Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

 Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

Кожна жінка хоче бути красивою і виглядати при цьому природно. Не всіх влаштовує їх натуральна краса, особливо форма й розмір губ. Для їх збільшення використовується гіалуронова кислота. Але, щоб зберегти гарний ефект після косметологічної процедури, важливо правильно розминати губи після збільшення і дотримуватися рекомендації косметолога.

В яких випадках потрібно масаж?

kak delat massazh gub posle uvelicheniya gialuronovojj kislotojj 92 Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

Перед масажем губ, в першу чергу, потрібно виявити ознаки необхідності процедури. В обов’язковому порядку слід масажувати шкіру при наявності наступних чинників:

 • Застосування анестетиків і філера. Це додаткові компоненти, використовувані для збільшення. Вони не вважаються біологічними за структурою і можуть викликати побічні реакції організму;
 • Освіта горбків і шишок. Не має значення, де саме вони з’явилися;
 • Якщо було введено перевищує потреби кількість філера, який перестає пропорційно розподілятися.

При необхідності масажу губ він проводиться тільки через кілька днів після введення компонента для збільшення.

Професійний косметолог підкаже, як правильно виконувати рухи і в яких випадках потрібно здійснювати масаж. Клієнтці в цьому випадку залишається уважно слухати і запам’ятовувати.

Правила проведення масажу губ

kak delat massazh gub posle uvelicheniya gialuronovojj kislotojj 93 Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

Після збільшення губ масаж робиться два рази на день у ванній. Один сеанс триває близько 5-7 хвилин. При дотриманні техніки масажу результат від процедури збережеться максимально довго, а ефект від процедури збільшення буде відповідати очікуванням.

Інструкція проведення масажу зубною щіткою:

 • Після процедури чищення зубів перевертаємо щітку з протилежного боку і прикладаємо до губ.
 • Розминаємо поверхню м’якими круговими рухами. Робимо це акуратно, не натискаючи.
 • Масажуємо від центру в кут і в зворотному напрямку. Рухи повинні бути легкими і плавними.
 • Потім від центру до куточків і в зворотному напрямку здійснюємо поплескування, не сильні і м’які.
 • Проговорюємо голосні букви з витягнутими губами. Їх положення повинно виглядати як при співі колискової дитині.
 • Надуваємо щоки по черзі. Вдих повинен бути довгим і протяжним. Перед видихом, затримуємо дихання на кілька секунд, а потім випускаємо повітря через рот, попередньо зробивши «качиний ротик».
 • Стуляємо губи і повертаємо вліво і вправо. При цьому русі задіюється нижня частина щелепи. Для зручності можна використовувати додаткові косметичні засоби для нанесення.

Після проведення масажу губи потрібно намазати спеціальної зволожуючою маззю. Аналогом цього складу може стати гігієнічна помада або косметичне масло.

При відсутності алергічної реакції на мед, він стане відмінним ліками для зняття набряків на губах. Рекомендується використовувати мед світлих сортів і в рідкому вигляді.

В яких випадках не можна робити масаж?

kak delat massazh gub posle uvelicheniya gialuronovojj kislotojj 94 Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

Ефект від масажу губ проявляється при його систематичному виконанні. Не варто чекати миттєвого результату. Існує ряд ситуацій, коли і зовсім протипоказано робити масаж. Забороняється здійснювати процедуру в наступних випадках:

 • У першу добу після процедури щодо збільшення губ. До них не можна торкатися. В принципі, це і неможливо, так як у випадку дотику виникають хворобливі відчуття і дискомфорт;
 • Поки на поверхні шкіри залишаються помітними сліди від уколів;
 • Якщо виявлені значні горбки і шишки. В цьому випадку потрібно негайно звернутися до фахівця, який проводив процедуру збільшення;
 • При синцях, синцях і сильному набряку губ.

Після проведення процедури по збільшенню майстер інструктує клієнта про можливі ускладнення і розкаже як вести себе, якщо проявляється побічний ефект. Косметолог також пояснить, як правильно робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою і в яких ситуаціях він вважається необхідним.

Якщо пацієнт виявляє побічні ефекти, не вказані лікарем, то слід негайно звернутися до місце проведення процедури.

Правила догляду за губами після збільшення

kak delat massazh gub posle uvelicheniya gialuronovojj kislotojj 95 Як робити масаж губ після збільшення гіалуронової кислотою?

Після збільшення та відновного періоду після процедури необхідний регулярний догляд за шкірою. Правила догляду за губами після збільшення включають наступні аспекти:

 • Очищення. Два рази в тиждень потрібно використовувати скрабування і пілінг за народними рецептами;
 • Зволоження і підживлення. Процедуру слід здійснювати після кожного чищення зубів;
 • Використання гігієнічної помади. Перед походом на вулицю у вітряну погоду губи слід захистити гігієнічною помадою. Якщо на вулиці сонячний день, то використовується крем з УФ-захистом;
 • Приблизно два рази на тиждень можна наносити на шкіру маски власного приготування.

Процедура зі збільшення губ шкоди організму не несе. Якщо її виконує професійний косметолог, клієнту не про що турбуватися. Однак те, як довго протримається результат, залежить виключно від жінки і методів, які вона буде використовувати для догляду за своїми губами.

Щоб продовжити ефект від збільшення губ, потрібно використовувати комплексний підхід. Косметологи рекомендують розробити щоденний алгоритм по догляду за шкірою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради