) у вікно і полетів – прикмети

Голуб вдарився у вікно

Найбільш поширена прикмета про голуб, який вдарився в вікно, говорить про те, що він приніс вісті зі світу мертвих. Народний поголос пов’язує цю птицю з душею померлого родича, яка сумує за проживають в будинку людьми.

Вважається, що візит пернатої є нагадуванням. Померлого слід пом’янути в церкві, поставивши запалену свічку біля святої ікони.

Існують й інші повір’я.

 • Якщо в будинку є тяжкохворий, то голуб стає передвісником його швидкої смерті. Причому сумна подія може статися незабаром.
 • Птах різко вдарилася у вікно і полетіла – належить раптовий струс. Що саме станеться, сказати складно. Наприклад, якщо ви довгий час перебували в зневірі, вас долала апатія, то незабаром ситуація може докорінно змінитися – станеться щось, з-за чого ви знову відчуєте смак життя.
 • Раптовий розвиток важкого захворювання або погіршення самопочуття хворого віщує голуб, який врізається у вікно, потім відлітає і знову повертається. Після такого знака прикмети радять звернути особливу увагу на стан здоров’я всім домочадцям.
 • Птиця прилетіла на балкон, вдарилася в скло, після чого потрапила в кімнату, зробила коло і вилетіла на вулицю – готуйтеся до приходу гостей або чекайте хороші вісті. У цьому випадку бажано не виганяти посланця, а дозволити йому самостійно знайти вихід.
 • Якщо перната гостя тихенько вдарилася у вікно, а потім відразу ж зникла, то це віщує дуже приємні події. Причому вони можуть бути дуже значущими для вас і в будь-якому випадку хорошими. Станеться те, про що ви давно мріяли.
 • Вагітній жінці, яка побачила, як голуб вдарився об скло і полетів, прикмета обіцяє швидкі пологи. Тому до зустрічі з малюком варто як слід підготуватися вже зараз.
 • Якщо напередодні важливої події, наприклад, весілля, ви помітили, як перната врізалася в скло і тут же зник, це символізує сильні переживання. І щоб подія не було зіпсовано, бажано приманити птицю і пригостити її хлібними крихтами або зерном. У цьому випадку народні повір’я обіцяють вдалий результат заходу в цілому.
 • Одиноким представницям прекрасної статі подібна ситуація обіцяє швидке заміжжя.
 • Якщо на роботі побачили, як голуб вдарився у вікно і одразу ж полетів, то більшість прийме схиляється до того, що це добрий знак – начальство оцінить ваші старання і, можливо, нагородить підвищенням. Проте в цілому ця подія може стосуватися не тільки вас, але і всього колективу або навіть підприємства. У даному випадку це може символізувати успіх спільної справи.

4bc76440d0c4ccbadcd303f1bc390786 До чого голуб вдарився (врізався, стукнувся) у вікно і полетів – прикмети

Тлумачення в залежності від часу доби

Певні поправки до тлумачення прикмети про голуб, який б’ється у вікно, здатне внести і час доби.

 • Голуб постукав у вікно рано вранці і своєю поведінкою розбудив вас – вам належить почути гарні звістки.
 • Погані новини обіцяє візит пернатого гостя в обідній і післяобідній час.
 • Птах з настанням сутінків сіла на підвіконня, постукала в шибку і полетіла – будьте обережні, так як у вашому оточенні з’явилися недоброзичливці. Вам заздрять і намагаються всіма силами нашкодити.
 • Якщо голуб вдарився у вікно пізно ввечері або вночі, після чого відразу упорхнул, то це подія обіцяє одержання звісток від далеких родичів.

Що пророкує забарвлення голуба?

Хорошим стане ознаку або поганим залежить також і від кольору оперення крилатого гостя.

 • Про вікно вдарився білий голуб і полетів – хороший знак. Будь-яких неприємностей ця подія не принесе.
 • Птах у темному оперенні обіцяє швидкі зміни до гіршого.
 • Якщо перната мала плямисте забарвлення – новини, які незабаром отримаєте, вас здивують.

Голуб вдарився у вікно машини

Народні повір’я радять після такої ситуації дотримуватися граничну обережність, перебуваючи за кермом автомобіля, і уважно спостерігати за дорогою.

Подібна поведінка голуба розглядається як попередження про те, що водій може потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

f3bf116ed5abd2de0906d7e58c2a3e94 До чого голуб вдарився (врізався, стукнувся) у вікно і полетів – прикмети

Як нейтралізувати недобрі прикмети?

Якщо у тлумаченні прикмети про голуб, який вдарився об вікно і після полетів, йдеться про неприємності, то їх можна запобігти.

 • Згідно з народними повір’ями, пернатих необхідно задобрити, і тоді ви зможете відвести від свого будинку біду. У цьому випадку необхідно погодувати голубів хлібними крихтами, зерном або насінням.
 • У народі кажуть, що погана прикмета допомагає нейтралізувати гроно горобини. Такий оберіг зазвичай вішають за вікном, у яке вдарився голуб.
 • Також не зайвим буде попросити захисту у зберігача будинку – домовика. У місці, де за повір’ями він мешкає (наприклад, в кутку кімнати або за піччю) слід поставити миску з молоком чи медом.
 • Якщо в будинку є хвора людина і після візиту голуба ви занадто рознервувалися, сходіть у церкву, поставте перед святою іконою свічку і щиро помоліться про його здоров’я.

І не варто сильно переживати, якщо ознака має погане значення. Беручи близько до серця негатив, ви тим самим впускаєте його в своє життя. Для початку слід відкупитися від вісника і після цього відразу ж постаратися забути про поганий ознак.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради