Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Блакитноокі і світлошкірі дівчата народжуються, в основному, зі світло-русявим кольором волосся. Бажання змін штовхає багатьох представниць прекрасної статі на зміну відтінку волосся. Щоб фарбування не виглядати безглуздо, необхідно знати, який колір волосся краще всього підходить до блакитним очам і світлій шкірі.

Кольоротип зовнішності

Кольоротип зовнішності визначає, які кольори в одязі та косметиці ідеально поєднуються з природними даними дівчини. Завдяки чому сильні сторони зовнішності вдало підкреслені, а слабкі відсунуті на другий план або зовсім зникають.

e1cfd1c2cae94b85642cce07acd0a7bb Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

4 існуючих кольоротипу – зима, весна, літо, осінь – характеризуються певним набором кольорів і відтінків у зовнішності, які повністю гармонують один з одним. Причому дівчина може відноситися тільки до одного кольоротипу.

Кольоротип зима

Це завжди контраст. Дівчата з такою зовнішністю дуже яскраві, що запам’ятовуються. Волосся можуть бути як темні (чорний, какао, темно коричневий), так і світлі (попелястий блонд). Шкіра біла, фарфоровий, бежева або смаглява, з оливковою подтоном. Відсутність веснянок. Очі яскраві, чітко окреслені: чорні, карі, сині, блакитні.

c3ea2d0eb043b977e7df83f0bf651b35 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Варто звернути увагу, що всі відтінки зовнішності холодні. Чорний з синім відливом, світлі кольори шкіри і волосся з сірим або рожевим відтінком.

Кольоротип весна

Протилежність зими. У зовнішньому вигляді переважають світлі, виключно теплі кольори. Волосся переважно руді, коричневі (як світлі, так і темні), з красивим золотим переливом. Можуть завиватися.

3c6a698abe74a2b5d6cb12f13ca54289 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фотоЯкий колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі

Шкіра ніжна персикова, кремова, з м’яким рум’янцем і золотим ластовинням. Очі світлі, сіро-блакитні, коричневі, зелені, бірюзові.

Кольоротип літо

Як і зима, характеризується набором холодних кольорів. Вони насичені, але не такі яскраві. Відсутнє контрастування в образі. Волосся русяве (як світлі, так і темні), з сірим, попелястим відтінком.

16d60638de87a20f5e5907150c14126e Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Відсутній будь-який прояв золотих тонів. Шкіра світла, молочна з холодним блакитним або рожевим відливом. Очі не яскраві, сірі, з блакитними або зеленими вкрапленнями. Це найпоширеніший кольоротип.

Кольоротип осінь

Самий променистий кольоротип. Дівчат з таким виглядом трохи. Волосся вогняні, мідні, каштанові, морквяні. Темні або світлі, частіше кучеряве.

a1f06ae21b4b4653406260323d8d16d9 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Шкіра світла, насичено рожевий, бронзова, золотиста. Ластовиння багато і скрізь, вони яскраво-коричневі. Очі можуть бути як яскраві зелені, бурштинові, сині, так і прозорі з зеленню, сірі.

Підбір відтінків волосся згідно кольоротипу

Спираючись на кольоротип можна вибрати потрібний колір, який після фарбування додасть зовнішності ще більше краси. Оточуючим буде здаватися, що ви народилися з таким кольором.

При доборі слід врахувати всі наявні відтінки очей, шкіри, волосся (якщо вони не пофарбовані). Новий колір не повинен вибиватися із загальної гармонії зовнішнього вигляду. Це досить складна справа, іноді для отримання вдалого результату необхідно звернутися до професіонала.

Для дівчат, що належать до кольоротипу зима, можливі такі варіанти кольору фарбувань:

 • Ворон чорний.
 • Темно-русявий.
 • Какао.
 • Темно-коричневий.
 • Платиновий блонд.

1dd97a4eb45ec30624f558550edacd94 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Можна скористатися тонують синіх, фіолетових тонів, зробити в салоні фарбування омбре, градієнтне, неонове фарбування для найсміливіших.

Для кольоротипу літо рекомендують наступні колірні рішення:

 • Перловий блонд.
 • Світло-русявий.
 • Русявий.
 • Холодний солом’яний.
 • Сірий.

83723467a92832e582fc223b5c812827 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Вдало виглядають тонування, шатуш, балаяж. Вони роблять можливим зміну способу без кардинальних змін.

Належать до кольоротипу весна стилісти рекомендують забарвитися в такі кольори:

 • Світла мідь.
 • Прозорий медовий.
 • Світло-бурштиновий.
 • Солом’яний.
 • Світло-русявий.
 • Золотий горіх.

6d7f7f3da991dbae787f59bf4b80780c Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Ніжний золотий перелив можна отримати і від використання тонуючих засобів. Це менше травмує волосся.

Кольоротип осінь насичений і яскравий. Перефарбовувати волосся в кардинально інший колір не слід. Краще вибрати фарбу свого відтінку, але на кілька тонів темніше або світліше.

Основними відтінками, що підкреслюють індивідуальність осені, вважаються:

 • Мідний.
 • Рудий.
 • Каштановий.
 • Золотисто-шоколадний.
 • Яскравий морквяний.

Колір волосся для блакитних очей при холодному цветотипе

Відповідний блакитних очей колір волосся може бути різним. Залежить він, як від ступеня світлості шкіри, так і від контрастності зовнішності.

Для дівчини Літо

У дівчат річного кольоротипу блакитний колір очей частіше не яскравий, напівпрозорий, з сіруватим відтінком. Можуть бути присутні вкраплення зеленого, коричневого. Для світлою, що підсвічується рожевим шкіри підійдуть будь-які холодні тони, починаючи від перлового блонда і закінчуючи попелястим шатеном.

8e54c385fc0f493671feb89518af0edd Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Якщо шкіра дуже бліда, доцільніше вибрати більш насичений і темний тон, щоб обличчя і волосся не зливалися в єдине ціле. Граючи з відтінками блонда, можна візуально додати очам яскравості, виразності. Вигідно підкреслити основні кольори зовнішності можуть волосся, пофарбовані в карамельні кольору. М’які, але холодні, вони вдало відтіняють колір шкіри.

Для дівчини Зима

Біла шкіра, темно-русяве або чорне волосся і блакитні очі – казкове поєднання. Воно досить рідкісне і додати до нього нічого. Стилісти рекомендують у такому випадку підібрати фарбу в тон. Вона зробить волосся яскравіше і підкреслить красу, дану природою.

4c335ebeb27d8fbf3f381caa41e67ed9 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Любителькам експериментів можна порадити яскраві сині, бірюзові, попелясті, фіолетові, холодні рожеві пасма. Такі оригінальні прядки ще більше виділять колючий холод блакитних очей.

Колір волосся для блакитних очей при теплому цветотипе

Дівчата, що відносяться до теплого кольоротипу, частіше мають не чисто блакитний колір очей, а з додаванням жовтого, зеленого, сірого відтінків.

Для дівчини Весна

Весняним дівчатам йдуть тільки світлі кольори волосся. Такі як блонд, русявий, горіх, карамель, мед. Вони обов’язково повинні кидати золотом. Це додасть образу легкості, легкості. Підкреслить прозорість шкіри, молодість особи.

b30a1dc20ad8e8fd65c1098fbb5bb575 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Вигідно буде виглядати фарбування «каліфорнійське мелірування». Ефект як від природного вигорання локонів на сонці. А веснянки тільки підкреслить всю красу образу.

Для дівчини Осінь

Блакитні очі підкреслюють і без того насичені відтінки осіннього кольоротипу зовнішності. Відмінно виглядають на таких дівчат волосся кольору меду, червоного каштана, міді, іржі, вогню.

2f41e4d70448def7a786f7cb970f5a6c Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

В основному такими квітами і природа обдаровує осінніх дівчат, варто лише вміло підкреслити природні дані. Наприклад, додати яскравості, пофарбувавши волосся в свій тон або трохи темніше. Головне, не переборщити.

Вибір кольору для блакитнооких дівчат зі світлою шкірою

Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі можна зрозуміти, визначивши кольоротип зовнішності. Таке поєднання, по більшій частині, властиво дівчатам з переважанням холодних кольорів в образі.

При підборі відтінку важливо пам’ятати:

 • Тон повинен підкреслювати, а не заглушати.
 • Бажано віддавати перевагу більш натурального відтінку.
 • Необхідно враховувати спосіб життя, характер.
 • Якщо є можливість «приміряти» колір, то необхідно це зробити. Так як візуально він може підходити, але при цьому робити особа старше.

Класичні кольори волосся

Класичними холодними кольорами вважаються відтінки русявих, коричневих, перлинних квітів. Багато фірм розробляють цілі лінії фарб з натуральними відтінками. Безаміачниє фарби від російської компанії «Kapous Cosmetics» відрізняються широкою палітрою класичних відтінків, що надають максимально природний вигляд волоссю.

5d1d5f122dbb32f2962fb06751f207c6 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

У складі фарб присутні доглядають і захисні компоненти, що перешкоджають згубної дії ультрафіолетового випромінювання. Вартість тюбика від 150 до 250 руб. Хорошими бюджетними фарбами з натуральної палітрою вважаються Garnier Color Naturals, Schwarzkopf Palette. Упаковка коштує в межах 100 руб.

Контрастні кольори волосся

Деяким блакитнооким дівчатам з порцеляновою шкірою підійдуть контрастні кольори. Наприклад, чорний з синявою, темно-каштановий холодний, графіт.

Фарби від компанії Estel славляться великою кількістю відтінків, як натуральних класичних, так і екстравагантні. Лінійка De Luxe містить контрастні базові тони, які справляються з фарбуванням будь-яких волосся на відмінно. В складі також містять лікувальні речовини, які зміцнюють волосся, роблячи їх більш гладкими і блискучими. Вартість фарби, в середньому, 300 руб.

5eef1a90f0f58a312879e5b5cc749b6d Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Якісними бюджетними фарбами з багатою контрастною палітрою є C:EHKO Color Explosion, Garnier Olia. Ціна упаковки 300-350 руб. Варто звернути увагу на те, що наносити такі насичені кольори краще довірити професіоналові. Так як необхідний досвід рівномірного розподілу фарби. Інакше результат може бути не надто вдалим.

Незвичайні кольори волосся

Блакитнооким дівчатам зі світлою шкірою до їх натурального кольору волосся, як доповнення образу, підійдуть кольорові пасма холодних відтінків. Світлим волоссям підійдуть рожеві, фіолетові, попелясті, блакитні і зелені кольори.

Фарба для волосся Matrix випускає різні лінії відтінків. Фарбувальні пігменти ColorGraphics LACQUERS дозволяють бути ультрасучасною, забарвлюючи окремі пасма або всю голову неординарні, незвичайні кольори. Така фарба містить живильний комплекс керамідів, що зберігає структуру волосся. Вартість тюбика фарби, в середньому, становить 270-450 руб.

68fb4d40e3c0e648be96175caeb35950 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Якщо немає повної впевненості в гармонійності зовнішнього вигляду з креативним фарбуванням, можна використовувати спеціальні кольорові крейди для волосся. Вони змиваються відразу після першого миття голови і виглядають досить стильно.

Наносити їх потрібно на вологі пасма. Перед використанням краще роздягнутися, так як разом з волоссям вони прикрашають все навколо. Стоять крейда для волосся всього 50 руб. за набір з 5 основних кольорів.

Підбір відтінку волосся в залежності від віку

Колірне перевагу в деякій мірі залежить і від віку. Блакитноокі і світловолосі дівчата до 25 років дуже легко і сміливо підходять до вибору кольору волосся. Вони можуть пофарбувати волосся в яскраві, нестандартні кольори, так і в спокійні, ніжні тони. Юність — час експериментувати з образом і кольором, допустимі навіть екстрим кольору і різнокольорові пасма.

b53906b6575db51bdcc87f34ecf61ef2 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Дівчата від 25 до 35 років вже знають, які саме кольори їм ідеально підходять. Якщо хочеться різноманітності, то краще перефарбувати волосся на тон темніше або світліше. Виграшно виглядатиме фарбування омбре, яка освіжить образ.

Жінки 35-45 років обирають для себе найбільш підходящий до зовнішності відтінок і фарбуються їм довгий час. Зазвичай це близький до власного кольору відтінок, який робить колір більш глибоким і багатим.

Жінки після 50 років намагаються підібрати фарбу, яка здатна якісно фарбувати з’явилася сивину. Також вибір фарби стає більш ретельно, щоб завдати найменшої шкоди волоссю.

Секрети вибору свого ідеального відтінку волосся

Ідеальним відтінком колір, подарований природою. Але жінкам необхідні зміни, щоб ними захоплювалися, щоб відчувати себе «іншого». Нарешті, просто для зміни іміджу. Тому важливо врахувати всі нюанси і побажання до фарбування, щоб потім не було засмучення від нового кольору.

a5cb731713411c3bd1b58758a2692d8d Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

В першу чергу необхідно зрозуміти, тепла зовнішність або холодна. Для цього є один простий прийом: пов’язати на голову по черзі помаранчевий і блакитний хустки. Той колір хустки, який прикрашає обличчя і буде визначати тип. Якщо це оранжевий, то тип теплий. Якщо блакитний – холодний.

Дівчатам, що належать до теплого типу, необхідно вибирати виключно теплі відтінки для волосся. І навпаки, холодного типу підійдуть сіруваті відтінки без жовтизни.

Щоб зрозуміти, який колір волосся підійде до блакитним очам і світлій шкірі, необхідно визначити, світла зовнішність або темна. Для цього слід уважно оцінити очі, колір брів і вій, врахувати тон шкіри.

2e956102d75e1c7ad0c04bfc1f929347 Який колір волосся підходить до блакитним очам і світлій шкірі, круглий, овальний, квадратний особа, фото

Світла зовнішність характеризується водянистим, не яскравим кольором очей (вони можуть бути блакитні, сірі, жовті), білястими бровами і віями. Темна зовнішність, навпаки, характеризується чітким контуром очей, брови і вії контрастні. Колір волосся вибирається відповідно приналежності.

Важливо, щоб колір не тільки гармоніював із зовнішнім виглядом, але і відповідав внутрішньому світу. Саме тоді жінка стає по-справжньому чарівною.

Цікаве відео правила вибору відтінку волосся блакитнооким дівчатам

Дівчата різних цветотипов з блакитними очима — підбірка фото:

Як підібрати відтінок волосся відповідно до кольоротипом зовнішності:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради