Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

Мусульманське весільну сукню є унікальним і має багато відмінностей від наряду європейського типу. Кожна дівчина сходу зобов’язана бути одягнена так, щоб її вбрання відповідав звичаями її народу.

Сукні східного типу виділяються серед інших своєю закритістю. Припустимо відкривати тільки кисті рук та обличчя. Не допускається наряд, який буде сильно обтягувати або який зшитий з прозорої тканини. Сьогодні мусульмани намагаються дотримуватися своїх звичаїв.

Традиційне мусульманське весільну сукню

Мусульманські весільні сукні виділяють цнотливість, стриманість і благочестя дівчини. Згідно релігії ісламу, наречена не може бути одягнена зухвало, так як жінці ісламу забороняється викликати сексуальний потяг у протилежної статі.

До особливостей традиційних східних суконь відносяться:

 • наряд повинен акцентувати увагу на стриманості нареченої і відповідати звичаям і традиціям ісламу. Виключається використання будь-якого іншого стилю для створення більш сучасного образу;
 • максимально приховане тіло: груди і горло закриті, довжина рукава до зап’ястя, спідниця повинна бути до підлоги. Іноді дівчина одягає рукавички, щоб приховати свої руки;
 • обов’язково наявність хіджабу. Він приховує вуха і волосся дівчини. Для його створення забороняється використання прозорого або напівпрозорого матеріалу;
 • вельон одягається зверху хіджабу. Вона може бути схожа з довгим європейським варіантом;

f74b19a534612a3ceaca8dd3a6abce4a Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

 • крій сукні повинен бути вільний. Однак їх силует не схожий на мішок або балахон. Сукня підкреслює жіночу фігуру дуже делікатно;
 • колір вбрання може бути не тільки білим. Дозволяється використання інших кольорів: кремового, рожевого, червоного;
 • наряд нареченої декорується різними візерунками та орнаментами. Також використовується гаптування золотистого кольору, перли, мережива. З того, як наряд нареченої прикрашений, можна судити про фінансовий стан нареченої. Чим вона багатша, тим більша кількість прикрас у неї пришито на сукню.

Незважаючи на дані суворі умови, всі наряди мусульманського типу виглядають дуже багато, розкішно і заворожуюче.

Фасони сучасних мусульманських весільних суконь

Мусульманські весільні сукні мають різноманітні фасони. Над їхніми чином старанно працюють талановиті модельєри. Вони прикрашають сукні різноманітними драпіровками, блискучим камінням, мереживом, вишивкою. Завдяки цьому, східні шати виглядають як справжній шедевр мистецтва. Вартість суконь досить висока, так як майже вся робота над ним виконується вручну.

9020776502bb8b609aaf9d05439f53b5 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

У східній дівчини є три варіанти вибору вбрання для головного торжества в її житті:

 • Вона може підібрати модель суворого стилю з рукавами довжиною до кистей і спідницею до підлоги або звернути на себе увагу, використовуючи вишивку і узори, виконані в стилі Сходу.
 • Нареченій на весіллі, можливо одягнути брючний комплект або вибрати пишне плаття, зшите з шифону. Брючний костюм часто доповнюється спідницею або широким хусткою, який одягається поверх штанів.
 • Деякі дівчата купують сукні європейського стилю, а потім доповнюють його гольфом, який одягають під наряд. Також образ можна доповнити болеро, яке закриє руки до кистей.
 • Традиційні вбрання

  Мусульманське традиційне весільне плаття – це наряд, який закриє всі частини тіла. Проте він багато декорується. Образ виходить розкішним і водночас суворим. Фігуру дівчини повинен бачити лише її чоловік. У зв’язку з цим, одягається об’ємним наряд, який приховає тіло нареченої від стороннього погляду.

  Щоб прикрасити традиційне плаття використовуються бісер, стрази, золота нитка, камені.

  Однак перестаратися з прикрасою також не можна, тому що наряд не може виглядати по-чудернацьки. Можливі його кольору від яскравого марсала до персикового. Волосся обов’язково ховаються. Для цього застосовується хіджаб або шовкову хустку. Прикраса головного убору має відповідати загальному стилю сукні. Для його декорування використовується перли або вишивка.

  011534a5a507676baa45f8dff109e149 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Традиційне вбрання можна поділити на два види:

  • строгий варіант сукні. Вони виділяють скромність, покірність і відданість чоловікові. Наряд повністю закриває тіло. Прикраси сукні використовуються непомітні. Вони означають щастя в сімейному житті і плодючість. Незважаючи на всю суворість, такі наряди виглядають дуже елегантно;
  • нарядні варіанти. Вони закриті повністю, однак мають насичені елементи декору: вишивка яскравого кольору, велика кількість намистин і страз. А також наявність кольорів і мережив. У такому вбранні дівчина буде відповідати всім правилам ісламу, і при цьому буде виділятися серед інших.

  Проте у правилах про мусульманських весільних нарядах є виняток. Воно діє, коли наречений і наречена святкують в окремих приміщеннях. Вони не повинні ніяк не перетинатися один з одним.

  У такій ситуації наречена має право підібрати будь-який варіант наряду. Вона може вибрати фасон з відкритими плечима і верхи, а також довжиною до коліна. Однак занадто облягають і викликають сукні не допустимі.

  Пишне багатошарове сукня з шифону

  Мусульманські весільні сукні можуть мати багатошарову пишну спідницю. Це буде відповідати правилам східного стилю. Дані наряди багато в чому схожі з європейським чином. Проте руки нареченої закриваються рукавами довжиною до зап’ястя. Також необхідно, щоб було закрито горло і груди.

  0a2e8959fb79675328c2fcafb3c985f3 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Спідниця виготовляється з декількох шарів шифону. Завдяки такій спідниці виходить ніжний, легкий і повітряний образ. Поверх її нашивають бісер або стеклярус. Також її можна прикрасити вишивкою або тонким мереживом. Верх такого сукні шиються з легкого шовку чи шифону. Він злегка облягає тіло.

  Наречена у сукні з пишною спідницею, схожа на троянду. Підкреслити таку схожість можливо, використовуючи ніжно-рожевий або персиковий колір. Важливо щоб фата і головний убір добре гармоніювали із загальним стилем. Перевагою даного фасону є те, що його вгору ефектно підкреслить талія, а пишний низ приховає всі недоліки стегон.

  А-силует з золотою або срібною вишивкою

  Мусульманські весільні сукні можуть бути зшиті у вигляді А-силуету. Плаття цього виду поєднують в собі скромність і грацію. Воно ідеально відповідає всім вимогам ісламу.

  До головних особливостей даного фасону відносяться:

  • ліф приталений, а низ розширений. Такий варіант витончено підкреслює фігуру нареченої;
  • має плавні лінії, які здатні приховати недоліки фігури;
  • розширення спідниці починається від талії;
  • колір сукні може бути найрізноманітніший;
  • додатково сукні прикрашають ниткою срібного або золотого кольору. Такий варіант декору добре поєднується з тканиною білого кольору і сукня стає схоже на шедевр;
  • зазвичай до сукні додається довгий шлейф.

  79ef0297bb041b8927266502129d0279 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Сукня такого виду не приверне зайвої уваги нареченій. У ньому жінка виглядає невинно, але дуже жіночно. Основною перевагою даного сукні є те, що воно підійде під будь-яку фігуру.

  Приталені плаття з мереживом

  Мусульманські весільні сукні можуть бути приталеними. Даний фасон є більш сміливим у порівнянні з іншими. Однак всі інші правила повинні бути дотримані. Закриті плечі, руки і декольте роблять силует більш спокійним. Декорують плаття тонким мереживом, а також дорогоцінним камінням та бісером. Це надає йому невинності і в той же час розкоші.

  Іноді плаття доповнюється спідницею, виконаної у вигляді рибки. Однак, порівняно з європейським стилем, даний вид спідниці має більш розмиті і ніжні обриси. Даний фасон плаття підкреслить цнотливість дівчини, а також її витонченість і ніжність.

  Плаття, розшите камінням та стразами

  Одним з відмінних характеристик суконь мусульман є наявність багатого декору.

  617e57b2930902475feca9962da45acf Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  На наряд нареченої нашиваються:

  • бісер;
  • стеклярус;
  • стрази;
  • дорогоцінні камені, які створюють рельєфні і мерехтливі візерунки.

  Тканина для даного фасону, як правило, використовується гіпюрова. Зазвичай її прикрашають бісером, намистинки якого можуть бути одного кольору, або бути різних кольорів. Такі сукні включають в себе три основних переваги: шарм, чарівність і розкіш.

  Матеріал суконь

  Весільна сукня нареченої сходу можна віднести до твору мистецтва. Для виготовлення мусульманського сукні модельєри використовують різні тканини. Зазвичай застосовуються тільки якісні й недешеві матеріали: шовк, атлас. Плаття також може бути зшите з шифону, який зовні виглядає особливо розкішно.

  e368bb3a1fb6b8184de60d447ccfd041 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Дизайнери більш ретельно працюють над декором наряду. Жодна мусульманська плаття не обійшлося без оформлення. Кожен візерунок має свій власний сенс. Наприклад, є візерунки, які говорять про благочестя і цнотливість дівчини. Візерунки виконуються з ухилом на східні мотиви. Найбільш популярною стала обробка з гіпюру. Вона надає сукні ніжний і в той же час багатий вигляд.

  Який колір воліють сучасні мусульманські нареченої

  Обмежень в кольорі сукні східної нареченої немає. Вона може вибрати яскраві кольори. Однак світлі тони краще, так як вони додатково підкреслюють ніжність і невинність дівчини.

  Кольори, які найчастіше використовуються молодятами сходу:

  • кремовий;
  • бежевий;
  • золотистий;
  • пудровий;
  • сріблястий.

  Для наймолодших ідеально підійдуть насичені тони. У країнах ісламу вітається весільну сукню червоного кольору. Також в сучасному ісламському світі можливі вбрання нареченої глибокого синього, фіолетового, бузкового та смарагдового кольору. Витончений крій суконь яскравих кольорів не дозволяє їм виглядати зухвало.

  На вибір кольору сукні нареченої великий вплив надає країна, в якій проводиться весілля.

  6b72d2daacce979768cee1a604890f2d Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Наприклад, наречена в Індонезії одягає блузку, спідницю і підв’язується поясом. Колір усіх складових наряду яскравий і оздоблена гіпюром. Наречені в Палестині використовують для своєї сукні червоний, малиновий, оранжевий, рожевий. Найбільш насичені кольори застосовуються майбутніми дружинами в Індії. Ними використовується зелений, вишневий і золотий колір.

  Що ще одягають мусульманки на весілля

  Окрім весільного вбрання східна наречена може використовувати наступні аксесуари:

  • клатч невеликого розміру. Він повинен збігатися за кольором з кольором сукні. Також його прикрашають такими елементами, як дорогоцінні камені, золотиста або срібляста вишивка;
  • головний убір. Він декорується живими або штучними квітами. Чим більше буде закрита голова, тим більше поважніше будуть ставитися до нареченої, гості;
  • маленький букет квітів;
  • додаткові аксесуари: пояс, камзол, накидка;
  • ювелірні прикраси.

  Прикраси

  На відміну від вбрання для весілля, мусульманські прикраси не мають обмежень. В образі східної нареченої завжди є золоту каблучку з великим діамантом, унікальне обручку, діадема з дорогоцінних каменів, прикрашене діамантами намисто та інші.

  Всі прикраси одягаються поверх одягу. Сережки нареченої сходу не одягають, у зв’язку з тим, що голова і вуха у них закриті. Також з сукнею добре поєднуватимуться пояси з гарного матеріалу або не толстого дорогоцінного металу. Поверх плаття можна одягти пальто класичного фасону, хутряний кожушок або жилет.

  Головний убір

  Головний убір – обов’язковий елемент у вбранні нареченої ісламу. Він повинен закривати волосся і вуха дівчини.

  Залежно від того, в якій країні проводиться весілля, головний убір може бути трьох видів:

  • хіджаб;
  • фата;
  • шовковий хустку.

  6b5741f5c17a72ff1dd74c28d0851697 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купити

  Головний убір прикрашають також як і плаття: використовується вишивка, стрази, бісер та інші елементи. Він повинен гармоніювати з сукнею.

  Взуття

  Суворих умов до взуття східної нареченої немає. Туфлі повинний мати закритий вигляд. Якщо передбачаються обряди, в яких бере участь взуття, то підійде тільки традиційний варіант. На весіллі наречена дуже довго стоїть, тому необхідно вибирати зручний варіант.

  Дизайнери, бренди весільних нарядів для мусульманок

  Популярні арабські дизайнери створюють моделі весільних суконь, які вражають своєю розкішшю. Незважаючи на те, що в основі сукні нареченої лежить строгість, це не є перешкодою для застосування ними в якості прикраси орнаментів, гіпюру, каменів. Будь-яка дівчина Сходу мріє отримати у спадок від матері вінчальну сукню.

  На сьогоднішній день європейські дизайнери вносять невеликі зміни у пошиття сукні для східних наречених: використовується комір у вигляді стійки, що підкреслюють красу шиї. Також можливе використання легкого корсета. Він зробить талію більш окресленою.

  До відомим дизайнерам сходу можна віднести:

  • Елі Сааб – один з кращих дизайнерів. Він отримав популярність за рахунок іспанського бренду Pronoivias. Модельєр придумує витончені моделі сукні в різних стилях. Його батьківщиною є Ліван. Завдяки працьовитості і любові до шиття одягу дизайнер став відомий. Він зміг підкорити Париж, відкривши там власний весільний салон. Дизайнер відомий у всьому світі і його моделі суконь вибирають зірки, відомі всьому світу. В якості фарбування він використовує перли, кристали, мережива. Середня вартість його суконь становить приблизно 50 тис. руб.
  • Ірна Ла-Перль – дизайнер Індонезії. Стиль його суконь – консервативний. Однак використані ним повітряні тканини, прикраси та драпірування робить образ нареченої м’якше. Стиль у модельєра – стильний і романтичний. Образи цього дизайнера перетинаються з європейським стилем, однак повністю відповідають вимогам ісламу.
  • Відомим російським дизайнером, який працює в мусульманському напрямку, є Резеда Сулейман. Бренд «Reseda Suleman» виник у 2011 р. В колекції «Бон Жур» представлені різноманітні варіанти весільних нарядів. Назва інший її колекції весільної моди «Crystal». Всі сукні на ній виглядають вишукано і витончено, але одночасно відповідають нормам ісламу. У цьому показі вбрання пошиті з оксамиту і вручну розшиті кристалами. У певних моделях присутні класичні акценти, а в яких-то є сучасні штрихи.

  295091219ed5978159af28b89380a7f7 Мусульманські весільні сукні. Моделі, фасони, яке краще купитиНа фото представлені дизайнерські моделі мусульманських весільних суконь.

  На території Росії знаходиться близько 60 магазинів одягу. Вартість її весільного плаття становить від 7 тис. руб. Вона шиє не тільки інших, але і повсякденне мусульманський одяг. Всі сукні Резеди Сулейман шиються вручну. Кожна дівчина з її колекції може підібрати собі наряд, який підкреслить всі достоїнства і приховає недоліки.

  Мусульманське весільна сукня має бути зшита з виконанням декількох умов. Незважаючи на це, модельєри придумують розкішні образи. Існує велика різноманітність суконь для мусульманських наречених. Дівчина може вибрати те з них, яке найкращим чином підкреслить всі достоїнства її фігури.

  Відео з варіантами весільних суконь в мусульманському стилі

  Підбірка мусульманських весільних суконь:

  Оформлення головного убору:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради