Можна стригтися в неділю і інші дні тижня: народні прикмети про стрижку

Невпевненість у тому, чи можна стригтися в неділю і інші дні, пішла з переконання у властивій волоссю здатності накопичувати енергію. Існують календарі стрижки, складені згідно з прикметами і повір’ями. Вони пояснюють, що передбачає зміна зачіски в конкретний день. Вибравши підходящий день, можна залучити удачу і поліпшити життя.

В який день тижня стригти волосся

Прикмети, розповідають, чому потрібно стригти волосся в конкретні дні тижня, складені на базі багатовікових спостережень. Взаємодія з волоссям – це не тільки зміна зовнішності, але і вплив на зв’язок персони і вселенської енергії. Корекція зачіски в певний день здатна принципово змінити протягом життя.

 • У перший день тижня стригтися можливо, але потрібно ретельно вибирати майстра. Біологічне поле персони в понеділок особливо вразливе, а захисна сила волосся невелика. Якщо потрапити до майстра з сильною негативною аурою, вона вбереться, відганяючи удачу. А ось фарбувати волосся краще всього в понеділок.
 • Щоб не змінити до гіршого свою долю, у вівторок стрижуться у давнього знайомого, близького друга. А ось стригти себе власноруч не рекомендовано. Вівторок – етап відновлення життєвої енергії. Щоб у майбутньому не зіткнутися з перешкодами у здійсненні планів, відвідайте молодого перукаря. У вівторок зміною зачіски можна привернути удачу.
 • Середа – хороша можливість змінити зачіску у фахівця своєї статі. Нехтуючи цим обмеженням, ризикують любовним щастям, успіхом. Передісторія прикмети – доля Самсона, чию кончину принесла подстригшая його в середу дівчина. Містики вважають, що оновлення локонів у цей день передвіщає раптове подорож, знайомство.
 • У четвер можна змінювати зачіску без побоювань. Такий час стрижки впливає на здоров’я: разом зі зрізаними волоссям підуть хвороби, пристріт, псування. Позбавлення від кінчиків волосся очищає від негативної енергії, приманює удачу.
 • Зміна зачіски в п’ятницю передбачає кардинальні життєві зміни. Визначити, хорошими або поганими вони будуть, можна, якщо звернути увагу на місячний календар. Бажано вносити заплановані зміни в сприятливі дні. Імпульсивна стрижка не рекомендована.
 • Суботня стрижка – спосіб змінити життя на краще. Перед зміною зачіски загадують бажання. Оновлення локонів очищає карму, покращує здоров’я. Укорочення волосся в суботу прискорює виконання мрії.

В які дні не можна стригтися

Деякі езотерики стверджують, що можна стригти волосся в неділю, але більшість сходиться на думці, що це нерозумно. Останній день тижня – найбільш несприятливий для зміни зачіски. Зрізаючи волосся, людина позбавляється удачі, щастя, ризикує захворіти.

Про можливості стригтися в неділю православ’я чітких рекомендацій не дає. Сувора християнська релігія не сприймає прикмет, обрядів, амулетів. Священики вважають, що чисті думки і щира віра в божу допомогу – єдиний захист від зла.

Містики, пояснюючи, чому не можна стригтися в неділю, вказують на особливе значення цього дня. Неділя – символ відпочинку, період відновлення сил, священний момент для віруючої людини. В релігії останній день тижня призначений для відпочинку, тому будь-яка праця, включаючи стрижку, суперечить волі Всевишнього.

Краще уникати відвідування перукарні в п’ятницю, якщо цей день виявився у місячному місяці 9, 15, 23, 29 числом.

 Можна стригтися в неділю і інші дні тижня: народні прикмети про стрижкуПідстригаючи волосся у диявольський день, ризикують залучити недоброзичливців, темну силу. Зміни, спровоковані такою стрижкою, завжди негативні.

Звідки пішли прикмети про стрижку по днях тижня

Містики вірять, що до гріхопадіння у людей не було пишних шевелюр, лише легкий дитячий пушок і німб навколо голови, концентрував біологічну енергію. Саме аура, отяжелев від гріха, перетворилася в локони. Вважалося, що будь-які маніпуляції з материализовавшимся біополем здатні змінити людську долю.

Як визначити сприятливі місячні дні для підстригання

Головні правила:

 • Для кращого росту волосся стрижуть прибуває на місяць.
 • Для уповільнення росту волосся стрижуться, коли нічне світило убуває.
 • Пострижені при убуваючому місяці волосся міцніше, менше плутаються.
 • Не можна стригтися 9, 15, 23, 29 дні місячного місяця.
 • У молодика до перукаря не ходять, інакше разом з волоссям коротшатиме життя.

Найкращими днями місячного місяця для зміни зачіски вважають 5, 6, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 23, 28.

Про те, чи можна стригтися по неділях і в інші дні, сьогодні знають не тільки християни, але й люди інших релігій, а також атеїсти. Найчастіше прикметами дотримуються навіть ті, хто не визначився у своїх релігійних переконаннях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради