Прикмета: ячмінь на правому (лівому) оці – пристріт чи це?

Народна мудрість говорить, що ячмінь на оці являє собою погану прикмету. У загальному сенсі це поганий знак – у вас є заздрісники, які бажають зла. Однак тлумачення може бути й іншим. Все залежить від того, на якому віч з’явився ячмінь.

d605b23aa5c02d6c167261ca4e403800 Прикмета: ячмінь на правому (лівому) оці – пристріт чи це?

Народні прикмети про ячмінь

Якщо на оці вискочив ячмінь, прикмети радять звернути увагу на людей, які вас оточують. І тому є пояснення.

 • Найпоширеніша причина – пристріт. Причому наврочили вас цілеспрямовано, дивлячись прямо в очі і промовляючи про себе злі слова, спрямовані на вашу адресу. Хтось бажає, щоб ваше життя було наповнене неприємностями і горем. Постарайтеся пригадати, з ким спілкувалися до появи ячменю на оці. Можливо, хтось пильно дивився на вас під час розмови або стояв осторонь, не відводячи недоброго погляду. Пристріт діє далеко не на всіх, а тільки на людей зі слабким енергетичним полем і на дітей.
 • Інше тлумачення прикмети – наведення псування. Серед ваших знайомих є людина, яка володіє певними навичками. Ячмінь на оці з’являється в тому випадку, коли змова вимовляють вголос. При цьому людині з потужною негативною енергетикою для того, щоб наслати порчу, досить просто прошепотіти змова, злегка поворухнувши губами або ж підкинути заговоренную штучку. Словом, у вашому оточенні з’явився недоброзичливець, заздрісник, який намагається зашкодити.
 • У народі кажуть, що ячмінь може з’явитися на оці у того, хто сам не так давно позаздрив комусь із друзів. Заглядати на чуже щастя або достаток погано, і за це вищі сили послали вам покарання.
 • Існує також думка, що ячмінь на оці – це результат незадоволеності життям. Людина постійно озлоблена, дивиться на світ з невдоволенням, оточуючі його дратують. Іншими словами, йому вкрай не подобається те, що він бачить.
 • Прикмети в даному випадку радять змінити ставлення до життя, поміняти сприйняття дійсності і навчитися бачити хороше в дрібницях.

  Ячмінь на правому оці

  Прикмету про ячмені на правому оці можна назвати позитивною. У ній говориться, що вас намагалися наврочити, однак недоброзичливець так і не зміг досягти поставленої мети.

  Варто пам’ятати про те, що ячмінь, який є наслідком пристріту або псування, може з’явитися не тільки після зорового контакту з заздрісною людиною. Цілком можливо, що ви нещодавно підняли якийсь предмет, який виявили перед порогом будинку.

  Згідно забобонам, необхідно дотримуватися обережності, бути уважним і не брати в руки підкинуті речі. У такому разі прикмета обіцяє, що ячмінь, який нещодавно з’явився на оці, зійде швидко і ваше благополуччя не постраждає.

  be51458250b172ac081182d004205805 Прикмета: ячмінь на правому (лівому) оці – пристріт чи це?

  Ячмінь на лівому оці

  Ячмінь на лівому оці прикмети трактують як поганий знак. Людина, що бажає вам зла, володіє сильною енергетикою, а тому здатний довести розпочате до кінця. Ячмінь є тільки першим симптомом, можливо, що незабаром на вас продовжать наводити порчу.

  Ячмінь на лівому оці стає попереджуючим прикметою. Важливо не дозволити недоброжелателю втілити злий умисел в життя. Уважно перегляньте одяг, пройдіть по будинку – можливо, знайдете незрозумілий предмет. Це може бути невеликий згорток, мішечок або ж шпилька. І якщо ця річ не повинна бути там, де її знайшли, значить, підозри виправдані.

  Як прибрати негатив?

  Щоб нейтралізувати зло, спрямоване на вас і ваш будинок, поступите таким чином:

  • Пристебніть шпильку на нижній край одягу. Цей захід убезпечить вас від пристріту не тільки вдома, але і за його межами.
  • Біля вхідних дверей насипте сіль. Намагайтеся робити смугу безперервної – вона забезпечить надійний захист від зла. При цьому сіль повинна бути насипана під порогом, дещо виступаючи за її межі з двох сторін.
  • Придбайте в церкві свічку запаліть її і пройдіть по периметру будинку. Обводите не тільки кути, то також віконні та дверні прорізи. Залишився недогарок поставте на підвіконня.
  • На рівні голови застроміть в одвірок мисливський або складаний ніж. Кухонний ніж в даному випадку не підійде!

  Якщо побачили незрозумілий предмет, не торкайтеся до нього руками. За допомогою аркуша паперу перенесіть його на інший листок, зімніть і спаліть все це за межами дому.

  Як би ви не ставилися до прикмет, віра в крайній формі вкрай небажана. Не варто приймати занадто близько все до серця, так як це може негативно позначитися на стані здоров’я. До того ж пам’ятаєте, що попередити біду можливо. Вірте в добро, і воно прийде у ваше життя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради