До чого свербить ліва або права коліно – 3 прикмети яким варто вірити

З кожною частиною тіла людини пов’язані прикмети і повір’я, які зародилися ще в минулих століттях. Які вчиняти дії, якщо свербить ліва коліно, і до чого це явище виникає, розглянемо нижче.

700cad2436214e909b1c7310cbc91eb3 До чого свербить ліва або права коліно  3 прикмети яким варто вірити

Чому свербить ліва коліно

Ліва сторона тіла вважається носієм негативних емоцій, але якщо свербить коліно, то можна заспокоїтися, нічого небезпечного вас не чекає. Свербіж у коліні може позначати:

 • Важку дорогу, яка вимордує всі ваші сили. Якщо ви кудись збираєтесь, то повинні налаштуватися на те, що дорога дасться вам нелегко. Неприємності можуть бути будь-якими: у вас не вистачить грошей на таксі, доведеться їхати довго і з пересадками, зустрінуться недоброзичливі сусіди-пасажири. Але зате після подолання такої дороги нагорода вам покладена, якщо поїздка була відрядженням, то надбавка до заробітної плати та кар’єрне зростання забезпечені, а якщо це був відпочинок, приємні емоції відпустки перевищать частку невдач, які виникли з вами в дорозі.
 • Реакцію на різку зміну погоди. Якщо на вулиці сонячно і ясно, то чекайте найближчим часом холодної погоди, і навпаки, якщо вітер, бруд, дощ і сльота, то варто очікувати появи сонечка. І чим сильніше свербіж, тим глобальніше будуть зміни погоди.
 • Нецікаву роботу, що забирає багато сил. Вам буде доручена дуже складне завдання, але впоравшись з нею, ви будете нагороджені.
 • 191238266e7e411437142d33afc82450 До чого свербить ліва або права коліно  3 прикмети яким варто вірити

  Якщо свербить ліве коліно, то це може вказувати на невзаємну любов. Езотерики явище розшифровують по-особливому, на їхню думку, всі ті справи, які люди хотіли зробити, але не встигли, відкладаються в колінах і в більшій мірі в лівій. І коли проходить час, починає турбувати область під коліном, а потім біль переходить в суглоби.

  До чого свербить права коліно

  Якщо свербить праве коліно, то варто розслабитися, життя підготувала для вас декілька сюрпризів. Коли з’явився свербіж в цій області, очікуйте сприятливих справ, які можуть полягати у наступному:

  • Всі проблеми і несприятливі справи пройдуть самі по собі, не варто їх вирішувати, докладаючи зусилля. Важливо навчитися довіряти долю і нервувати як можна менше.
  • Приємні новини від близьких родичів або друзів.
  • Знайомство з людиною, що сильно змінить ваше життя.
  • Відпустка, який принесе багато позитивних емоцій. Якщо ви багато років нікуди не їздили відпочивати, то готуйтеся, скоро вам належить подорож.

  У деяких випадках через свербляче коліно проявляється туга близької людини по відношенню до вас. Після появи корости необхідно задуматися, чи давно ви бачилися з родичами. Якщо ж ви не можете зрозуміти, кому не дістається уваги, тоді чекайте гостей, близькі самі прийдуть до вас у будинок, щоб побачитися й поговорити.

  1d2b35d87404cae0559eb1324a2fe607 До чого свербить ліва або права коліно  3 прикмети яким варто вірити

  Якщо права коліно свербить кілька днів, то необхідно остерігатися публічних виступів, доповідей, так як можете ненароком зганьбитися. Вам буде складно донести до аудиторії свої думки.

  Якщо сверблять обидва коліна

  Якщо одночасно зачесалися обидва коліна, то, швидше за все, ваша друга половинка відчуває по відношенню до вас ревні почуття, необхідно переглянути свою поведінку. І для того щоб не провокувати скандал, не варто подавати привід своєму обранцеві ревнувати вас. При свербінні обох колін важливо звернути увагу на день тижня, коли це відбулося:

 • понеділок – до любовної визнанням, романтичного вечора і приємним емоціям;
 • вівторок – вказує на тугу батьків про вас;
 • середа – вірогідні гості, з якими ви давно не бачилися;
 • четвер – показує на проблеми в робочій і професійній сфері;
 • п’ятниця – віщує подорож у кілька днів, яке буде дуже корисним для вас;
 • субота – дає стабільність в житті;
 • неділя – закликає прислухатися до порад оточуючих.
 • 21bf7e20fe9be7665fea90226e9fb70a До чого свербить ліва або права коліно  3 прикмети яким варто вірити

  Також, якщо сверблять обидва коліна, то варто уважно розпоряджатися своїми грошима, так як вас можуть обдурити. З незнайомими людьми треба бути обережним і не довіряти їм фінанси.

  Свербить і ліворуч і праворуч

  Якщо коліно засвербіло з обох боків, то потрібно чекати гостей, причому свербіж з’являється в той момент, коли вони тільки почали збирати сумки, а тому у вас є час підготуватися до приїзду. Ще багато людей вважають, що коли свербіж з’явився тільки з правого боку, це до приємних новин, а якщо з лівого, то до невдач.

  Мудрість предків перевірена роками, тому до прикметами варто прислухатися, іноді вони є якимись знаками та застереженнями для людини.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради