Чому не можна катати порожню дитячу коляску – прикмети

З періодом вагітності і першим роком життя дитини пов’язано чимало прикмет. Приміром, існує заборона, згідно з яким не можна катати порожню дитячу коляску. Забобонні люди кажуть, що так можна накликати біду. З чим же це пов’язано повір’я і що обіцяє таку поведінку?

cc6e7562e7d21d46f4fd2076cb1ad9d0 Чому не можна катати порожню дитячу коляску – прикмети

Чому не можна катати порожню дитячу коляску?

Заборони засновані на наступних судженнях:

 • В одному з забобонів говориться, що дитина стане неспокійним. Його настрій буде постійно змінюватися, він буде погано спати, хвилюватися без причини і постійно плакати.
 • Цієї ж версії дотримуються і біоенергетики. Вони вважають, що коляска зосереджує в собі енергію людини, яка дуже потрібна йому по мірі зростання. А якщо катати її порожньою, то енергетичне поле поступово послабшає і новонароджений залишиться без захисту.
 • Забобонні люди вірять у прикмету про те, що такі дії здатні викликати у малюка часті головні болі.
 • Повір’я забороняють катати порожню коляску жінкам, які чекають дитину, і тим, хто тільки планує вагітність. Вважається, що це також негативним чином позначиться на самопочутті майбутнього малюка.
 • Поганим знаком стає ситуація, коли коляску катає стороння людина. У народі кажуть, що таким способом чужинець здатний наврочити новонародженого, причому зробити це він може випадково. Тут роль відіграють не думки, а саме дії.
 • У давнину говорили, що коли вагітна жінка катає порожню коляску, вона накликає горе – бездітність. Дитина може померти в утробі або ж при пологах.

  Хороші прикмети

  Прикмети, пов’язані з катанням порожній коляски, мають не тільки негативне значення.

  • Здавна склалася прикмета, згідно з якою, жінка, яка мріє про поповнення в родині, може наблизити виконання заповітного бажання. Для цього їй достатньо покатати порожню дитячу коляску. Як казали в народі, «накатати дитинку».
  • Вважається, що подібними діями можна наблизити і народження другої дитини. Причому в даному випадку можна катати як порожню коляску, так і разом з новонародженим.
  • Існує ще одне повір’я, яке обіцяє народження двійні.

  Однак не завжди воно мало позитивний характер. Приміром, у старовину народження двох малюків пов’язували з великими труднощами. Під загрозою смерті перебували і вони, і сама породілля. Сьогодні ж таку новину сучасні мами сприймають виключно з радістю.

  Як уникнути неприємностей?

  Якщо ж ви забобонні і схильні приймати погані прикмети близько до серця, то в такому разі скористайтеся порадою наших предків. Раніше, коли новонародженого діставали з люльки, замість нього клали ножиці. А під нею залишали віник.

  Здавна вважалося, що ці предмети здатні забезпечити дитині надійний захист. Вони створювали потужне енергетичне поле, яке не дозволяло злим силам впливати на немовля. Але при цьому найкращим оберегом вважалася сама мама. Її щира любов – це найкращий захист від усього недоброго.

  В цілому, якщо говорити про прикмети, то в період виношування дитини і в перші роки життя на них краще не реагувати. Від емоційного стану мами залежить багато чого, в тому числі і здоров’я малюка.

  pinit fg en rect red 28 Чому не можна катати порожню дитячу коляску – прикмети

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради