Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Стяжка для живота і боків стає популярнішим серед жінок. Успіх популярності одягу і білизни пояснюється тим, що, не докладаючи особливих зусиль, можна підтягнути недосконалу фігуру, наблизивши її до ідеальної. Багато вважають цей метод корекції швидким та простим способом поліпшити зовнішній вигляд.

Головне призначення стяжки для живота і боків

Головним завданням стягуючої білизни є корекція недоліків фігури, за рахунок втягування і перерозподілу жирової маси по периметру білизни, зміщуючи її до грудей.

1f7d4160e101adb248c932e3499a722c Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Коригувальна білизна жіноче з функцією утяжки:

 • Корсет для утяжки живота і боків.
 • Пояс для утяжки живота і боків.
 • Стягуючі труси.
 • Спеціальні бюстгальтер.
 • Шорти/Панталони.55d7f9b8d3bbb78277635efa8576436e Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок
 • Спідниці.
 • Майки.
 • Дитячі/Колготки.
 • Полуграции/Грації.

Нижче наведено переваги стягуючої білизни, застосовуваної жінками для коригування живота і боків, а також їх мінуси.

Даний розділ є корисним для тих, хто сумнівається в необхідності придбання продукту.

Плюси і мінуси стягуючої білизни

Переваги білизни полягають у:

 • Миттєве зміна фігури за читанные секунди, без виснажливих тренувань і дієт;
 • При частому носіння зниження апетиту, що веде до втрати зайвої ваги;
 • За рахунок щільного облягання фігури, фіксується хребет, що допомагає фіксувати правильну поставу;
 • У випадку з нижньою білизною, допомагає позбутися попрілостей в зоні ніг, позбавляючи їх від тертя один об одного.

f3d34bd6a600f82c36837af5c9edd993 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Важливо пам’ятати, що даний вид білизни краще всього носити під щільним одягом, щоб уникнути помітних обрисів такого білизни.

Як у будь-якого іншого продукту, у цього існує ряд недоліків:

 • Можна надіти під прозору блузку або тонку одяг;
 • Не підходить для відпочинку з чоловіком, така білизна виглядає не вражаюче;
 • Дає лише тимчасовий ефект, який триває лише під час носіння білизни.

Стягуючі трусики з високою талією

Стягуючі труси допомагають вирішити проблему недосконалою фігури, округливши сідниці, підтягнувши стегна і взявши область живота. Існують моделі, які тягнуть тільки одну з вищеперелічених зон, однак існує і ті, які впливають на всі проблемні зони відразу.

e0d6ccbf6082fdfec438d05e67b5f767 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Зверніть увагу, що стяжка, коригуюча всі зони, буде починатися відразу ж під грудьми, а довжина може доходити до колін. Якщо з ногами і стегнами проблем немає, то варто звернути увагу на трусики із завищеною талією, які зменшать в обсягах живіт.

Якщо є сумніви, який вид білизни вибрати, завжди можна звернутися за допомогою до досвідчених продавців-консультантів, які вислухавши всі побажання підберуть білизну під будь-який тип фігури. Для придбання таких трусиків рекомендується вибирати спеціалізовані магазини.

Краще всього перед покупкою оглянути і примірити такі трусики. Для того, щоб шкіра не пріла під такою білизною, необхідно звернути увагу на склад тканини, в яку в обов’язковому порядку повинні бути включені дихаючі матеріали, такі як бавовна або шовк.

Цікавий факт! Річ зі 100%-го бавовни або шовку знайти не вийде, оскільки стягування фігури відбувається за рахунок синтетичних матеріалів, що входять до складу виробу.

При примірці необхідно врахувати, що білизна не повинна доставляти дискомфорту і занадто сильно тиснути.

83685c5c113f0dacd71c484880735384 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінокСтягуючі трусики для сідниць і стегон

Будьте обережні, носити коригувальні трусики можна не більше 5-6 годин на добу. Пов’язано це з тим, що відбувається здавлювання внутрішніх органів, що негативно впливає на їх роботу. Також важливо врахувати, що людям, які страждають проблемами з легкими або системою травлення, краще утриматися від носіння коригуючого білизни.

Стягуюча білизна для живота

У житті будь-якої людини є важливі заходи. на яких хочеться виглядати бездоганно, але не завжди таке можливо в силу обставин. Для додання фігурі фактурності і більш стрункого вигляду, який може бути зіпсований звисаючим животом і боками, було розроблено стягуюча білизна для живота.

Підходить така білизна як молодим жінкам, так і дамам у віці, а також новоспеченим матусям, які не встигли ще прийти у форму після вагітності і пологів.

c4f754a3c860ab0cfdeb3379b5581a91 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

За зовнішнім виглядом така білизна являє собою труси з високою талією, що доходять майже до грудей, чим і сприяють корекції фігури. Головним плюсом такої білизни є наявність підтримуючого ефекту, за рахунок якого досягається необхідний результат.

Також за рахунок трусиків відбувається моделювання сідниць, які піднімаються вгору, округляючи сідниці і роблячи їх більш привабливими. Даний вид стяжки для живота і боків доступний для покупки в більшості магазинів, що займаються продажем нижньої білизни, і популярний серед жінок різного віку, що бажають швидко надати своєму тілу більш ідеальні пропорції без особливих зусиль.

Стягуюча білизна під облягаючу сукню

При наявності надлишкової ваги складно підібрати одяг, який виглядав би красиво, підкреслюючи всі достоїнства фігури і приховати дрібні недоліки, що найчастіше вибір складний в частині суконь. Для допомоги жінкам було створено стягуюча білизна під відверту сукню. На ринку існує велика кількість різновидів стягуючої білизни.

Крім зорового ефекту, важливо пам’ятати, що стяжка для живота і боків надає компресійна вплив на хребет, завдяки чому той перебуває в нормальному стані.

Стяжка застосовуються для живота і боків стала популярна на початку двохтисячних років, коли еталонами краси стали худорляві дівчата, до ідеалів яких прагнули всі інші, і поява такого помічника викликало ажіотаж, який не пропадає на даний товар не перший рік.

Коригувальні панталони

3bcd39fc38f0ac9d1f7e9cfaf2786bee Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінокКоригувальні панталони зроблені з щільної тканини, зі вставками в проблемних зонах.

При носінні таких панталон зорово фігура стає стрункішою на пару розмірів, а сідниці округлюються і піднімають вгору, що надає їм особливої привабливості. Більшість моделей на блискавці або гачках, що полегшує і прискорює процедуру одягання.

Спеціальні вставки розроблені таким чином, що впливають тільки на проблемні ділянки тіла, тим самим не порушуючи циркуляції крові в організмі і не передавлюючи всі ділянки тіла.

Важливо, щоб продукт підходив за розміром, інакше ефекту від таких панталон не буде.

Варіантів панталон на ринку велика кількість. Панталони з високим поясом коригують, крім живота і сідниць, область під грудьми, візуально піднімаючи її вгору.

Для комфортності жінок існують як утеплені варіанти панталон, ідеально підходять для носіння взимку, так і тонкі. Тонкі трусики можна сміливо одягати під обтягуючий одяг або плаття, за рахунок тонкого матеріалу їх не буде видно на тілі.

Боді, комбідрес з трусиками або панталонами

Боді-стяжка для наявного живота і боків виглядає як комбінезон, застібається між ніг. Існують боді з довгими рукавами, які підтягнуть і додадуть стрункості не тільки проблемних ділянок на тілі, але і рук.

512eee83c0ee971131c23a5cb7ed0542 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Для пухких жінок за допомогою носіння боді вирішується питання з крилами на спині, які стають непомітні. Завдяки безшовної структурі носити таке боді можна під будь-яким одягом. Для любительок глибокого вирізу існує ряд моделей боді з виразним декольте.

Коригувальні грації, пояси

Грації призначені в основному для носіння з сукнями, більшість моделей мають бретельки. Сама по собі грація представляє широкий пояс, без кісточок, що робить носіння такої білизни комфортним. Якщо виріб закінчується на талії, то це полуграция.

За рахунок грації і полуграции можна підтягнути всю фігуру, що вигідно підкреслить всі достоїнства фігури. Ефективна проти різних жирових складок на тілі.

593a73a22bb5529ee07759035aaeed76 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Пояс призначений для зменшення талії і додання живота плоского вигляду. Існує безліч варіантів поясів, наприклад, на блискавці або на гачках. Багато пояса йдуть з бретельками, що допомагає додатково зафіксувати і підтримувати фігуру.

Корсет

Корсети є найбільш популярними виробами в даному сегменті. Призначений для того ж, що і пояс, однак більший наголос у корсета йде на формування витонченої талії, що додасть фігурі більш виразні обриси, позбавивши від непотрібних складок і округлого живота.

Стягуючі майки

Майки для втягування здатні приховати надлишки в боках, а також підняти груди, зорово збільшивши її. Багато жінок воліють майки за рахунок ефекту підведення грудей. Всі майки йдуть на бретельках, які можна відрегулювати по довжині, тим самим піднявши груди на необхідну висоту.

cad82b9c40494ef32bdbda3d8de0332a Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Також майка тягне фігуру з боків, рівномірно розподіляючи жирові відкладення по фігурі. Майку можна одягати тільки під закриті сукні.

Стягуючі спідниці

Стягуючі спідниці полюбилися мільйонам жінок, за рахунок своєї підтримуючої структури та моделювання стегон і сідниць, а також невеликому тиску на область живота. Існують як повсякденні спідниці, так і спідниці у вигляді спідньої білизни.

Найкращими спідницями для повсякденної шкарпетки є бандажні. З нижньої білизни популярні спідниці, мають високу талію, зроблені вони з тонких немнущіміся матеріалів, що робить їх непомітними під будь-яким одягом.

4c2e7e5abd66b1c8d4a68631d80ac33c Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Є варіанти з трусиками, такі спідниці часто прикрашають мереживом, що відмінно поєднується з панчохами.

Колготки, стягуючі живіт і боки

Даний вид колготок виготовлений з більш щільних волокон, за рахунок чого досягається стягуючий ефект в області живота, сідниць і стегон, що візуально робить фігуру стрункішою.

Існує кілька різновидів колготок для стяжки:

 • Support. Легка стяжка, підходять для повсякденного носіння.
 • Боді-контуринг. Візуально зменшують певні зони, стягуючий ефект зображений на упаковці спеціальними стрілками, що показують напрямок і зону затягування.

3f3f7aeb3a1699098aa2141b4d561afd Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

 • Пуш-ап. Такі колготки візуально піднімають і обтягують сідниці і стегна, роблячи їх більш виразними.

Ступеня корекції стягуючої білизни

Зверніть увагу, що стяжка, розроблена для живота і боків має кілька ступенів затягування:

 • Легка. Невелика корекція фігури, підходить для дівчат нормальної статури, мають мінімальні недоліки у фігурі;
 • Середня. Підходить для повненьких дам, дана стяжка буде більш щільною, але і приховувати недоліки буде краще;
 • Важка. Створена для повних жінок, тягне сильніше всіх попередніх видів, допомагаючи досягти значної зміни фігури.

Як вибрати стягуюча білизна

В першу чергу необхідно зрозуміти, для якої мети потрібно білизна:

 • Для любительок суконь і спідниць кращим варіантом буде спідниця з високою талією.
 • Для штанів і штанів краще всього підійдуть трусики або панталони, однак якщо є проблемні зони в області живота краще всього віддати перевагу боді.

27ba37059fff75d5c845967eda36e7e4 Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінокСтяжка для живота і боків краще всього купувати в спеціалізованих магазинах, при цьому перевіряти склад тканини.

Для придбання якісного продукту необхідно звернути увагу на склад виробу. Купувати стягуюча білизна потрібно за розміром, відповідним пропорціям фігури, а також у перевіреного виробника.

Кращі брендові стяжки для живота і боків

На ринку виробників величезна кількість компаній, що займаються продажем стягуючої білизни, однак існує список найпопулярніших і перевірених часом компаній, які зарекомендували себе, як відповідальні і якісні виробники даного товару.69b50676f93c1e904934781ef2eabe7f Стяжка для живота і боків, стегон, під плаття: спідниця, шорти, колготи, корсет, пояс, післяпологове білизна з сильною ступенем утяжки, великих розмірів для повних жінок

Топ марки білизни:

 • Тріумф;
 • Calzedonia;
 • Incanto;
 • Мединформ;
 • Артеміда;
 • Шарманте.

Дотримуючись всіх рекомендацій по вибору коригуючого білизни, будь-яка жінка без проблем зможе знайти саме той варіант, який буде підходити під особливості фігури і радувати день у день.

Гарною бути легко! Головне, — знати, як приховати деякі недоліки і недоліки зовнішності.

Оформлення статті: Наталі Подольська

Відео про правила вибору стягуючої білизни

Відео про утяжку для живота і боків:

Відео про те, як вибрати коригуючий білизна:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради